COVID-19 و ذهن خود بازی با جوان و پیر

هر روز در ظهر 26 ساله Malhar Joshi منتظر مفت از پونا خانه به حلقه. این تیفین خدمات تحویل فرد حذف کردن ناهار خود را. از طریق یک کوره درب او تبادل تعارفات. دو دقیقه صحبت با تحویل مرد تنها تعامل انسان Malhar تا به حال برای بیش از یک ماه در حال حاضر.

“گیر بودن در خانه به تنهایی در مورد امن ترین چیزی که در حال حاضر. اما همیشه وزن آن در ذهن است که من لازم نیست که هر کسی به تعامل چهره به چهره است. تصویری و یا تماس های تلفنی همیشه بهترین جایگزین. و از آنجا که من تا به حال مسائل اضطراب در گذشته آنها را برداشت تا دوباره. فضای محصور و ناتوانی در خارج از آن را برای یک دوره پایدار است آنها را بدتر می گوید:” Malhar.

این مستند در محل قرار داده برای مسطح کردن منحنی COVID-19 همه گیر اجتماعی فاصله و اجرا انزوا است که مصرف یک روانی تلفات در چند مردم به عنوان آنها در تلاش برای تنظیم به این رشته تغییر شیوه زندگی است. تصدیق آن چندین بهداشت روان حرفه ای در سراسر کشور در حال ارائه خدمات خود را از طریق تلفن و تماس های ویدئویی. بسیاری از آنها را به ارائه خدمات خود را رایگان و دور ساعت.

Sanika Ekbote مشاوره روانشناس و از بنیانگذاران بمبئی-سلامت روان در طرح صورتی, پروژه, این مبالغ است: “برای بسیاری از بزرگسالان جوان و نوجوانان این است که احتمالا سخت ترین مرحله از زندگی خود را به عنوان آنها دیده نمی شود و یا تجربه چنین تغییر عمده ای در شیوه زندگی خود را قبل از. بر خلاف پدربزرگ و مادربزرگ های ما, ما زندگی کرده اند و نه از طریق جنگ و یا بیماری شیوع این مقیاس بنابراین این اولین تجربه ما از برخورد با یک بیماری همه گیر. عدم اطمینان است که منجر به اضطراب است.”

Sanika و شریک زندگی خود را, ورزش و ورزش روانشناس Sanika Divekar قرار دادن یک پست در 20 مارس در Instagram رسیدگی @thepinkkproject آغاز یک گفت و گو در مورد مسائل مربوط به سلامت روان با توجه به مستند. آنها ارائه خدمات خود را به صورت رایگان در طول 21 روز. “ما بیش از 10 نفر در هر روز به طور عمده صحبت کردن در مورد چگونه سلول آزار آنها. بسیاری از دانش آموزان شده است رسیدن به آنها زحمت در مورد تاثیر این خواهد شد که در حرفه خود. نیز وجود دارد کسانی که overthinking در مورد گذشته خود را از اقدامات و تصمیمات می گوید:” Ekbote.

در چنین مواقعی آنها اطمینان مردم است که آن را خوب است به احساس نگران و مضطرب است. “آنها با آسودگی توسط این واقعیت است که نگرانی های خود را معتبر هستند و این دوران سخت هستند. ما سعی کنید به نگه داشتن آنها را درگیر و آنها را با دادن وظایف یا فعالیت خواهد کرد که نگه داشتن آنها را اشغال مانند تمرینات و یا پخت و پز” او می افزاید.

در ابتدا این دو تا به حال تصمیم به نگه داشتن خدمات خود را برای 24 ساعت. اما پس از چند روز متوجه شدند که سلول و مستمر جلسات بودند در نظر گرفتن تلفات خود به خود و بهداشت روان. “من شروع به داشتن بسیاری از افکار منفی خودم. من نگرانی در مورد اثرات مستند در اقتصاد و تجزیه و تحلیل تاثیر آن را بر روی همه کسانی که به ما برای کمک به… هرگز آن را متوقف کرده بنابراین شریک زندگی من و من تصمیم گرفتم برای کار بین 10 صبح تا 9 pm.”

Seattle Goradia نیز باز آنلاین جلسات مشاوره. از آنجا که بر اساس بمبئی-روانشناس بالینی قرار دادن یک پست در مورد مسائل مربوط به سلامت روان است که این جداسازی می تواند او دریافت شده است حداقل 25 پیام در هر روز. “وجود غم و وحشت و تنهایی و ترس و حس ناامیدی. در روز اول از این مستند حتی من احساس درمانده اما بسیاری از دوستان و اعضای خانواده به من رسیده است برای کمک به مقابله با انزوا” او می افزاید.

مردم در سراسر کوچی کلکته به دهلی نو Ludhiana و بمبئی بوده است رسیدن به او کمک کند. “تنها نکته مثبت در مورد این مستند این است که افرادی که تا به حال مسائل مربوط به سلامت روانی قبل از, اما هرگز پرداخت توجه به آن با توجه به کمبود زمان در حال حاضر رسیدن و کمک به دنبال.”

این مستند سخت است نه تنها در بزرگسالان جوان نیز از شهروندان ارشد. Tanvi Mallya اعصاب و بنیانگذار Tanvi Mallya را ElderCare خدمات در بمبئی بوده است صرف روز در تلاش برای کار کردن یک استراتژی برای کمک به آنها. “بسیاری از آنها را ثابت معمول با صبح پیاده روی یا قدم زدن با دوستان خود در این پارک که آنها نگاه به جلو به. نگه داشتن آنها را در خانه دشوار می شود برای خانواده است. بسیاری از خانواده نیز اضطراب به عنوان افراد یک گروه در معرض خطر وقتی که می آید به COVID-19” او می گوید. بنابراین تیم او به طور منظم میزبان پرسش و پاسخ جلسات و یا می رود زندگی می کنند در مورد راه هایی که در آن افراد مسن می تواند مراقبت از.

(شما می توانید رسیدن به صورتی پروژه در 9920974003, Seattle Goradia در 9967538754 و Tanvi Mallya در 9920249321.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>