Coronavirus به روز رسانی: عفونت در ژاپن کشتی کروز جهش به 174

ژاپن پیدا کرده است 39 بیشتر coronavirus موارد داخل قرنطینه لوکس کشتی کروز است که تبدیل به مرکز بزرگترین شیوع خارج از چین.

وزیر بهداشت Katsunobu کاتو اعلام نتایج آخرین دور از آزمونهای انجام شده بر روی برخی از 3,500 مسافران و خدمه که باقی می ماند روی کارناوال شرکت الماس شاهزاده خانم در بندر یوکوهاما. این موارد جدید را به مجموع عفونت از کشتی به 174 نفر از 492 که تا کنون آزمایش شده وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

به طور جداگانه یک افسر قرنطینه شده بودند روی عرشه کشتی کروز نیز آلوده شده است و این وزارت گفت.

مقامات وزارت به دنبال جزئیات بیشتر در این مورد:

  • مرد مامور درگیر شده بود در جمع آوری پرسشنامه سلامت و در نظر گرفتن درجه حرارت در کشتی Feb. 3-4
  • رسمی شده بود با پوشیدن یک ماسک و دستکش و ضد عفونی دست خود را به طور منظم در حالی که در وظیفه
  • این مقام ادامه داد: به کار در یک مرکز قرنطینه تا فوریه. 7 توسعه یافته یک تب Feb. 9 و تشخیص داده شد Feb. 10

عفونت روی عرشه کشتی کروز همراه با دیگر موارد شناسایی شده در ژاپن در حال حاضر رسیده و در مجموع 203.

گسترش ممنوعیت

آن را به عنوان تلاش برای کنترل گسترش ویروس است که سرچشمه در چین بزرگترین شریک تجاری ژاپن گفت: این امر ممنوعیت ورود افراد خارجی که برای بازدید از سرزمین اصلی را در استان ژجیانگ است. این می افزاید: به یک موجود بار در کسانی که سفر کرده اند هوبئی استان, کانون عفونت در گذشته 14 روز.

“ضروری است که ما را جامع تر و انعطاف پذیر مرزی اقدامات لازم برای متوقف کردن جریان عفونت به کشور ما” نخست وزیر شینزو آبه گفت که او اعلام کرد که گسترش ممنوعیت سفر که اثر Feb. 13.

چهار نفر به بیمارستان منتقل و پس از اینکه دریافتند آلوده با این ویروس روی الماس شاهزاده در بیماری جدی وزارت بهداشت گفت. هر چهار مرد هستند در دهه 60 یا 70 سه نفر از آنها شهروندان ژاپنی و یکی از دیگر ملیت, با توجه به وزارت.

ژاپن در حال ساخت تا ظرفیت خود را برای تست ویروس با اضافه کردن خصوصی تجهیزات پزشکی به نهادهای عمومی است که انجام شده است این آزمون آبه به خبرنگاران گفت:. هدف این است که به توسعه توانایی برای تست از 1000 نمونه در روز توسط Feb. 18 از زمان 300, او گفت:.

جداگانه کشتی کروز نیز توسط کارناوال های Westerdam است که کشاورزی این منطقه برای یک اسکله پس از ورود آنها به ژاپن و چند کشور دیگر نگرانی در مورد ویروس.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>