COVID 19: ابتکار عمل را به تشویق مردم برای رشد سبزیجات در خانه

تیس فصل از چالش ها – این که آیا شما به طور ناگهانی به بیرون کشیدن خود ابریشم برای ساری چالش و یا استراحت شما درد عضلات پس از در نهایت acing dalgona قهوه برای Instagram.

آماده برای یک بیشتر است ؟ واتساپ جمعی در کرالا است که تماس خود را ‘به Marasena’ (درخت Army) نام یک سبزی چالش است که مردم را به رشد خود سبز. برای یک دولت مانند کرالا است که شدیدا وابسته به تامیل نادو و کارناتاکا برای آن سبزیجات, این مستند توسط یک فرصت برای تبدیل شدن به خود متکی می گویند مدیران این 80 عضو گروه قوی با شرکت کنندگان از سراسر کشور است.

برای شرکت شما باید به کاشت بذر سبزیجات مختلف یک بار در هر سه ماه و ارسال عکس از پیشرفت خود در این گروه است. چالش این است که به عموم مردم به عنوان به خوبی. کسانی که زندگی می کنند در خانه مستقل و یک بیت از زمین می توانید آن را به راحتی می گوید Jayaraj میترا فعال اعضای گروه. او می افزاید: “هر خانواده می تواند به رشد یک ران مرغ کارخانه, یک, کاری, گیاه برگ و گیاه گشنیز حداقل.”

مستند و کودکان

او اضافه می کند که این مستند زمانی است که کودکان را می توان همچنین به بسیاری از شادی های کشاورزی. “نه تنها می توانید آنها را ببینید جوانه زدن بذر به گیاه آنها همچنین یاد بگیرند که در مورد خاک موجوداتی که در آن زندگی می کنند و بیشتر,” او می گوید و اضافه می کند “بزرگتر پیام ما در حال تلاش برای ارسال است که با کمی زمان و صبر و شکیبایی یکی می تواند به رشد خود مواد غذایی است.”

برای ساکنان آپارتمان که فقط یک بالکن یدکی, آشپزخانه, باغ یک مدل قابل اجرا. شما لازم نیست برای رفتن عجله کردن برای دانه های سبز: گرم و گرم اسب می تواند جوانه زده و در این روش نیازی نیست که خاک است. فقط قرار دادن دانه مرطوب زیست تخریب پذیر کاغذ. (روزنامه است نه یک گزینه عالی به عنوان آن چاپ جوهر است.) در حدود یک هفته برگ ها رشد خواهد بود به اندازه کافی بلند برای قطع شود. آنها را می توان مورد استفاده برای ایجاد یک سالاد یا حتی یک thoran (نارگیل بزنید). این روش طول می کشد تا فضای کمی است و بسیار کارآمد. مهمتر از آن به شما واجد شرایط برای چالش بنابراین شما همچنین می توانید مقدار زیادی از تصاویر از آشپزخانه جدید خود را مقابله با جوانه پچ.

این Marasena امیدوار است این چالش را الهام بخش یک شبکه از خانه گیاهی تولید کنندگان که ادامه خواهد داد به رشد حداقل برخی از مواد غذایی خود را پست مستند.

چگونه این گروه تشکیل شد

این گروه آثار ریشه های آن را به دوستداران هنر’ جمعی که تفننی در ساخت فیلم بیش از حد رو به طور فعال درگیر در طرح کاشت درخت. این ایده در مورد زمانی که در میانه فیلمبرداری یک فیلم کوتاه در تریسور میزبان ارائه تیم خام آب انبه ساخته شده با میوه از خود را ترکیب. گفتگو نوسان نسبت به کاشت دانه برای آینده درختان. به رهبری رئیس سابق بخش فارسی از NSS, کالج, Ottappalam, Govindan Kutty Kartha و گوینده در All India Radio, Thrissur, M Thankamani این مبانی Marasena شد و در نتیجه گذاشته است.

درخت چالش

  • یک مدرسه در Edavanakkad, Vypeen را آغاز کرده است یک درخت به چالش بکشد. مطرح شده توسط دانش آموز پلیس کادت (SPC) بال Sree دارما Paripalana Yogam Kumara Panicker یادبود دبیرستان برای دانش آموزان خود را به چالش به دریافت یک پاسخ مشتاق از مردم به طور کلی می گوید کیلوگرم Harikumar یک معلم ریاضی و یکی از هماهنگ کنندگان SPC.
  • چالش مردم به کاشت درخت و نهال و ایمیل یک تصویر به مدرسه. دانشجويان به طور منظم ارسال تصاویر. “این در حال انجام است به عنوان بخشی از برنامه گسترده دولت کاشت درخت کمپین انجام SPC. و ما فکر کردیم که چرا رسیدن به مکان های ما شده اند دریافت تصاویر از افراد مسن و همچنین” Harikumar می گوید. او می افزاید: “از همه درختان اطراف شما می بینید که چگونه بسیاری از شما را کشت؟’ این چیزی است که ما بخواهید به عنوان بخشی از مبارزات انتخاباتی. اگر شما کاشته اند هیچ یک از این شانس خود را است.”

شما به ارمغان می آورد با ایده کاشت درختان اعضای این گروه پیوست و دست در دست Pookottukavu Panchayat در پلککد (حدود 340 کیلومتر از شهر تریواندروم) و کاشته شده در مورد یک لاخ دانه در Panchayat. دانه بودند کسانی که جمع آوری شده توسط اعضای گروه از بخش های مختلف دولت است. این تیم پس از آن تا به حال بیش از 2000 داوطلب از سراسر کرالا.

اما یک سال بعد این گروه کوچک عملیات و تصمیم به حرکت به یک فضای آنلاین (Whatsapp). امروز با تیم هسته ای از 80 اعضای این Marasena یک انبار واقعی از اطلاعات بر روی گیاهان از جمله دانش فنی و تعمیر و نگهداری. گروه مدیران برنامه ریزی برای تدوین اطلاعات به یک کتاب. “هدف نهایی این است که یک Onasadya با سبزیجات رشد در خانه” می گوید Jayaraj.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>