دهلی نو: در تازه سفارش صادر شده توسط وزارت امور روز یکشنبه دولت نقل مکان کرد و برای گسترش تعریف مواد غذایی—شامل طیف وسیعی از مقالات برای بهداشت شخصی—یک حرکت است که به احتمال زیاد به را برای کمک به سازندگان کالاهای مصرفی حرکت سریع است که می تواند در حال حاضر اطمینان از در دسترس بودن اقلام در بازار است.

در آن سفارش MHA نیز مجاز حمل و نقل کالا—بدون تشخیص آنها را به عنوان ضروری و غیر ضروری آن را به عنوان حرکت به سهولت جریان کالا به میلیون ها نفر از سرخپوستان گیر در این کشور 21-day مستند. “با موضوع 1st, ضمیمه, حمل و نقل کالا بدون تمایز از ضروری و غیر ضروری شده اند مجاز” منظور گفت.

منظور بیشتر روشن است که مواد غذایی شامل محصولات بهداشتی از جمله به دست شسته و صابون ضد عفونی کننده بدن شستن و شامپو و مواد شوینده و بافت مقالات خمیر دندان (oral care), نوار بهداشتی و پوشک بچه, شارژر باتری ، حرکت سریع کالاهای مصرفی شرکت قبلا به دنبال روشن شدن در چه موارد شامل مواد غذایی ضروری و غیر ضروری کالا.

علاوه بر این, آن را نیز تضمین صاف حرکت از کل عرضه شیر جمع آوری و توزیع از جمله آن مواد بسته بندی.

یکشنبه سفارشات به احتمال زیاد خواهد شد کمک به سهولت حرکت و تولید محصولات بهداشت شخصی و بالاتر در دسترس بودن کالاهای اساسی مانند برنج و حبوبات و گندم و قند و شکر.

روشن شدن شرح زیر مداوم مطالبات از عمده تولید کنندگان روزانه کالا که باید از دولت خواست تا اطمینان حاصل شود که زنجیره تامین ضروری محصولات دست نخورده باقی می ماند در میان شهرستان های سخت مستند دوره است. شرکت ها همچنین هشدار داده بود که ممکن است کمبود منابع به عنوان آنها می ترسید اخلال در دسترس بودن مواد اولیه مستندات در انبارها و محدود خودرو حرکت.

بسته بندی کالا شرکت Dabur هند گفت که آخرین حرکت را به سهولت تنگناها در تولید و جنبش محصولات به پایان رسید.

“این آسان برخی از تنگناها که این صنعت مواجه شد ، مواد اولیه بسته بندی مواد و محصولات به پایان رسید. آن را قطعا کمک در kickstarting عملکرد زنجیره تامین” شاهرخ خان, Dabur هند با مسئولیت محدود, مدیر اجرایی, عملیات گفت.

حرکت سریع کالاهای مصرفی سازندگان شده اند ساخت تضمینی به دولت از طریق های مختلف صنعت ، در آن نامه به وزارت امور مصرف کننده در آوریل 24th, CII به دنبال وضوح در معنای مواد غذایی و همچنین از دولت خواست به حذف تولید کنندگان محصولات بهداشتی از هیچ گونه محدودیت.

اما خان افزود که با وجود این جنبش از جمله محصولات کاسته شود شرکت ها هنوز هم می تواند در صورت کمبود حاد از کارگران است.

“بسیاری از کارگران یا ترک زادگاه خود و یا ماندن در خانه در طول مستند, این امر می تواند یک چالش برای اطمینان از عملکرد صاف,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im