Covid-19: مرکز اجازه می دهد تا خانواده های فقیر به آسانسور شش ماه از یارانه دانه در یک

دهلی نو: در یک حرکت برای دوباره پر کردن خانواده های فقیر با منابع یارانه مواد غذایی در میان بدتر coronavirus شیوع این مرکز در روز چهارشنبه اجازه خانواده به آسانسور شش ماه از دانه ها در یک بروید. مواد غذایی وزیر Ram, Vilas Paswan گفت که 75 کرور ذینفع خانوار تحت توزیع عمومی طرح قادر خواهد بود به خارج از نیمی از سال را در جیره یا 30 کیلوگرم دانه در هر فرد.

تحت ملی امنیت غذایی, عمل, 2013, اولویت خانواده ها دریافت پنج کیلوگرم دانه در هر فرد در هر ماه در یک شدت یارانه قیمت 1-3 در هر کیلوگرم است.

این حرکت اجازه می دهد تا خانواده های فقیر پیشبرد جیره آمد در میان گزارش از وحشت خرید اقلام ضروری توسط خانواده ها در نقاط مختلف کشور است. خانواده ها در جوراب زنانه ساقه بلند ترس از شوک عرضه به دلیل افزایش Covid-19 عفونت.

“ما به اندازه کافی foodgrains… ما خواسته دولت و اتحادیه سرزمین به توزیع شش ماه سهمیه سبوس دار به فقرا در رفتن” اتحادیه مواد غذایی وزیر Paswan گفت: مطبوعات اعتماد از هند است. این تصمیم همچنین در زمانی که مرکزی جرنرس هستند پر از مواد غذایی بیش از حد سهام و تازه برداشت گندم زمستانه مجموعه ای برای شروع در ماه آینده.

وزیر افزود که یک مشورتی صادر شده توسط مرکز مدیریت جمعیت در مغازه ها توزیع با در نظر Covid-19 شیوع. Paswan بیشتر گفت: برخی از کشورها در حال حاضر اجازه می دهد مند به بلند کردن غلات برای دو ماه.

وزارت حرکت پیشگیرانه—غذا سهام نه تنها جلوگیری از افزایش قیمت مواد غذایی در میان وحشت خرید اما همچنین اطمینان از خانواده های روستایی به اندازه کافی برای زنده ماندن به عنوان شغل روز ممکن است سخت به آمده در ماه های آینده.

با توجه به مواد غذایی وزارت هند نشسته است بر روی یک سهام بیش از حد از 43.5 میلیون تن متشکل از 27 میلیون تن برنج و 16 میلیون تن گندم. علاوه بر این کشاورزان در هند پیش بینی برداشت یک رکورد 106 میلیون تن گندم در این سال است که به احتمال زیاد به فشار های موجود بر روی تجهیزات ذخیره سازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>