Cory جورج از F45 Training: من متاسفم من سابق بدنسازی-مانند ذهنیت

گرما در Begumpet هاکی ورزشگاه است نه فقط از سوزان خورشید در ساعت 8 صبح روز شنبه, بلکه از گسترده هیجان بیش از 500 نفر با پرتاب چمباتمه زدن و پرش هماهنگ است. این زمین لرزه با باس از سرحال ریمیکس. بالاتر از موسیقی و صدای هیجان زده است و صدای تودماغی از Cory جورج, چهره F45 که برج بیش از جمعیت است.

MetroPlus با کری قبل از یک رویداد آموزشی که در آن او نشان می دهد برخی از دموی خود را با تیم.

“من نمی دانم چه به انتظار از بازار قبل از آمدن به اینجا,” او توضیح می دهد: “اما در هند, من متوجه شده است که نفوذ در بیشتر از یک سنتی بدنسازی ذهنیت بنابراین من انجام برخی تحقیقات در ورزشگاه در اینجا در یک مدل در اینجا. آموزش چیزی است که با تأثیرات اما از دست رفته بود اینجا. با توجه به این واقعیت است که ورزشگاه همیشه نگه تهدید آمیز عوامل می توان تجهیزات شخص دیگری و یا حتی پله پا در داخل یک باشگاه ورزشی — آموزش گروهی می بیند متعدد مربیان و ورزشگاه را برانگیخت از اقشار مختلف از زندگی است.”

Face of F45 Training Cory George doing a demo at F45 in Srinagar Colony, Hyderabad

چهره F45 Training Cory جورج انجام نسخه ی نمایشی در F45 در سرینگر مستعمره حیدرآباد | عکس های اعتباری: Divya کالا بهونی

27-year-old اذعان سفر خود به کاربردی تناسب اندام بود و نه یک سنتی بیان کرد که او متاسفانه تکیه به یک پرورش اندام, شیوه زندگی. “من یک مقدار زیادی از صدمات مداوم از حرکت نادرست (و نه به درستی گرم کردن و یا گرفتن بیش از حد وزن) و من در حال تحصیل در حرکات خاص بود و فقط هل دادن خودم از طریق چیزی است که من باید. بنابراین کاربردی تناسب اندام تبدیل شدن به محبوب تر است توضیحی است. آن را پاسخ به سوالات مانند ” چرا ما نیاز به چمباتمه زدن deadlift هیپ لولا?’ مضر ترین رخدادهای اتفاق می افتد از نادرست حرکات شما باید به طور طبیعی قادر به انجام است.”

از یک تقلب غذایی

کری سپس به یاد می آورد اولین بار او در زمان کلاس و چگونه او تحت تأثیر قرار نمیگیرند با این روند “من با کسی که کمی اضافه وزن است که تا به حال به معنای واقعی کلمه هرگز برداشت وزن در زندگی خود و من هم آموزش با یک بازیکن NBA; ما در همان کلاس انجام همان مدارهای اما رفتن در خود ما ورزشی سطح و هنوز هم چالش هایی در این قدم که من تا به حال هرگز قبل از دیده می شود.”

Cory است و نه ناراحت کننده صحبت کردن در مورد وعده های غذایی تقلب و مشابه دیگر indulgences. در واقع خود صورت چراغ تا زمانی که آن ذکر شده است. “اکثر مردم از استرس در مورد یک وعده غذایی تقلب زیرا آنها به طور مداوم خیانت” او confides با خندیدن “است که توضیح می دهد که چرا کسی بیش از حد نگران و این می آید و به قوام. بین 80 تا 90 درصد از رژیم غذایی من پاک است بنابراین اگر من به خوردن یک تکه کیک یا یک لیوان شیر شکلات که من دوست دارم, من نه تاکید در مورد آن. من صرفه جویی در آن مانند تاریخ شب و یا یک گردهمایی اجتماعی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>