Coronavirus درمان: مهاجران برای دریافت بیمه بهداشت و درمان تحت Ayushman بهارات

این حرکت با هدف ارائه خدمات بهداشتی اطمینان به کارگران مهاجر که شغل خود را از دست داده و دیگر منابع معیشت در سراسر کشور مستند.

ملی اقتدار بهداشت (NHA) با اجرای آژانس AB-PMJAY است هماهنگی با ایالات متحده برای شناسایی واجد شرایط ذینفع تحت این طرح است. این نها نیز ارائه شده برای صدور کارت الکترونیکی برای واجد شرایط شدند.

AB-PMJAY cashless و بدون کاغذ طرح بهداشتی را فراهم می کند پوشش تا 5 lakhs هر خانواده در سال دوم و سوم مراقبت از بستری شدن در بیمارستان به بیش از 10.74 کرور فقیر و آسیب پذیر خانواده (حدود 53 کرور ذینفع). همه ذینفعان از جمله مهاجران به راحتی می توانید دسترسی به کارت های خود را آنلاین در هر زمان در هر نقطه.

“نها به طور فعال حمایت و هماهنگی با کشورهای جایی که کارگران مهاجر در حال بازگشت. هدف ما این است که به اطمینان حاصل شود که همه واجد شرایط کارگران مهاجر دریافت کارت الکترونیکی به طوری که آنها می توانید دسترسی به درمان در هر یک از empanelled بیمارستان در سراسر کشور” گفت: Dr صنعت Bhushan, مدیر ارشد اجرایی (CEO) AB-PMJAY و نها.

“ما با استفاده از این فرصت حساس بازگشت کارگران مهاجر در مورد مزایای Ayushman بهارات به خصوص در مورد قابل حمل از ویژگی های این طرح است. بیشتر ما در حال کار با متحده در empanelling بیشتر بیمارستان ها و آزمایشگاه ها و بسیج های موجود در بیمارستان ها به ارائه covid و غیر covid درمان به ما سود” او گفت:, و اضافه کرد که حداقل 80 درصد از 10.74 کرور ذینفع خانواده های تحت PMJAY هستند در مناطق روستایی هند است.

“اگر ما از نقطه نظر سلامت از جنبه های قرار گرفتن در معرض و وضعیت عفونت مهاجر کارگر ناشناخته است و اگر آلوده خواهد شد که پیامدهای جدی گفت:” دکتر سورش Sharma, سر, جمعیت مرکز تحقیقات موسسه رشد اقتصادی دانشگاه دهلی.

“این بحران قطعا می دهد یک فرصت برای هر دو مرکز مربوطه و دولت برای تبدیل و بهبود بهداشت ضعیف و سیستم درست مانند دولت مرکزی ومیزان در دفاع از دیدگاه این است که راه همان ديدگاه بهداشت داده می شود باید برابر با وزنها در زمان آینده بیماری های همه گیر” او گفت:.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>