COVID-19: ایمنی کمپین از طریق هنر

پنجاه و دو هنرمند تا کنون در شرکت های آنلاین و اقامت امن کمپین به رهبری هنرمند S Nagaraj در Coimbatore. “هر کسی می تواند شرکت کنند. آنها را به یک سلف-پرتره با پوشیدن یک ماسک و ارسال آن به ما. چند تن از هنرمندان از کویمباتور و برخی از تامیل نادو, حیدرآباد, بنگلور, کرالا, دهلی نو و یک هنرمند از فنلاند گرفته اند.”

Nagaraj مطالعه هنر در Lalit Kalakshetra موسسه فرهنگ و هنر در Coimbatore. او می گوید او فکر کردم که او به عنوان خوانده شده در مورد چنای پلیس ساخت لوله نقاشی در جاده ها به توضیح اهمیت اجتماعی فاصله. چند تن از هنرمندان در مادورای بیش از حد استفاده می شود طراحی و نقاشی برای ایجاد آگاهی است. “همانطور که ما گیر کرده در داخل خانه من فکر کردم از یک کمپین آنلاین و آن را به هر کس صحبت کردم. مردم همیشه توجه است که آن را طراحی و از طریق کمپین ما فکر می کنیم می تواند ما کمی به COVID-19 آگاهی است.”

تامیل نادو-بر اساس هنرمند A. کریشنان پرتره ساخته شده از کاغذ. او معمولا با استفاده از دور انداخته کاغذ و صحافی و صمغ و چوب بامبو به مجسمه و برجسته هنرهای سنتی و صنایع دستی مانند Karagaatam, Oyilattam, Mayilattam و Poikkalkuthirai. “من با استفاده از همان روش و پرتره با پوشیدن یک ماسک و ارسال آن. هر کس تحت استرس به دلیل COVID-19 مستند. زمانی که ما درگیر در فعالیت های خلاق مانند این را نگه می دارد ما را درگیر و استرس را تسکین می دهد می گوید:” کریشنان که می آموزد هنر در مدارس دولتی.

یک Vignesh از کویمباتور فکر می کند آن را یک فرصت برای به نمایش گذاشتن یک استعداد های آنلاین و انتقال پیام است. او پرتره سیاه و ballpen. او می گوید: “من احساس افتخار به کمک به این رمان مبارزات انتخاباتی.” Vignesh به تازگی ساخته شده یک نقاشی که ترسیم منشاء Thirukkural.

R Prema که یک دانشجوی هنر از ساییده شدن نیز آپلود او پرتره او ساخته شده است که با رنگ مداد. “من برجسته tricolour پرچم ملی هند و انتقال این پیام است که آن را یک مسئولیت اجتماعی است. در هر وضعیت بحران هنر است که خروجی های بزرگ برای بیان افکار خود را. زمانی که پست خودم طراحی آن الهام گرفته از اعضای خانواده و دوستان برای انجام همان. و به تصویر کشیدن چهره با ماسک نیز یک یادآوری برای ایمن ماندن می گوید:” Prema.

Self portrait of artist N Veera Kumar

هنر ابزاری برای انتقال پیام های اجتماعی می گوید: N Veera کومار هنر یک معلم در یک مدرسه خصوصی در Coimbatore. “همه دانش آموزان به راحتی به بیش از 100 نفر از آنها را دیده اند من جوهر هندی پرتره با یک ماسک. من مطمئن هستم که آنها را به یاد داشته باشید برای قرار دادن یک ماسک در زمانی که آنها گام به گام. این اولین اقدام احتیاطی برای محافظت در برابر coronavirus.”

اگر شما می خواهید برای شرکت ایجاد یک پرتره از خود و واتساپ نقاشی به +918870497821

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>