هفته قبل از Coronavirus همه گیر Nishant سینها, حیدرآباد بر اساس سرخ بود و مشتاق در مورد یک کسب و کار جدید او و همسرش در حال برنامه ریزی برای شروع است. “من و همسرم در حال پرواز فردا به دهلی نو,” او گفت:. همسر خود را Judd Saxena است که به دنبال شروع خود را سرمایه گذاری. “شب گذشته بیش از شام ما در مورد چگونه ما تبدیل شدن به شرکای کسب و کار بیشتر از یک زن و شوهر!” در حالی که زن و شوهر صرف مقدار قابل توجهی از زمان با یکدیگر این است که عمدتا خود را انجام می دهند کار فردی و کمتر صحبت کردن در مورد خانه و خانه.

قطع به مستند خبر: Nishant دیده می شد در یک ویدئو در رسانه های اجتماعی انجام ظروف در حالی که همسر او videographed او قدردانی خود را مهارت های خانه داری. Cody شنیده است و گفت: “Nishant با تشکر از شما برای انتخاب به انجام ظروف که من از آنها بدم میاید این کارهای عادی و روزمره. با این حال این کافی نیست و شما باید به متنعم من مثل همیشه.”

رسانه های اجتماعی پر است از الگوهای رفتاری و جوک, ارتباط جنسی,’ برخی از هزینه های خرابی با هم. شیلپا Nainani یک تشریفات می گوید: “من فکر می کردم همه چیز خواهد بود دشوار با ما تنفس کردن هر یک از دیگر و گردن. یک آخر هفته یا یک هفته با یکدیگر یک چیز کاملا متفاوت از بودن با یکدیگر به مدت سه هفته منهای کمک در خانه.”

شیلپا می گوید او شگفت زده در چگونه شوهر او یک وکیل روانیش را به عمل و در واقع به نظر می رسد با بهره گیری از آن است. “او ظروف مجموعه جدول قبل و بعد از غذا و در واقع چیزهایی که به من کمک کند استراحت. ما همچنین در پایان ما انجام تمرین با هم و لذت بردن از زمان.”

آنچه در مورد دعوا ؟ می گوید: Sarita بهونی “ما عمدتا اجتناب از آن چون بچه ها در خانه هستند. دختر من در حال حاضر با این نسخهها کار از خانه و من نمی خواهم همکاران او به گوش ما استدلال در مورد اشتباه قرار دادن جدول تشک یا نابجا فنجان چای. شوهر من است به کمک به من در آشپزخانه برای سرعت بخشیدن به کار مانند سازماندهی همه چیز را پس از ظروف شسته شده و نهایی wipedowns” او می خندد. پس چگونه است Sarita نگه داشتن دور از او زن سبک و جلف و کارت احزاب ؟ “ما همیشه مطمئن شوید که هر کس می خورد هم در میز ناهار خوری. به علاوه ما در حال بازی چیزی است که نیاز به مقدار زیادی از مهارت: Carrom” او می گوید: خنده.

یک محقر سهام یک قانون ساده برای نگه داشتن آن همه صاف است. “فقط چشم پوشی از ظروف سرباز یا مسافر. آن است که اجتماعی فاصله بنابراین هیچ کس می گذرد به ما مراجعه کنید. من شکایت نیست دیگر در مورد خالی و فنجان قهوه در اتاق و یا یک کفش زیر میز ناهار خوری تا این است. خوشبختانه برای من, شوهر من موافقت کرده است برای مدیریت آشپزخانه. می آید که با پخت و پز و تمیز کردن ظروف” می خندد Babli Mohan.

به گفته یک کارشناس…

میریام Siddham یک روانشناس و مربی سهام چگونه زوج ها می تواند پرورش ارتباط خود را در طول lockown.

“اگر coronavirus کشتن نیست ما قطعا کشتن هر زمان این مستند به پایان می رسد” می گویند نا امید ، اکثر مردم به نظر می رسد هراس این مستند بیشتر به دلیل ترس از داخلی spats در حال افزایش است.

Couples make the most of time together during the Coronavirus lockdown

اما, وجود دارد راه برای حرکت از طریق این دشوار آب و شاید هم استفاده از این را به نفع خود به ارتباط مجدد با شریک زندگی خود را. در اینجا شش راه برای انجام این کار:

1. احترام به مرزهای: اگر یک یا هر دو از شما کار از خانه در تصمیم گیری خود را workspots و مشترک شکستن زمان را به گپ زدن و صحبت کردن. در حالی که های مشترک فضاهای مهم و حساس نسبت به یک دیگر نیاز به کاهش درگیری. آن می تواند چیزهایی مانند نگه داشتن حجم تحت کنترل در حالی که تماشای تلویزیون و یا گوش دادن به موسیقی در حالی که دیگر کار احترام آرزوی شریک به برخی از خرابی و یا اجازه دادن به آنها نگاهی به چرت زدن بدون اخلال در آنها.

2. تصمیم گیری در یک روال: ساخت یک لیست از کارهای روزمره و تقسیم مسئولیت ها و وظایف بین هر یک از دیگر کمک خواهد کرد. تمیز, تهیه غذا, نگه داشتن کودکان را اشغال می توان در این فهرست است.

3. حد باعث: هنگامی که روال تصمیم گرفته شده است کمک می کند به یاد شخص دیگر به طور مداوم در مورد انجام بخشی خود را و یا چگونه آنها باید انجام کار خود را. استدلال و یا اختلافات شروع هنگامی که مردم احساس می کنند نادیده گرفته شده یا نه با ارزش.

4. پیوند با کودکان مهد کودک وظایف نیاز به برنامه ریزی بیش از حد بین زن و شوهر. اگر کودکان مسن تر هستند بسته به سن آنها می تواند با توجه به سن مناسب وظایف را به نگه داشتن آنها را اشغال کردند. شما همچنین می تواند استفاده از این به عنوان زمان کیفیت خود را با فرزندان و صحبت کردن با آنها بازی به عنوان یک خانواده و یا شروع یک فعالیت سرگرم کننده خانواده با هم. وجود دارد تن از ایده های فعالیت برای خانواده ها آنلاین.

5. مجدد: برنامه ریزی برخی از وقت با کیفیت با هم پس از کار روزانه می تواند مفید باشد. پس ما تعاملات اجتماعی کاهش می یابد به رسانه های اجتماعی در حال حاضر مهم این است که به صحبت کردن با یکدیگر است. به دنبال یک سرگرمی جدید هم ورزش با هم به تماشای یک فیلم و یا پخت و پز هم می تواند برخی از گزینه های.

6. قبول ‘من’ زمان: همه نیازهای خود را در فضا می شود و خود به خود در حالی که برای. احترام که صبور و مهربان و محترمانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im