این inchworms چرخش به عمل است. این اعضای اینچ مربع (هند برای اولین بار گلدوزي استودیو که در آن دیدار با آنها به تبادل گلدوزي طرح ها و تکنیک ها و سازماندهی و اجرای جامعه خدمت پروژه) در یک جامعه از 300 یا بیشتر quilters در چنای توضیح می دهد Varsha Sundararajan. در حال حاضر در پاسخ به Covid-19 به جای پتو آنها در حال ساخت ماسک.

“ما یک Facebook گروهی از quilters هندی تبار در سراسر جهان است. یک عضو جایا پارکر یک ER جراح در ایالات متحده است. تینا Katwal بنیانگذار اینچ مربع از او خواست که او چه فکر ایده ساخت ماسک در این زمان, و او گفت: آن را یک ایده خوب است. یکی دیگر از quilter الویرا از گواتی مشترک, تصاویر از ماسک او در حال حاضر شروع به ساخت. صحبت می کنیم بیشتر پزشکان در این شهرستان و آنها را تشویق هم می گوید:” Varsha است که خاص به اشاره است که این Covid-19-خاص ماسک. “ماسک های مورد نیاز برای بیماران دیگر بیش از حد. کسانی که به بازدید از بیمارستان دیالیز زنان باردار و کسانی که آسیب پذیر هستند به هر گونه عفونت است.”

او می گوید که مدرس ماموریت پزشکی (MMM) با نزدیک شدن به آنها و nephrologists پیشنهاد تغییرات مانند ساخت یک ارائه به قرار دادن یک فیلتر است که بیماران امن است. این inchworms کردم به کار و عرضه آنها را با 250 ماسک در سه روز. Dr Rajeevalochana P MMM خوشحال با آنها است اما تاکید می کند که این ماسک ها نه برای کسانی که تحت تاثیر Covid-19 یا برای سلامت کارگران است. “این برای بیماران آسیب پذیر به عفونت به خصوص کسانی که دو یا سه بار در هفته برای دیالیز. آنها را مجبور به پوشیدن ماسک زمانی که آنها در اینجا. ما جماهير این ماسک و توزیع آن را به آنها. این ماسک می تواند شسته شده و مورد استفاده مجدد قرار و بنابراین مفید,” او می گوید. این quilters نیز عرضه ماسک به زایشگاه.

جدا از بیمارستان inchworms نیز تمرکز بر ساخت و توزیع ماسک در محل مربوطه جوامع دردار و آپارتمان. “بسیاری از شهروندان ارشد و مراقبان آنها در جایی که من زندگی می کنند. من ماسک برای آنها بیش از حد. و برای شیر فروش کاغذ تحویل فرد و بهداشت کارگران که به نوبه خود هر روز به تمیز کردن خیابان ها می گوید:” Varsha. هنگامی که نیازهای هر quilter جامعه است ملاقات مازاد ماسک های جمع آوری شده در پنج یا شش امتیاز در شهرستان توزیع شده در جاهای دیگر. یکی از quilters یک ماسک برای او نگهبان و یک پلیس را دیدم که او خواسته که در آن او از. او یکی بیش از حد! هر ماسک آنها را همراه با دستورالعمل در مورد چگونه از آن استفاده می شود. دستورالعمل آمده در تامیل زبان انگلیسی و هندی.

خیاطی ماسک ساده است اطمینان Varsha. “وجود دارد فقط چند نکته ما را به نگه داشتن در ذهن است و ما خوب به آن بروید.” ماسک ساخته شده از 100 ٪ پنبه پارچه. که در آن است و تمام پارچه از آینده ؟ Varsha می خندد. “همه quilters ارزش خود پتو سنجاب دور پارچه. ما آن را ما ذخیره کردن. من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم اجرا از ذخیره کردن من تا به حال, اما من هستم!”

این inchworms به اشتراک گذاشته اند چه آنها را در رسانه های اجتماعی و با دوستان و خانواده. “ما ممکن است قادر به تهیه کردن به خواسته های به صورت ماسک از جاهای دیگر. اما ما خواهد بود بیش از شاد برای به اشتراک گذاشتن چگونه ماسک ساخته شده می گوید:” Varsha. او می گوید: او تا به حال پاسخ به سوالات از آنجا که نپال و نزدیک خانه از Coimbatore. “من از آنها بخواهید برای شناسایی دو یا سه خیاط با ماشین آلات دوخت و ما می توانیم به آنها بگویید که چگونه به ماسک و یا بیش از اسکایپ, WhatsApp.” با تشکر از آموزش این Mahila Samaj خانم ها از بالای کارخانه فولاد در چتیسگر را آغاز کرده اند که ساخت آنها. Varsha می افزاید که quilters نیز تدریس معلمان از V-اکسل آموزشی اعتماد و آنها به نوبه خود خواهد شد آموزش به دیگران از طریق ویدئو.

مسلما inchworms و ماسک های خود را به صورت قابل توجهی توپخانه ضد هوایی از “لژیون از naysayers.” “اما ما ایستاده بود و ما زمین است. پزشکان تایید کرده اند که این بیمارستان با استفاده از آن هستند و ما کارگران بهداشت و کسانی که در حال ارائه خدمات ضروری برای سپاسگزار هستند آنها. پارچه ماسک خود را استفاده می کند. این سد از نوع و اولین خط دفاعی. آنها بسیار آسان است و نه اختراع و ما خوشحال به شما نشان دهد که چگونه به آنها را.”

به دانستن بیشتر در نوشتن به the.square.inch@gmail.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im