گران واردات won’t give محلی صنعت پا به بالا

برخی از بودجه های پیشنهادی باید از این پتانسیل برای احیای جایگزینی واردات رژیم قبل از سال 1991 آزادسازی عصر. رژیم که به دنبال حفاظت از صنایع داخلی تربیت غیررقابتی بخش تولید است. نعناع توضیح می دهد که مشکلات حمایت از تولیدات داخلی.

چگونه تعرفه واردات انتظار می رود به تغییر ؟

2020 اتحادیه بودجه پیشنهاد افزایش عوارض گمرکی بر واردات انواع اقلام است. در حالی که یک مجموعه ای از وظیفه تغییرات به دنبال ایجاد یک سطح میدان بازی برای میکرو شرکت های کوچک و متوسط دیگر است برای ترویج را در هند است. علاوه بر تعرفه های گمرکی, قانون سال 1975 است پیشنهاد می شود با اصلاح راه سرمایه گذاری, لایحه را به دولت این قدرت را اعمال حفاظت از وظایف و نرخ تعرفه سهمیه بر واردات به بهانه تهدید از آسیب به صنعت داخلی است. گمرکی معافیت نیز خارج از 80 آیتم هایی که پیدا شد به از رده خارج می شود.

را وظیفه افزایش فشار داخلی قیمت ؟

بله. جایگزینی واردات نیروهای مصرف کنندگان به پرداخت بیشتر برای رقابتی تولید واردات به طوری که تولید کنندگان کوچک که هرگز تبدیل به رقابتی دریافت حمایت می کند. افزایش قیمت برای چینی یا چین لوازم آشپزخانه حلق آویز, جارو, دست, الک شانه فلاسک و لوازم خانگی مانند دیوار طرفداران چرخ/میکسر و آبگرمکن و اجاق توستر چای/قهوه سازندگان دافع حشرات, کفش, تشک, عروسک و اسباب بازی کمپرسور یخچال و ACs مبلمان و لوازم التحریر. قیمت ها نیز افزایش می یابد که در آن آداب و رسوم معافیت خارج شده است از جمله برای شیر خامه گرفته.

Graphic by Paras Jain/Mint
گرافیک توسط Paras جین/نعناع

وجود خواهد داشت عواقب ناخواسته ؟

بله. توانمندسازی مقامات دولتی را به تصمیم گیری در موارد فرد را افزایش دامنه فساد و خطاهای سیاست. منسوخ شده موارد که در آن حقوق گمرکی خارج شده است شامل CD نویسندگان MP3/MP4/MPEG 4 بازیکن از قبل ضبط شده و نوار های صوتی. این نیز تاثیر می گذارد نوار کاست استفاده می شود توسط دانش آموزان نابينا و سی دی های مورد استفاده برای مقاصد آموزشی است.

خواهد شد و مقامات دست آوردن قدرت بیشتر و کنترل کرد ؟

بله. در سال 1980 هنگامی که کارمندان اعمال قدرت برای تصمیم گیری وظایف فردی موارد دامنه برای تمرکز و سوء استفاده اقتصادی کنترل افزایش یافته است. بودجه پیشنهاد برای معرفی یک ماده جدید در گمرک, قانون 1962 به طوری که این مرکز باید قدرت به منع واردات و صادرات هر مورد. در حال حاضر آن را تا به این قدرت تنها برای طلا و نقره. به جای آن نیاز به بازگشت به استراتژی های پایین تر, ساده و قابل پیش بینی تعرفه ها به منظور بهبود توانایی صادرکنندگان به پیوند با تحول جهانی در زنجیره ارزش.

خواهد اقتصاد به نوبه خود بیشتر رقابتی است ؟

هیچ. اینکه یک بازیکن جهانی و تداوم رشد تقاضا بالاتر سهم از صادرات جهانی در زنجیره ارزش. گزارش از سطح بالا گروه مشورتی یافت که با زنجیره ارزش صادرات و واردات و ایجاد رقابت است. هند تعرفه کاهش در بعد از دوره اصلاحات منجر به ساده میانگین تعرفه ها در 2015-16 که تنها حدود یک دهم از این سطح در سال 1990-91. صادرات افزایش یافت و بیش از 17 بار از $18.1 میلیارد دلار در سال 1990-91 به $309 میلیارد دلار در سال 2014-15.

Puja Mehra است دهلی نو-روزنامه نگار بر اساس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im