Covid-19: بحران از کارگران مهاجر دم در هند کارخانه های

هند است که به آرامی در حال ظهور از سخت مهار اقدامات اعمال شده در اواخر ماه مارس به عنوان رهبران نگاه به احیای اقتصاد کتک, اما تولید کنندگان به اندازه کافی ندارد کارگران را به ماشین آلات.

شهرستانها بزرگ — هنگامی که یک مقصد جذاب برای کارگران فقیر روستایی مناطق شده اند آمار مهاجرت معکوس به عنوان میلیونها نفر از کارگران فرار به پرت و دور افتاده صفحه اصلی روستاها و برخی نامشخص اگر آنها هرگز بازگشت.

“شصت درصد از ما کارگران را به عقب رفته اند. چگونه می تواند ما را در اجرای یک واحد تولید با فقط یک سوم از نیروی کار ما پرسید:” Sanjeev Kharbanda ارشد اجرایی با Aqualite صنایع که صاحب کارخانه کفش در هاریانا.

Kharbanda گفت: شرکت های کفش ورزشی واحد شده بود نشسته بیکار وجود نداشت و کارگران ماهر برای کار با تکنولوژی بالا ماشین آلات.

“ما در حال اجرا فقط با یک شیفت در حال حاضر. هزینه تولید بالا رفته و سود ما در حال رفتن به پایین” او گفت:, تسمه نقاله حمل نیمه تمام فلیپ فلاپ به آرامی در حال اجرا در پس زمینه.

در گجرات دولت در شهرستان سورات — که در آن 90 درصد از جهان را الماس برش داده شده و جلا — بسیاری از کارخانه ها شده اند قادر به باز پس از بیش از دو سوم از کارگران فرار سورت الماس رئيس جمهور انجمن ببو Kathiriya به خبرگزاری فرانسه گفت.

بیکار و گرسنه

در همین حال دولت نمک پالایشگاه را آغاز کرده اند دو برابر حقوق به فریب کارکنان بازگشت. اما کارشناسان می گویند که کارگران ممکن است بازگشت در هر زمان به زودی.

“بسیاری از تولید و صنعت است که در واقع در واقع در خیلی از کشورهای که در آن همه گیر تاثیر بوده است (مانند) Tamil Nadu, Gujarat, Maharashtra, دهلی نو” استاد Santosh Mehrotra در دانشگاه جواهر لعل نهرو به خبرگزاری فرانسه گفت.

“در حال حاضر این مناطق که به طور طبیعی کارگران را ترک کرده اند در تعداد زیادی… آنها را در عجله بسر می رسانید.”

وجود حدود 100 میلیون کارگران مهاجر — نزدیک به یک پنجم نیروی کار و کمک به حدود 10 درصد از تولید ناخالص داخلی — در سراسر کشور از 1.3 میلیارد نفر است.

بسیاری از آنها به عنوان نیروی کار ارزان در سراسر طیف گسترده ای از بخش ها از جمله پارچه و ساخت و ساز و معادن و کسب و کارهای کوچک.

اما زمانی که مستند بود به طور ناگهانی اعمال شده توسط دولت های بسیاری در بر داشت خود را تقریبا بلافاصله از کار و قادر به پرداخت اجاره.

بدون حمل و نقل عمومی پس از ایالتی قطار و اتوبوس متوقف شد و برخی سوار بر سفرهای طولانی خانه با پای پیاده در گرمای سوزان با حدود 200 مرگ ناشی از خستگی و یا حوادث با توجه به غیر انتفاعی نجات زندگی پایه و اساس است.

دولت در نهایت سازمان قطار ویژه خدمات خود را به میلیون ها نفر رشته در شهرستانها بازگشت به صفحه اصلی متحده است.

کارشناسان می گویند که اقتصاد هند — سوم آسیا-بزرگترین و در حال حاضر لکنت زبان قبل از همه گیر — خواهد شد به شدت ضربه در کوتاه مدت حداقل با عدم کارگران است.

نامرئی کارگران

اقتصاد است که پیش بینی برای رشد در آن کمترین سرعت در 11 سال و تحلیلگران نیروبخش برای یک انقباض شدید در سه ماهه جاری.

دولت اعلام کرده است که 20 تریلیون روپیه ($266 میلیارد دلار) بسته محرک اما ناظران انتظار نیست مقدار از افزایش حداقل نه در کوتاه مدت در حالی که نگرانی وجود دارد خروج از کارگران مهاجر ممکن است در تنظیم اقتصاد و برگشت با 15 سال است.

“عزیمت خود شده است پس از سانحه. آنها رفته اند را از طریق بسیاری از indignities” گفت: Mehrotra.

“برخی از آنها ممکن است به عقب, اما بسیاری از آنها را برای کار در مترو شهرهای اما در شهرهای کوچک نزدیک که کمتر تحت تاثیر این ویروس.”

معلوم نیست اگر آنها را پیدا کردن شغل در بازگشت به خانه با اقتصاد روستایی در حال حاضر در پریشانی با توجه به پایین قیمت محصول و بازده.

اما محمد نسیم Aktar که از دست رفته کار خود را به عنوان یک کارگر در یک خانه صادرات در دهلی نو گفته او مایل به گرفتن خطر است.

“من تا به حال هیچ کار به مدت دو ماه در اینجا و من رو بسیاری از مشکلات” 21 ساله گفت که او در صف ثبت نام برای یک قطار صندلی.

“این بیماری نشان دادن هیچ نشانه ای از اجازه ، در حال حاضر من فقط می خواهم با خانواده ام در روستا.”

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>