دهلی نو:
نگرانی از داشتن شده است با آلوده رمان coronavirus عفونت مقامات حمل و نقل هوایی وزارت رفت و در قرنطینه به مدت 14 روز پس از آمدن در تماس با Bharatiya Janata Party عضو مجلس Dushyant سینگ در یک مجلس کمیته دائمی نشست.

سینگ و مادر و سابق راجستان وزیر Vasundhara Raje خود را در یک دو هفته ای خود به قرنطینه پس از جلسه بالیوود خواننده Kanika Kapoor در یک مهمانی در لکنو. کاپور در روز جمعه تایید کرد که او تا به حال قرارداد عفونت رسما به نام COVID-19.

“ماموران وزارت حمل و نقل هوایی عمران که با حضور در مجلس ایستاده جلسه کمیته 18/3/20 و آمد و در مجاورت نزدیک با مراجعه کنندگان محترم’ble عضو پارلمان را به خود قرنطینه از جمعه شب به عنوان یک اقدام احتیاطی ،” حمل و نقل هوایی وزارت توییتی اواخر جمعه.

پیش از آن در روز Trinamool کنگره رهبر Derek اوبراین نیز توییتی که او را در یک تا دو هفته خود به قرنطینه پس از نشستن در کنار سینگ در این جلسه اعضای کمیته حمل و نقل, فرهنگ و گردشگری روز چهارشنبه.

“هستم بر خود-جداسازی و پس از تمام پروتکل به عنوان من نشسته بود درست در کنار MP Dushyant به مدت دو ساعت در مجلس جلسه در مارس 18,” اوبراین توییتی.

جدا از اوبراین T. G. Venkatesh-ریاست کمیته متشکل از BJP را راجیو Pratap رودی کنگره’ Raj Babbar و Anto آنتونی و همچنین مستقل MP Sumalatha Ambareesh با توجه به PRS تحقیقات قوه مقننه.

پس از Coronavirus شیوع آغاز شده 241 موارد تایید شده اند در کشور که از 23 را بهبود در حالی که چهار بهبود یافته اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im