Covid-19: مرکز رول ₹15,000 کرور پاسخ اضطراری صندوق

دهلی نو:
دولت در روز پنج شنبه نورد از یک 15,000 کرور بسته به کمک کشورهای با covid-19 پاسخ اضطراری و سیستم بهداشت و درمان آمادگی بیش از چهار سال است.

در حالی که یک مقدار از 7,774 کرور تحریم تا کنون را به فوری پاسخ اضطراری بقیه پول استفاده خواهد شد برای میان مدت پشتیبانی (1-4 سال) تحت یک حالت ماموریت رویکرد است.

وزارت بهداشت و درمان گفت: آن را در حال حاضر پرداخت 4,113 کرور به همه کشورها و سرزمین های اتحادیه برای برخورد با واکنش های اضطراری.

این پروژه در سه مرحله اجرا شده بین ماه های ژانویه 2020 و مارس 2024. فاز 1 خواهد span ژانویه تا ژوئن 2020 2021 فاز 2 از جولای سال 2020 به ماه مارس سال 2021 و فاز 3 از مارس سال 2021 به مارس 2024.

“اتحادیه وزارت بهداشت است که با انتشار بودجه زیر پاسخ فوری از این بسته به صورت متحده/UTs تحت ملی بهداشت ماموریت (آنهم) برای اجرای فاز 1 تا ژوئن 2020” گفت: Vandana مدافع lamo اضافی وزیر و آنهم ماموریت مدیر در نامه ای به ایالات متحده.

“اهداف اورژانس covid-19 پاسخ صندوق در حال تقویت دولت ملی و نظام سلامت برای حمایت از پیشگیری و آمادگی تدارکات ضروری تجهیزات پزشکی و مواد مصرفی و داروهای تقویت فعالیت های نظارتی از جمله راه اندازی آزمایشگاه و امنیت زیستی آمادگی,” او گفت:.

مدافع lamo در نامه اش توضیح داد که فعالیت های کلیدی به اجرا تحت فاز 1 خواهد شد برای حمایت از توسعه اختصاص داده شده covid-19 بیمارستان ها و بیمارستان های دیگر انزوا بلوک های فشار منفی جداسازی اتاق lCUs با هواکش تامین اکسیژن در بیمارستان تقویت آزمایشگاه ها و بیمارستان ها, استخدام اضافی منابع انسانی و انگیزه های منابع انسانی و داوطلبان سلامت و بهداشت جامعه.

از دیگر فعالیت های انجام شده در فاز اول خواهد بود تهیه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و تهیه N95 ماسک و دستگاه تهویه مصنوعی, بیش از و بالاتر از آنچه که در حال تهیه و عرضه شده توسط دولت است.

در طول فاز 1 متحده نیز تقویت شناسایی آزمایشگاه و تشخیص گسترش ظرفیت ها از جمله تامین تجهیزات تشخیصی تست کیت ها و دیگر مواد و تحرک پشتیبانی برای نمونه حمل و نقل و ضد عفونی از بیمارستان های دولتی, آمبولانس, اطلاعات در آموزش و پرورش و فعالیت های نظارت.

اتحادیه وزارت بهداشت مجاز به re-منابع مناسب میان اجزای بسته و در میان های مختلف اجرای آژانس که آنهم مرکزی تهیه و راه آهن و وزارت بهداشت پژوهشی شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR), مرکز ملی کنترل بیماری ها بر اساس وضعیت در حال تحول.

“کلید اهداف این بسته به طور کامل تامین شده توسط دولت مرکزی شامل نصب واکنش اضطراری به سرعت و محدود کردن covid-19 در هند از طریق توسعه تشخیص و covid-19 اختصاصی امکانات درمان متمرکز تدارکات ضروری و تجهیزات پزشکی و داروهای مورد نیاز برای درمان بیماران آلوده” گفت: Lav Agarwal مشترک وزارت بهداشت و رفاه خانواده. او افزود که این بودجه نیز مورد استفاده قرار گیرد به تقویت و ساخت انعطاف پذیر دولت ملی و نظام سلامت برای حمایت از پیشگیری و آمادگی برای آینده بیماری شیوع اندازی آزمایشگاه ها و تقویت فعالیت های نظارتی زیستی امنیتی آمادگی همه گیر پژوهش و فعالانه در تعامل با جوامع و رفتار خطر فعالیت های ارتباطی.

در پاسخ به مهار این کروناویروس در هند در مجموع 223 آزمایشگاه متشکل از یک شبکه از 157 دولت و 66 آزمایشگاه های خصوصی در حال انجام غربالگری.

نارندرا نخست وزیر در سخنرانی خود به ملت در 24 مارس گفت: دولت مرکزی مشروط 15,000 کرور برای درمان coronavirus بیماران و تقویت زیرساخت های پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>