دادگاه بلوک تهمت عقبگرد دولت از برخی از استانداردهای تغذیه

یک دادگاه فدرال در روز دوشنبه مسدود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عقبگرد از راهنمای تغذیه برای برنامه ناهار مدرسه ملی.

دادگاه منطقه از مریلند حکم داد که استانداردهای کاهش آغاز شده توسط کشاورزی منشی سانی Perdueجورج (سانی) اروین PerdueTrump مدیر به نظر می رسد به قطع کارگر پرداخت برای کمک به صنعت در طول همه گیر: گزارش سازمان ملل متحد هشدار جهانی کمبود مواد غذایی ناشی از کوروناویروس اقدامات: گزارش وزارت کشاورزی ایالات متحده می بندد دفتر بال با توجه به کروناویروس اما چهره نگرانی در telework بیشتر در سال 2018 نقض اداری روش عمل (APA) – قانونی که تنظیم چگونه سازمان های فدرال توسعه و صدور قوانین و مقررات.

این حرکت صعودی را کاهش داد غلات مورد نیاز است که همه وعده های غذایی مدرسه باید ملاقات کند در حالی که اجازه بالاتر از سطح سدیم در وعده های غذایی.

تبلیغات

این دادگاه نشان داد که ایالات متحده وزارت کشاورزی موفق به دنبال عمومی بازخورد به عنوان مورد نیاز توسط APA در آن نهایی سه کاهش سدیم سطح استاندارد.

در آن دادگاه توصیف حرکت صعودی به عنوان “نه منطقی حاصل.”

“وجود دارد یک تفاوت اساسی بین تاخیر در رعایت استانداردهای — که نشان می دهد که وعده های غذایی مدرسه هنوز هم در نهایت دیدار با آن استانداردها — و از بین بردن کسانی که استانداردهای در دسترس نباشد” به آن اضافه شده است.

دموکراسی به جلو قانونی و غیر انتفاعی است که واصل طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از مرکز علوم در جهت منافع عمومی و مدرسه سالم, مواد غذایی, مریلند به نام حکم دادگاه یک “پیروزی برای کودکان و خانواده ها است.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را غیر قانونی عقبگرد از مهم مدرسه غذا استانداردهای تغذیه به خطر افتاده است دسترسی کودکان به غذاهای مغذی آنها نیاز به سالم ماندن” دموکراسی رو به جلو مدیر اجرایی آن subi p. mathew در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>