Covid-19: بحران هند و استرالیا توافق بر سر همکاری در تحقیقات

دهلی نو:
هند و استرالیا در روز دوشنبه توافق کردند بر اهمیت دو جانبه به اشتراک گذاری تجربه و مشارکتی تلاش های تحقیقاتی در زمینه covid-19 همه گیر در طول یک مکالمه تلفنی میان نخست وزیران دو کشور.

نارندرا نخست وزیر و استرالیا اسکات موریسون همچنین در مورد مربوطه داخلی پاسخ و استراتژی های “توافق بر اهمیت دو جانبه تجربیات در زمینه این بحران بهداشتی از جمله از طریق تحقیقاتی مشترک تلاش های” یک بیانیه از مودی کرد.

مودی منتقل که هند آماده تسهیل و حمایت از شهروندان استرالیا رشته در هند با توجه به محدودیت های مسافرتی با موریسون دادن یک شبیه تضمین برابر هند به جامعه دانشجویی در استرالیا.

“هر دو رهبر توافق کردند به باقی می ماند توجه به گسترده تر اهمیت هند-استرالیا همکاری از جمله در هند و اقیانوس آرام منطقه حتی به عنوان آنها تمرکز بر حل اين بحران بهداشتی” بیانیه اضافه شده است.

یک پست توییتر از موریسون گفت: “یک گرم بحث با تلفن امروز با دوست خوب من نخست وزیر @narendramodi ما پاسخ به #coronavirus بحران است. ما مشترک تجارب ما در مدیریت بحران و ادامه خواهد داد برای به اشتراک گذاشتن دانش در درمان برای ویروس و ما به عنوان کار نسبت به واکسن.”

یکی دیگر از پست استرالیا معاون کمیساریای عالی هند به میله هیلتون گفت: دو نخست وزیر “مورد بحث و بررسی مداوم #COVID19 همه گیر و اهمیت این دو کشور مشترک در #IndoPacific.”

موریسون بود که انتظار می رود به دیدار هند در ماه ژانویه تا به حال به تعویق انداختن سفر خود را به دلیل آتش سوزی در استرالیا. خود را موکول دیدار انتظار می رود اتفاق می افتد در ماه مه ممکن است به تعویق افتاد دوباره داده covid-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>