Covid-19 مورد افزایش 56 در Telangana; دولت شمارش اینچ نزدیک به 1,000-علامت

حیدرآباد: Coronavirus موارد در Telangana رشد شاخص و نزدیک به 1000 علامت گذاری به عنوان با 56 مردم بیشتر تست مثبت برای این ویروس در روز سه شنبه. دولت تعداد کل Covid-19 مورد در حال حاضر stanads در 928. از موارد جدید است که گزارش شده, 26 از سوریپت به تنهایی در حالی که 19 از این بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) منطقه است.

روز دوشنبه هشت نفر بیشتر بودند مرخص پست درمان با در نظر گرفتن تعداد افرادی که درمان شده است از Covid-19 در Telangana به 96. با توجه به رسانه بولتن از دولت وجود دارد 711 فعال Covid-19 موارد در Telangana در حالی که در مجموع 194 نفر مرخص شده بعد از درمان و 23 نفر دیگر کشته شده اند و رنج می برند از این بیماری است.

روز دوشنبه بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) نیز دریافت 14 تماس مربوط به مشکوک covid-19 موارد است. مدنی قدرت نیز راه اندازی متمرکز همراه است و خواسته اهدا کنندگان به تحویل مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری به GHMC مقامات مقامات متوجه شده اند که جمعیت شده بود جمع آوری در طول توزیع مواد غذایی در سراسر شهرستان. در حیدرآباد و مناطق اطراف آن بیش از 150 مهار مناطق راه اندازی شده که حاوی ویروس است.

هفته گذشته وزیر K. چاندراسکار رائو (KCR) اعلام کرده بود که در جریان مستند ادامه خواهد داد تا 7 ممکن است به جای 3 ممکن است. با این که حدود دو هفته از رمضان خواهد شد بی سر و صدا این سال است. بابا Fasiuddin معاون شهردار GHMC به دادگاه تجدید نظر به جامعه مسلمان را در روز دوشنبه به انجام نماز در خانه و تنها خواسته آنها را به جمع آوری تعداد زیادی در آن نیست.

“به عنوان یک انسان هر کس باید پس از نگاه یکدیگر را به خوبی بودن و این مسئولیت ما را برای حمایت از تلاش های دولت در مهار گسترش ویروس” او اضافه شده است. به طور معمول در رمضان, GHMC مقامات همراه با مسئولان برق گروه و هیئت مدیره آب انجام وظایف مختلف برای رسیدگی به lakhs از مردم که بازدید حیدرآباد شهر. دیگر رستوران های عمده نیز شاهد جمعیت زیادی به خصوص برای حلیم که آنها برای درخواست مجوز برای راه اندازی موقت-آجر کوره برای آماده سازی غذا.

در حیدرآباد پلیس سخت تر از وضعیت نظم و قانون و در بسیاری از مناطق خواسته مغازه ها و سایر مراکز فروش اقلام ضروری تا 1:30 بعد از ظهر یا پس. در بسیاری از مناطق ساکنان خود قرار داده تا موانع برای جلوگیری از هر کسی از خارج از منطقه را وارد کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر