حیدرآباد:
Coronavirus (covid-19) در موارد Telangana و Andhra Pradesh (AP) در ادامه به افزایش به 28 و 15 مورد گزارش شده در دو تلوگو متحده در روز یکشنبه. کل موارد در سابق در حال حاضر در 531 با AP را شمارش بودن 420. در همان روز دو مرگ و میر بیشتر نیز گزارش شده است Telangana با مجموع مرگ در حال حاضر 16 در دولت است.

با توجه به رسانه بولتن از Telangana دولت در مجموع 103 مردم را نیز بهبود از covid-19 و مرخص شد. بیانیه ای از Telangana وزیر K. Chandrashekhar رائو (KCR) در روز یکشنبه همچنین از مردم خواست تا بیشتر مراقب باشند و مراقبت و گفت که شهروندان نیاز به درک شدت از این وضعیت است. او همچنین خواسته هر کسی که مظنون به آلوده بودن به انجام covid-19 انجام شد.

“وضعیت ترسناک در همسایه ایالت ماهاراشترا. وجود دارد افزایش در موارد مثبت در سراسر کشور است. مرگ و میر نیز افزایش یافته است. دقیقا به این دلیل است که ما تصمیم به گسترش مستند دوره است. مردم باید درک شدت از این وضعیت است. محدود به خانه ها به عنوان آنجا که ممکن است. در صورتی که اگر مردم نیاز به بیرون رفتن و حفظ اجتماعی فاصله به شدت. بهداشت شخصی است که باید” اظهار داشت KCR.

در کشور همسایه از AP در روز یکشنبه دولت همچنین گفت که آن را توزیع 16 کرور ماسک به مردم و تسریع در یک سوم بررسی خواهد شد که تمرکز بر روی خوشه های شناسایی شده به عنوان نقاط. AP را در بخش بهداشت و درمان نیز با هدف انجام 45,000 آزمون در سراسر آندرا پرادش اولویت covid-19 شایع مناطق گفت: دولت آزادی مطبوعات.

به عنوان بسیاری از 27 mandals از 676 mandals در سراسر 13 منطقه از اسوشیتد پرس اعلام شده است که مناطق قرمز شده اند و محاصره کردن. دولت شناسایی 141 مهار خوشه به طور کلی به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای جلوگیری covid-19. یک روز قبل از آن در 11 آوریل KCR اعلام کرده بود که گسترش مستند تا 30 آوریل به عنوان یک اندازه گیری شامل covid-19.

آندرا پرادش وزیر Y. S. Jagan موهان ردی در روز شنبه گفت: با این حال نخست وزیر نارندرا مودی که جاری مستند شده است که اعمال شده شامل coronavirus (covid-19) همه گیر تنها باید همچنان در “منطقه قرمز’ خوشه های شناسایی شده اند که در دولت است.

Jagan موهان ردی از نظر گسترش مستند ساخته شده بود در یک کنفرانس ویدئویی با مودی. حفظ و نگهداری است که این امر توجه مرکز مشاوره در این موضوع که وزیر با این حال مطرح نظر خود را در ذهن نگه داشتن اقتصادی تاثیر مستند در AP.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im