زوج ها که عشق خود را در فضای کاری

Gowry Lekshmi (خواننده و آهنگساز) و Ganesh Venkataramani (درامر)

Gowry Lekshmi and Ganesh Venkataramani

Gowry Lekshmi و Ganesh Venkataramani | عکس های اعتباری: Nikhil

Gowry Lekshmi: پنج سال پیش او آمده بود به تماشای نمایش من در چنای. او در زمان عکاسی از خود با من گفت که او بود من فن. ما دوستان خوب شد هنگامی که او شروع به نواختن طبل برای من. پس از یک زن و شوهر از نشان می دهد ما شروع به دوستیابی و همه چیز اتفاق افتاده است در روشن کردن سرعت. من نمی دانم چه کسی برای اولین بار حرکت می کند اما هر دو مشتاق بودند به هم. وجود دارد برخی از مقاومت از خانواده اش چرا که او یک تامیل تحت تملک و آنها تا به حال دغدغه در مورد داشتن یک دختر در قانون از دولت دیگر و فرهنگ است. اما همه چیز طبقه بندی شده اند در یک هفته و ما ازدواج کرده بودند در سال 2017. داشتن یک هنرمند به عنوان شریک زندگی من باعث می شود کار بسیار آسان است. این یکی از بهترین چیزهایی است که برای من اتفاق افتاده است. کار بسیار آسان می شود. و شده اند وجود دارد هیچ نفس درگیری تا تاریخ. نکته زیبا در مورد رابطه ما شفافیت است. وجود دارد هیچ اسرار. اگر وجود دارد یک موضوع بحث ما استدلال می کنند مبارزه و خشم یا غم و اندوه خواهد بود بادی که در راه است.

SP Sreekumar و Sneha Sreekumar (بازیگران)

SP Sreekumar and Sneha Sreekumar

Sreekumar: نه سال پیش ما در این مجموعه از Marimayam [طنزهای تلویزیونی در Mazhavil Manorama] که مانند یک خانواده است. همه ما مشغول به کار در یک فیلم به عنوان Vallatha Pahayan. بعد Sneha و من برای اولین بار در یک بازی تاج محل به عنوان قهرمانان. زمانی که ما هر دو متوجه باشند که ما سازگار ما تصمیم گرفتیم با هم باشیم. خانواده های ما بودند قرار دادن فشار بر ما به کراوات گره و ما پیروی. در غیر این صورت ما هنوز هم می تواند حرکت در اطراف مانند پرندگان رایگان. بازیگری است که هر دو شور و شوق و حرفه ای برای ما است. از آن آسان است به درک طبیعت از یکدیگر کار می کنند که باعث می شود ما پیوند قوی است. هر روز ما در حال گرفتن به دانستن هر دیگر بهتر است. در ضمن ما به زودی با هم اقدام جدید در بازی نوشته شده توسط Jayaprakash Kuloor.

Aswathy و Srikanth (کلاسیک رقصنده)

Srikanth and Aswathy

Srikanth: من Aswathy در سال 1999 به عنوان یک دانش آموز از رقص. من به کالیکوت برای انجام یک کارگاه آموزشی با دعوت از Kalamandalam Saraswathy مادر من در قانون در حال حاضر و Aswathy آمد به دریافت من در ایستگاه راه آهن با پوشیدن یک دشت سبز ابریشم salwar مجموعه ای با زرد dupatta.

از سال 2001 ما شروع به انجام بسیاری به عنوان گورو و shishya. همچنین Aswathy آغاز شده و همراه با من در nattuvangam به صورت انفرادی من کنسرت. نوازندگان از هر دو کرالا و چنای که همراه ما می گویند که ما یک جفت خوب روی صحنه است. هنگامی که من خواننده اصرار داشت که من پیشنهاد می کنم به او و سعی کنید شانس من. پس از آن اتفاق افتاد که او نیز pestered توسط کالج آمپول که دیده بود من در سال 1996 زمانی که من به همراه من گورو در SPIC MACAY تور به مشیت کالج کالیکوت. Aswathy پیشنهادی به من بود و آن را یک تصمیم آگاهانه. کوپید تا به حال بسیار کمی نقش بازی. ما به اشتراک گذاشتن ایده ها و کمک به یکدیگر در طراحی رقص و درک نقاط قوت و ضعف هر یک از دیگر. آن جادویی است برای دیدن این دو انرژی (مرد و زن) به طور همزمان بر روی صحنه است.

