Coronavirus به روز رسانی: مرگ و میر در 563; که هشدار در اوایل رفع

در چین هوبئی منطقه کشتی با تقریبا 20,000 موارد صحنه های هرج و مرج و ناامیدی در حال ظهور به عنوان ساکنان مقابله با جهان مدرن بزرگترین-تا کنون شده است. زیادی آزمایشگاه تست باز در ووهان را با سرعت بیشتری در تشخیص بیماران.

تلاش برای جلوگیری از شیوع شتاب. هنگ کنگ در زمان اقدامات بیشتری گفت: آن را به قرنطینه همه مهاجران از سرزمین اصلی چین است. تایوان همچنین گفت که قصد دارد به ممنوعیت ورود برای ساکنان.

تحولات کلیدی

  • BREAKING: چین مرگ و میر در 563 با 549 در هوبئی استان
  • تعداد موارد در سرزمین اصلی افزایش به 28,018 افزایش 3,694
  • با وجود جهانی ترس ویروس است که هنوز هم عمدتا متمرکز در هوبئی
  • رشته کشتی های مسافر بازی با بادکنک بخوان

بلومبرگ ردیابی شیوع بیماری در ترمینال و آنلاین.

چین موارد بالا 28,000 (7:33 صبح هنگ کنگ)

تعداد مرگ و میر در سرزمین اصلی چین از کروناویروس جدید رز به 563 از Feb. 5 با توجه به ملی کمیسیون بهداشت. که از 490 قبلا. تایید موارد شروع به پریدن کرد به 28,018.

چین هوبئی استان گزارش 70 اضافی مرگ و میر. هوبئی مرکز شیوع ویروس گزارش کرده 549 مرگ و میر — 98 ٪ از کل در چین تا کنون. هوبئی همچنین این منطقه با اکثریت عفونت. آن را تایید 2,987 بیشتر موارد در مجموع 19,665 در استان است.

فراتر از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ گزارش یک مرگ در اوایل این هفته در حالی که فیلیپین نیز گزارش شده است مرگ و میر.

بزرگ تست آزمایشگاه باز می شود در ووهان برای پیدا کردن موارد (4:17 p. m. NY)

چینی پزشکی شرکت فن آوری BGI گروه گفت: آن را باز کرده است یک آزمایشگاه در ووهان که در آن شیوع متمرکز شده است که می توانید تست 10,000 نمونه یک روز به تشخیص coronavirus وجود دارد.

گزارش از ووهان تصویر کشیدن یک سیستم مراقبت های بهداشتی تاخت و تاز کردن توسط این ویروس به طور بالقوه منجر به افزايش underdiagnosis از بیماران. جدید از 2000 متر مربع (21,528 فوت مربع) Huo-یان یا “آتش چشم” آزمایشگاه وعده تا حد زیادی به سرعت بخشیدن به تست موارد برای از بین بردن و یا تایید مشکوک به عفونت در اسرع وقت به شنژن, چین مبتنی بر شرکت گفت: روز شنبه در بیانیه ای.

ویسکانسین تایید جدید کروناویروس مورد (2:32 p. m. NY)

ویسکانسین مقامات بهداشت عمومی تایید 12th, ایالات متحده مورد کوروناویروس. بیمار است که تا به حال در سفر به پکن و در معرض موارد شناخته شده در حالی که در چین گفت: دولت در بخش خدمات بهداشتی و درمانی.

فرد جدا شده و در خانه به خوبی انجام می دهند دولت در بیانیه ای گفت شنبه.

CDC آغاز می شود حمل و نقل ویروس کیت های آزمایش (1:25 p. m. NY)

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری شروع به حمل و نقل جدید کیت های آزمایش است که می تواند تشخیص coronavirus در سایت به 200 آزمایشگاه در ایالات متحده و 200 نفر دیگر در خارج از کشور است. قبلا نمونه تا به حال به ارسال به سازمان مرکزی در آتلانتا.

هر کیت می تواند روند 700 تا 800 نمونه اجازه می دهد برای بیش از یک چهارم میلیون نفر برای دریافت نتایج خود را و به طور بالقوه تسکین بار در ضعف نظام سلامت گفت: نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی. آن را چند روز قبل از استفاده گسترده می تواند آغاز خواهد شد, او گفت:.

