پنبه نشان می دهد ما باید به ویزا به دانش آموزان چینی برای تحصیل علم

سناتور. تام پنبهتوماس (تام) برایانت CottonCotton نشان می دهد ما باید به ویزا به دانش آموزان چینی برای تحصیل علم یکشنبه پیش نمایش نشان می دهد: رهبران وزن در برخی از کشورهای بازگشایی اقتصاد; بایدن deliberates یک همسر در حال اجرا می سی سی پی به سو چین بیش از پاسخ به کروناویروس شیوع بیشتر (R-ارک.) پیشنهاد پنج شنبه که دانش آموزان چینی نباید اجازه داده شود به زندگی در آمریکا به منظور به دست آوردن علم مربوط به مدارک تحصیلی از دانشگاه های ایالات متحده.

در مصاحبه با “صبح روز یکشنبه آتی” در فاکس نیوز پنبه گفت که دانش آموزان چینی به دنبال تحصیل در ایالات متحده مدارس باید محدود به تحصیل در دوره های علوم انسانی.

“اگر دانش آموزان چینی می خواهید به اینجا می آیند و مطالعه شکسپیر و Federalist Papers, این چیزی است که آنها نیاز به یادگیری از امریکا” پنبه گفت. “آنها نمی نیاز به یادگیری محاسبات کوانتومی.”

تبلیغات

“این یک رسوایی است که ما باید روت بسیاری از حزب کمونیست چین را درخشان ترین ذهن,” او اضافه شده است.

پنبه اظهارات برخی از آخرین خواستار قصاص در برابر مقامات چینی برای درک سوء مدیریت از شیوع کروناویروس که کارشناسان معتقدند در چین نشات گرفته. برخی از منتقدان در ضمن باید پرسش های مطرح شده در مورد پکن رسمی در مورد تعداد مرگ و میر در چین است.

جمهوری خواهان نیز تمرکز خود را انتقاد از سازمان بهداشت جهانی (WHO) در هفته های اخیر تا حد زیادی بیش ادعا می کند که سازمان معوق به مقامات چینی در حالی که برخورد با این ویروس. رئیس جمهور تهمتدونالد جان مغلوب ساختن پیشی جستن ما دربندی چقدر بانک ها قرض می تواند به عنوان بخشی از coronavirus اضطراری برنامه مغلوب ساختن پیشی جستن در ‘شریف’ جایزه توییتهایی: ‘آیا طعنه زدن همیشه کار می کند؟’ Pompeo قصد دارد به زور تمدید تحریم تسلیحاتی علیه ایران: NYT بیشتر در اوایل این ماه اعلام کرد که ایالات متحده آمریکا را به حالت تعلیق در بودجه برای سازمان در میان یک نقد و بررسی از آن حاکم بر شیوه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>