Covid-19: 96 بیشتر تست مثبت در Telangana و آندرا کل موارد صلیب 1,100

حیدرآباد: Coronavirus (covid-19) موارد همچنان به شلیک در Telangana و آندرا پرادش با 52 و 44 مورد جدید گزارش در هر دو تلوگو متحده در روز سه شنبه. کل covid-19 موارد در سابق در حال حاضر در 644 در حالی که آن را 483 در AP. روز سه شنبه یک نفر تا به حال کشته و هفت نفر نیز تخلیه شده پس از درمان در Telangana.

با توجه به رسانه بولتن از Telangana دولت در مجموع 110 نفر مرخص شده بعد از درمان و در حالی که 18 نفر دیگر فوت کرده اند از مجموع 644 covid-19 موارد است. از مجموع 249 موارد از این بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) منطقه ای خود را در حالی که بقیه از دیگر 33 مناطق Telangana. دولت نیز تاسیس covid-19 خوشه و مهار مناطق در 25 منطقه با بسیاری از آنها که در حیدرآباد.

در همسایه ایالت آندرا پرادش از 13 ولسوالی گنٹور (114) منطقه دیده می شود بالاترین covid-19 موارد به دنبال Kurnool (91) و Nellore (56). تا کنون از مجموع 450 موارد 16 نفر بهبود یافته اند از ویروس و مرخص شده در دولت, در حالی که نه دیگران گذشت.

AP دولت نیز شناسایی 141 covid-19 خوشه و راه اندازی مهار مناطق و همچنین برای جلوگیری از ویروسی در حال گسترش است. یک مقام ارشد از وزارت امور خارجه دولت که نمی خواهید به نقل گفت که بسیاری از موارد گزارش شده در AP (از جمله در سه شنبه) مرتبط به جماعت مذهبی بود که توسط سازمان Tablighi Jamat فرقه (از اسلام) در مرکز Nizamudin ماه گذشته. حداقل 1500 نفر از AP و Telangana بود در جلسه حضور داشتند.

به عنوان بسیاری از 27 mandals از 676 mandals در سراسر 13 منطقه از اسوشیتد پرس اعلام شده است که مناطق قرمز شده اند و محاصره کردن. در کشور همسایه از Telangana, 61 جدید covid-19 مورد و یک مورد مرگ گزارش شده در دوشنبه با مجموع رسیدن به 592. مجموع مرگ و میر در کشور تا روز دوشنبه بود در 17.

با توجه به وضعیت نگران کننده Telangana وزیر K. Chandrashekhar رائو (KCR) در دوشنبه دستور مقامات نگران به توجه بیشتر به سرمایه حیدرآباد (به طور خاص بیشتر حیدرآباد شهرداری شرکت منطقه) به عنوان بيماران مبتلا به covid-19 بیشتر در اعداد در پایتخت.

KCR کارگردانی مقامات به تقسیم شهر به 17 منطقه برای مدیریت بهتر و خواسته مقامات مربوط به انتصاب پرسنل بیشتر برای کار. دولت نیز آماده زیرساخت به طوری که هر روز 1000 تا 1100 آزمون انجام می شود و درمان می تواند با توجه به هر تعداد از بیماران,

آندرا پرادش وزیر Y. S. Jagan موهان ردی در هفته گذشته نیز گفت: نخست وزیر نارندرا مودی که جاری مستند شده است که اعمال شده شامل coronavirus (covid-19) همه گیر تنها باید همچنان در “منطقه قرمز’ خوشه های شناسایی شده اند که در این دولت تنها. نظر خود را در گسترش مستند ساخته شده بود در یک کنفرانس ویدئویی با مودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>