“با شروع هفته آینده انتظار داریم وجود دارد به مقدار افزایش ظرفیت برای تست آزمایشگاهی و نزدیک به ما بیماران” r. schultze ، گفت: در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران روز چهارشنبه.

آمریکا دو ووهان پروازهای ورود دو رود (12:50 p. m. NY)

دو تخلیه پرواز از ووهان به ایالات متحده در حال ورود به امروز در پایگاه های نظامی دو بیشتر انتظار می رود فردا, مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به خبرنگاران گفت: در یک تماس پنج شنبه.

دولت بازگرداندن آمریکایی از شیوع بیماری های مرکز در چین و قرار دادن مردم تحت قرنطینه اجباری برای زمانی که دو هفته زمانی که آنها بازگشت. CDC مقامات نمی گویند که چگونه بسیاری از مردم در پرواز.

که هشدار در دستیابی به موفقیت سریع (11:10 صبح NY)

سازمان بهداشت جهانی مقامات کوبیده خواهد شد پایین انتظارات از قریب الوقوع پیشرفت در توسعه واکسن و یا درمان برای شیوع.

“وجود دارد هیچ اثبات شده و موثر درمان” برای رمان coronavirus مایک رایان مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: روز شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی در ژنو است.

این آژانس سازمان ملل متحد قصد دارد یک بررسی سیستماتیک از تمام داروهای رایان گفت. سازمان را به اشتراک بگذارید کارآزمایی بالینی پروتکل در سراسر جهان است.

یک داروی ضد ویروسی از Gilead Sciences, Inc. انتظار می رود برای شروع آزمایش در Chinaon پنج شنبه.

بنیاد گیتس وعده 100 میلیون دلار (9:15 صبح به نیویورک)

بنیاد بیل و ملیندا گیتس گفت: آن متعهد خواهد شد تا آنجا که $100 میلیون دلار برای تقویت بین المللی پاسخ به این رمان coronavirus.

بودجه کمک خواهد کرد تقویت تشخیص جداسازی و درمان تلاش ها; محافظت از خطر جمعیت و توسعه واکسن درمان و تشخیص است. این بودجه جدید شامل 10 میلیون دلار به بنیاد متعهد به شیوع این بیماری در اواخر ماه ژانویه است.

“چند جانبه, سازمان, ملی, دولت, بخش خصوصی و philanthropies باید با هم کار کنند به سرعت شیوع این بیماری کمک کشورهای حفاظت از آسیب پذیرترین شهروندان و سرعت بخشیدن به توسعه این ابزار به این بیماری تحت کنترل” بنیاد گیتس مدیر اجرایی علامت Suzman در بیانیه ای گفت.

بودجه کمک خواهد کرد سازمان جهانی بهداشت, چینی, خط مقدم پاسخ و دیگران در سطح جهانی و ملی در سطوح پایه و اساس گفت.

چین ارائه می دهد شرکت های مبارزه با ویروس نرخ پایین تر (6:58 صبح NY)

چین را از بین بردن هزینه های, کاهش مالیات ارزش افزوده و حمایت از بانک ها برای ارائه وام نرخ 1.6% به شرکت های کلیدی درگیر در مبارزه با کروناویروس با توجه به تلویزیون مرکزی چین.

نوزادان متولد شده با کروناویروس پس از مادران آلوده (6:42 بعد از ظهر هنگ کنگ)

دو نوزادان آزمایش مثبت برای coronavirus در ووهان پس از مادرانشان بودند آلوده تلویزیون مرکزی چین گزارش شده است.

هنگ کنگ خواهد قرنطینه چین ورود (4:50 بعد از ظهر هنگ کنگ)

شهر را قرنطینه افراد پس از رسیدن از سرزمین اصلی چین از جمله هنگ کنگ از ساکنان و بازدید کنندگان ورود از طریق فرودگاه بین المللی, مدیر اجرایی, کری لام گفت.

سیاست را به اثر در فوریه. 8 در نیمه شب. لام همچنین گفت: هنگ کنگ را از Kai Tak ترمینال کروز در آن ویکتوریا هاربر و اعلام کرد HK$10 میلیارد دلار (1.3 میلیارد دلار) از صندوق برای کسانی که تحت تاثیر قرار است.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>