شرکت مدرسه در Masakalipalayam در Coimbatore ویترین های شاد هنری بر روی دیوار آن

قرمز و آبی و خاکستری قطار chugs راه خود را در سراسر یک دیوار در شرکت مدرسه پردیس در Masakalipalayam. این دیوار بیرونی مهد کودک و کلاس درس. در فاصله یکی دیگر از رنگارنگ دیوار. “این تولد دیوار. ما جشن تولد از دانش آموزان ما حق در اینجا” لبخند K Mythily سر از مدرسه. تمام این نقاشی ها انجام شده توسط یک تیم از آگاه به عنوان بخشی از شرکت کارمند-led داوطلبانه برنامه به نام آگاه توسعه. مدرسه پردیس سرد است و رنگ سبز از همه درختان داخل. کوچک sandpit و منطقه بازی برای مهد کودک اشغال بخشی از آن است.

Coimbatore Corporation Middle School at Masakalipalayam in Coimbatore

کویمباتور شرکت مدرسه در Masakalipalayam در Coimbatore | عکس های اعتباری: S. سیوا SARAVANAN

رنگارنگ دیوار در خارج و در داخل کلاس های درس اضافه کردن به وزوز. از جدول ضرب به Thiruvalluvar را منظوم تقریبا در هر اینچ از دیوار آموزش دانش آموزان چیزی با ارزش است. یک کلاس درس در طبقه اول دو برابر کردن به عنوان یک کتابخانه. P. Sakthivel که می آموزد در مدرسه می گوید: این کتابخانه دارای 4000 کتاب های جمع آوری شده از طریق یک ابتکار رسانه های اجتماعی. “همه کتاب آمد و به عنوان کمک مالی. ما را توسعه داده اند یک کتابخانه نرم افزار در حال حاضر برای پیگیری از کتاب است.” نقاشی در این اتاق در حال مضمون در سراسر کتاب و کتابخوانی با پرتره از Bharathiar بودا و Thiruvalluvar همراه با برخی از couplets. محبوب تامیل کتاب نقاشی به دیوار و به نظر می رسد به عنوان یک قفسه کتاب با tomes.

Coimbatore Corporation Middle School at Masakalipalayam in Coimbatore

کویمباتور شرکت مدرسه در Masakalipalayam در Coimbatore | عکس های اعتباری: S. سیوا SARAVANAN

آن است که نه فقط نقاشی های روی دیوار. تمام کلاس های درس نیز باید کامپیوتر و وای فای. “ترین درس در برنامه درسی در حال تکرار به عنوان صوتی و تصویری ارائه شده است. یک بارکد کلیدی را قادر می سازد دانش آموزان برای دریافت اطلاعات به روز در موضوعات آنها در حال مطالعه” توضیح می دهد که Sakthivel. دانش آموزان نیز یاد paraiسنتی ساز است. “ما باید بیش از 18 سال فعالیت در پوشش تعدادی از موضوعات از silambam و کاراته به, شطرنج, یوگا, اریگامی و رباتیک برای نگه داشتن دانش آموزان درگیر می گوید:” Mythily که معتقد است این بهبود حضور و غیاب از دانش آموزان از 70 درصد به 92 درصد است. “آنها خود را از دست ندهید کلاس در حال حاضر,” او می گوید. به تشویق عملکرد یک دانش آموز است که به عنوان ستاره و از ماه و یا عملکرد او را مورد تحسین قرار گرفته است با یک عکس نمایش داده شده در یک اثر هنری بر روی دیوار در نزدیکی در ورودی به کلاس درس.

هنر روی دیوار

  • تیم آگاه توسعه تبدیل شده درس دیوار به عنوان مواد یادگیری با کار خلاق خود را. در حالی که فضاهای در راهرو دیوار نمایش نقاشی از جداول ریاضی آنهایی که در داخل کلاس های درس حمل کتاب درسی درس. P. Sakthivel ما می پیوندد که ما وارد Std من درس است. یک snaking کاترپیلار خرس Tamil alphabets در پشت آن. شاد نقاشی از سبزیجات نشستن زیبا بر روی دیوار با بسیاری از صورتک های رنگارنگ
  • در یکی دیگر از کلاس درس وجود دارد تصویری نمایش بخش هایی از یک درخت و نقاشی است که توضیح تامیل ماه های تقویم. وجود نقشه های آموزش رفتار خوب ، در کلاس های بالاتر در و دیوار خرس اطلاعات در فرهنگهای هند و حالت های حمل و نقل ، در استاندارد IV, منظومه شمسی نشسته با افتخار روی دیوار

همیشه از Mythily در زمان بیش از این مدرسه در سال 2017, او کار می کرد برای ایجاد یک محیط روشن برای دانش آموزان است. “معلمان پولد در پول برای یک پوشش جدید از رنگ برای دیوار. دانش آموز ما قدرت رشد کرده است در حال حاضر.” در فضای سه سال پذیرش رفته اند تا از 100 تا 320. او پرتوهای با غرور و افتخار به عنوان او نشان می دهد که وجود داشته اند تازه پذیرش. “بیش از 100 جدید پذیرش در سال گذشته بودند و از دانش آموزانی که تغییر از یک مدرسه خصوصی.” مدرسه عمدتا caters به دانش آموزان از پایین اقتصادی اقشار در نزدیکی محلات مانند Sowripalayam, Uppilipalayam و Singanallur. “بیش از 50 درصد از دانش آموزان از یک پس زمینه که در آن پدر و مادر هستند که روزانه دستمزد حقوق بگیران با آموزش و پرورش است.”

Mythily است که همه ستایش ها برای رسانه های اجتماعی است. مدرسه شده است قادر به رسیدن کمک و آن را دریافت خواهید کرد. برای مثال یک فارغ التحصیل از این مدرسه زندگی می کند که در ایالات متحده به عنوان خوانده شده تا در مورد آنها را در Facebook و او در حال حاضر حامیان رباتیک کلاس. او قویا معتقد است که کودکان بهتر خواهد شد اگر آنها حق دارند از محیط زیست است. “اما این نیاز به زمان است. دانش آموزان ما امروز به طور منظم در مسابقه برنامه ها و خط مسابقات. آنها همیشه دوباره با جوایز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>