Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن با تشکر از مودی برای لغو ممنوعیت صادرات کلید دارو

دهلی نو: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه تشکر نارندرا نخست وزیر و مردم هند برای لغو محدودیت در صادرات هیدروکسی کلروکین (HCQ)— یک داروی مورد استفاده در درمان مالاریا اما دیده می شود که مفید در درمان بیماران مبتلا به covid-19.

“زمان فوق العاده ای نیاز به حتی نزدیک همکاری بین دوستان است. با تشکر از شما و مردم برای تصمیم گیری در HCQ. فراموش نمی شوند! با تشکر از شما نخست وزیر @NarendraModi برای خود رهبری قوی در کمک به نه تنها هند بلکه بشریت در این مبارزه!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در توییتر پست در روز چهارشنبه.

در اوایل روز سه شنبه در مصاحبه با فاکس نیوز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما تا به حال امن 29 میلیون دوز از HCQ از هند است.

“من میلیون ها دوز. بیش از 29 میلیون نفر است. من به صحبت کرد نخست وزیر مودی بسیاری از آن بیرون می آید از هند است. من او را پرسید که آیا او می خواهد آن را رها کنید. او بزرگ بود. او واقعا خوب است. شما می دانید که آنها با قرار دادن یک توقف به دلیل آنها می خواستند آن را برای هند است. اما وجود دارد بسیاری از چیزهای خوب در آینده از آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز.

در یک مکالمه تلفنی بیش از آخر هفته مغلوب ساختن پیشی جستن به حال درخواست مودی برای بلند کردن آن ممنوعیت صادرات HCQ صحبت کردن با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک دارو برای covid-19. هند در 4 آوریل ممنوع صادرات HCQ از طریق اطلاع رسانی, بدون, معافیت بشر دوستانه و یا به دلایل دیگر. اما این محدودیت برداشته شد در روز سه شنبه البته با برخی از شرایط متصل شده است.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>