من واقعا نمی توانم آن را یک نقطه ضعف, اما بسیاری از زمان ما تا پایان صحبت کردن در مورد dance یا رقص-مطالب مرتبط.

Sreekanth Nair (طراح نور) و Monisa نایاک (Odissi رقصنده)

Sreekanth Nair and Monisa Nayak

Sreekanth: من با او در یک رقص برنامه در شهرستان پایتخت از 15 سال پیش. من نمی تواند کمک کند با اطلاع از این دختر زیبا. هنگامی که او آمد دوباره تجدید آشنایی. بعد وقتی رفتم به دهلی نو برای کار در مدرسه ملی, درام, من متوجه شدم که او Kathak کلاس نیز در همان دانشگاه. بنابراین من ساخته شده آن را یک نقطه به نقطه را که در مسیر اغلب. آن را در طول سفر به غرب آسیا سازمان یافته توسط یک کانال تلویزیونی است که ما نزدیک شد دوستان. برخی از دوستان ما را تشویق جوانه زدن عاشقانه. پس از این سفر من نقل مکان کرد به دهلی نو که در آن کار می کردم و خود را اغلب.

ما هر دو در دو ذهن در مورد ازدواج. زمانی که من احساس کردم که ما قدردانی یکدیگر به عنوان هنرمندان و افراد به من پیشنهاد ازدواج. او تا به حال چند شرایط اگر — او نمی خواهد ترک رقص دهلی نو را پایه و پس از او حرکت می کند در اطراف با مردان به عنوان بخشی از حرفه من نباید شیء به آن است. من خوب بود با همه چیز. در سال 2007 ما ازدواج با نعمت از ما خانواده است. این او بود که من را تشویق به تمرکز بر روی شرکت من در شهر Cameo. ما کار کرده ایم به ترتیب به عنوان به خوبی ما را به تمرکز بر روی ما زمینه های مربوطه برای 20 روز یک ماه و بقیه روز هم او را به Thiruvanthapuram و یا من را به دهلی نو. در حال حاضر خانه من-تقدیر-studio [در نزدیکی Ulloor] دهکدهای یک فضای که در آن او شیوه و انجام Kathak کلاس.

فرهنگی و اجتماعی تفاوت آمده است هرگز در راه ما وجود آمدن اربتاط. ما از 3000 متر دورتر از یکدیگر و آن را از طریق تماس های تلفنی است که ما نگه داشتن آن رفتن. آنچه مهم است این است که ما احترام یکدیگر کار می کنند.

Dr Padmavathy R و دکتر دیپاک Janardhan (پزشکان)

Deepak Janardhan and Padmavathy R

Padmavathy R: ملاقات ما در طول ما MBBS روز در Calicut, پزشکی, دانشگاه, کالیکوت. ما بهترین دوستان است. و در مورد ما ‘عشق است که دوستی به موسیقی مجموعه’. ما آوازی سرب و سرب پیانیست در دانشگاه ما گروه راک ‘اکسیر’. موسیقی بود که تمام نیروی قدرتمند پشت سر ما عشق و ازدواج است.

من برای پیدا کردن تنها مزایای ازدواج به بهترین دوست من. ما می توانیم درک هر یک از دیگر خستگی و دولت از ذهن را قبول دیوانه ساعت کار و ناگهانی خط تیره به بیمارستان زمانی که در تماس با وظیفه است. ما به همان اندازه دست به بالا بردن فرزندان ما و تب و خراشیده زانو هیچ معامله بزرگ است. برخورد با نه تنها این بیماری بلکه چمدان عاطفی از بیماران اغلب تخلیه یکی از انرژی است. اما آمدن به خانه به یک درک همسر یک هدیه خود را. داشتن شاهد اختصار از زندگی از طریق حرفه ما آن را به ارمغان می آورد یک چشم انداز منحصر به فرد به عنوان یک زن و شوهر و به عنوان پدر و مادر. ما لذت بردن از لذت های ساده زندگی می کنند و زندگی به عنوان اگر هیچ فردا وجود دارد.

متعادل تمام وقت مشاغل در کنار کودکان و خانواده تعهدات است که احتمالا بزرگترین چالش ما با آن مواجه شده اند. پس از آن ما خودمان را پیدا کنید و گو در اصطلاحات پزشکی بر سر میز ناهار خوری که کاملا بی اعتنا به سیاست و روز به روز اخبار در سراسر جهان و پیدا کردن به صرف وقت با کیفیت با هم به عنوان یک خانواده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>