آن را یک لحظه فراموش نشدنی است که تیم آسیایی نخل سویفت, یک تیم از سه birders خواهد شد در حال حاضر. آنها کشف شش بار سر غازها شنا در ارام افتاده از Vembar در Thoothukudi. “این یک روز خوش شانس برای ما” به یاد می آورد مرغدار K Selvaganesh که دیدم پرندگان همراه با Arulvelan Thillainayagam و Hareesha S. نوار به رهبری غازها که نژاد در چین مرکزی و مغولستان هستند و در زمستان مهاجران به هند است. آنها در ارتفاع بالا آگهی و عبور از هیمالیا به هند و عبور از کوه ها دوباره در راه خود را به عقب. “آنها می آیند در خود صدها نفر را به تیرونلولی و Thoothukudi در تامیل نادو. ما هیجان زده بودند آنها را لکه بینی در دهان از رودخانه Vembar می گوید:” Selvaganesh.

( from left) Arulvelan Thillainayagam, Selvaganesh K, Hareesha A S

( از سمت چپ) Arulvelan Thillainayagam, Selvaganesh K Hareesha A S | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

سه birders رفت و در سه روز کوهپیمایی سفر در امتداد سواحل دریای عرب, اقیانوس هند و خلیج بنگال است. Selvaganesh می آموزد که زبان انگلیسی در Cinchona دولتی دبیرستان در ولپری است و همچنین برنده ebird بزرگ حیاط خلوت پرنده شمارش چالش همراه با دانش آموزان خود را. Arulvelan یک بازدید علمی در مدیریت موسسات و Hareesha است که بر اساس کارناتاکا با این نسخهها کار برای ولپری مبتنی بر حفاظت از طبیعت پایه و اساس است.

“ایده این بود که دم در ذهن ما برای مدت زمان طولانی. هنگامی که حیاط خلوت بزرگ پرنده شمارش آمد تا ما آن را به نام بزرگ, ساحل, پرنده Count (G ساحل از میلاد) و در زمان خاموش” می گوید Arulvelan. “این یک فرصت برای ما برای یادگیری در مورد waders و پرندگان مهاجر که به مناطق ساحلی. در Manapad در Thoothukudi ما خال خال مهاجر الگوهای خوبی در اعداد است. وجود دارد Gull-صورتحساب الگوهای بیشتر کاکل آنهایی که کمتر کاکل آنهایی که و گونه های دیگر از الگوهای بیش از حد. در کرالا Puthuvype ساحل در Ernakulam بود و امیدوار کننده است.”

Road map of the trip

Selvaganesh اشاره می کند که ازپارک به عنوان یک اکوسیستم هستند که اغلب نادیده گرفته شده است. “تمرکز ما بیشتر بر روی تالاب ها و جنگل ها. اما افتاده و حرا آشفته هستند بیش از حد. شن و ماسه ناپدید شده اند. ما می خواستیم برای ایجاد آگاهی در این زمینه و ایجاد انگیزه در مردم به کوهپیمایی و همچنین حفاظت از محیط زیست. برای کسی که زندگی در جنگل زیستگاه در ولپری پرنده نگری در خط ساحلی بود یک تجربه بزرگ است.”

Hareesha می گوید آن را نه فقط در مورد مستند پرندگان در زیستگاه های مختلف ، اما همچنین در مورد ملاقات با افراد جدید و تجربه های جدید. “هنگامی که شما در عبور از مرز زیستگاه تغییرات و پرندگان بیش از حد. هدف ما این بود برای پوشش یک منطقه بزرگتر در کوتاه. به این ترتیب ما می تواند بررسی الگوی پراکنش پرندگان. ما ثبت نمايند در اعداد بزرگ است.”

یک روز

Lesser Crested Tern

کوهپیمایی متوقف می شود: چوککد ساحل در تریسور منطقه Puthuvype ساحل در Ernakulam district Thottappally ساحل در Alappuzha منطقه و کلم ساحل در Kollam

پرندگان خال: بیش از 140 گونه است. ترکیبی از waders در Puthuvype, ساحل, زن و شوهر سبز امپریالیستی کبوتر در نزدیکی Desamangalam در تریسور یک جغد انبار خال خال در یک مخزن آب در کلم دور زدن…

بعد دو

Common Babbler

کوهپیمایی متوقف می شود: Puthalam Saltpans و Manakudy ساحل در Kanyakumari منطقه Koodankulam در تیرونلولی منطقه Manappad ساحل و Vembar افتاده در Thoothukudi منطقه Narippaiyur و Valinokkam سواحل در منطقه Ramanathpuram

پرندگان خال: سیاه و سفید/قهوه ای به رهبری مرغان, کمتر, سیاه حمایت مرغان و vaious گونه پرستوی دریایی علاوه بر برخی از غیر معمول رایج Babblers در Narippaiyur ساحل

روز سه

کوهپیمایی نقاط: Thondi ساحل در Ramanathpuram منطقه. Kodiamunai ساحل در پودوککتی, Manora نقطه ساحل در تانجاوور منطقه Jumbuvanodai تحت Muthupet تالاب در Tiruvarur منطقه نگپتینم ساحل, کریکل و تامیل نادو در قلمرو اتحادیه.

پرندگان خال: Waders. انفرادی پین دم ادم احمق در Poigainallur نزدیک به نگپتینم شهر. به طور مداوم آواز شرقی چکاوک در کریکل ساحل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im