Covid 19: کویمباتور-بر اساس شرکت های تولید 3D-چاپ چهره سپر

آن روز صبح از Janata مقررات منع رفت و آمد. Ebin Ephrem Elavathingal مدیر ارشد AIC افزایش (یک انکوباتور با حمایت دولت هند تحت NITI Aayog برنامه); هری Vijay بنیانگذار Augment3Di; و Vigneshwaran S بنیانگذار مجازی مرزی رباتیک مشغول تماشای اخبار تلویزیون است. “ما درک وخامت اوضاع. همه ما مهندسین و می خواستم برای انجام کاری برای کمک به. پس از آن بود که Vigneshwaran گفت: ما در مورد سپر چهره بودن 3D چاپ شده در یک آزمایشگاه در ایتالیا می گوید:” Ebin. بیش از سه ساعت این تیم تحقیق صورت سپر و جستجو برای طرح های. “ما نمی تواند پیدا کردن هر منبع باز طراحی و بنابراین ما تصمیم به توسعه یک خودمان. Vigneshwaran و هری باید 3D پرینتر و ما با استفاده از آنها را برای ما کار می کنند. ما تمام بحث و طراحی بیش از تماس های تصویری,” او می افزاید:

Covid 19: Coimbatore-based companies manufacture 3D-printed face shields

اول خود را سپر آماده بود در همان روز اما این روند در زمان چهار ساعت. “بنابراین ما دوباره طراحی را به یکی ساده تا هر یک از ماسک در زمان یک ساعت را. در چند روز گذشته ما توسعه یافته 350 ماسک و اهدا آنها به بهداشت کارگران در Coimbatore. آن را پوشش می دهد تمام صورت و می تواند مورد استفاده مجدد پس از تمیز کردن با صابون” Ebin می گوید. از 350 سپر 250 شد به طور مستقیم با توجه به کویمباتور کالج پزشکی بیمارستان و ESI بیمارستان. “بقیه اهدا شد به کویمباتور شرکت-جنوب منطقه در ارتباط با Rathinam گروه از موسسات,” او می گوید.

این گروه ارسال شده عکس از محصول خود را در صفحات رسانه های اجتماعی و به زودی درخواست برای محافظت از سراسر کشور است. “ظرفیت تولید ما محدود بود و ما می تواند تقاضای دیدار نیست. این است که هنگامی که ما تصمیم به باز کردن-منبع ما طراحی شده است. در حال حاضر هر کسی می توانید استفاده کنید ما طراحی رایگان هزینه برای ایجاد این سپر. همه یکی است تغذیه کارت حافظه با طراحی به 3D چاپ,” Ebin توضیح می دهد.

Vimala B, معاون برنامه ریزی شهر افسر کویمباتور شرکت-منطقه جنوبی می گوید که 100 سپر که آنها دریافت کمک بزرگی به کارگران بهداشت و افسران. “این کمک می کند تا آنها را به نگه داشتن دست خود را چهره خود را. ما در حال حاضر درخواست برای 50 بیشتر,” او می گوید. این تیم در حال حاضر برنامه ای برای حرکت به تولید انبوه پس از افزایش در تقاضا است. “ما ساخته شده قالب و به دنبال تولید سنتی روش. ما امیدواریم که به ایجاد 1000 ماسک در روز است. ما به دنبال اهدا کنندگان که می تواند ما را حمایت در این سرمایه گذاری. هر ماسک هزینه های ₹90 را.” آنها در حال حاضر مشغول کار بر روی یک طراحی برای چاپ 3D هواکش. “این یک طراحی پیچیده است. ما را طراحی کرده اند که 60 درصد از آن است. ما باید در چند روز آینده. ما امیدواریم که برای به دست آوردن یک مدل مشغول به کار, به زودی,” او می گوید.

تماس 7708019222 برای جزئیات بیشتر.بازدید https://aicraise.com/faceask3dprint/ برای دانلود طراحی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر