Coronavirus: این تیم در کرالا تلفنی میز کار دور ساعت در مبارزه با این بیماری همه گیر

“آقا حتی اگر شما بازگشت به کرالا, شما نمی قادر خواهد بود به خارج شدن از خانه خود را. شما باید در خود قرنطینه در خانه خود را. تصمیم با شما است. اگر شما اقدام به برنامه های سفر خود را به ما اطلاع هنگامی که شما در زمین در فرودگاه” درخواست Sindhu JS در حالی که صحبت کردن به یک تماس گیرنده از قطر. “او می خواهد برای آمدن به کلم برای دیدن پدرش در ICU. او می خواست به دانستن چگونه امن آن برای سفر به کرالا به دلیل شیوع کروناویروس. من تا به حال به مطلع کردن او از این وضعیت اگر چه من می تواند همدردی خود را با مخمصه” او به من می گوید قبل از حضور به بعد تماس گیرنده از تریسور که می خواهد به می دانم که اگر او می تواند COVID-19 آزمون انجام می شود حتی اگر او تا به حال هیچ نشانه ای ندارند.

در یکی دیگر از زاویه ای اطاقک Rakhi راج J دارای caller از کالیکوت که ناراحت است چرا که او تا به تب و شگفتی در صورتی که نشانه ای از COVID-19. او متصل می شود او را به یکی از پزشکان در کالیکوت.

Sindhu و Rakhi شرکت کرده اند تماس بدون استراحت از ساعت 7: 30 صبح وقتی که من آنها را ملاقات در ساعت 11 صبح در دفتر مداخله مستقیم سیستم برای سلامت آگاهی و یا DISHA 24 ساعته tele-health تلفنی با شماره. عملکرد از طبقه اول از Arogyakeralam در Thycaud کوچک مطبوع اتاق به راحتی می توانید به عنوان هر مرکز تماس با ردیف اتاقهای کامپیوتر و حداقل مبلمان. اما پس از 22 ژانویه یک تیم آموزش دیده و حرفه ای مددکاران اجتماعی و مشاوران کار کرده است 24×7 پاسخ دادن به سوالات در مورد COVID-19 از سراسر کرالا دیگر کشورهای هند و خارج از کشور.

در خدمت شما

در حالی که 14 تا از آنها کار کرده اند در سه شیفت و دو صبح شیفت از شش ساعت و 12 ساعت شیفت شب — در آغاز آن شده است افزایش یافته و به 13 کارکنان در یک زمان در طول ساعات اوج و پنج در شب. کار خود را مستلزم به دستورالعمل در مورد شیوع بیماری های ویروسی و اقدامات احتیاطی می شود با توجه به سفر خانه قرنطینه و جداسازی.

“از فقط سه تماس در روز اول آن را شروع به پریدن کرد به 1200 و سپس به 1500 تماس در هر روز از تازه موارد گزارش شده از Pathanamthitta. تعداد تماس های تلفنی عبور 8,000 در مارس 12. تماس آمده در هر ثانیه و در آن زمان یکی از ما پاک و تردید از تماس گیرنده, تماس های بسیاری آمده اند در میان است. DISHA در حال حاضر دارای 15 نفر عضو داریم و ما در حال گرفتن 15 بیشتر مشاوران آموزش دیده به صورت موقت به منظور کاهش تعداد رها می نامد می گوید:” Akhila V Nair, طبقه, مدیر, DISHA.

کمک در دست

  • DISHA تلفنی شماره 1056 (تلفن رایگان در کرالا و Lakshadweep) یا 0471 – 2552056.
  • یک سرمایه گذاری مشترک انجام شده توسط بهداشت ملی ماموریت و وزارت بهداشت و خانواده, رفاه, DISHA راه اندازی شد در سال 2013 به ارائه راهنمایی, مشاوره و اطلاعات در سلامت جسمی و روانی مسائل. این شهر همچنین دارای شماره گیری یک دکتر’ سرویس است که کمک می کند تا مردم به دنبال مشاوره تلفنی از پزشکان. این عمل به عنوان یک خط تلفن شماره در موارد شیوع یک بیماری همه گیر و یا یک فاجعه در مورد Nipah شیوع و سیل.

راه اندازی در سال 2013 تلفنی میز معمولا پنج یا شش کارکنان در یک زمان و با وجود دو شیفت. “ما فعال بودند در طول چندین بحران است که ضربه زدن به دولت به خصوص در جریان سیل و Nipah شیوع. اما ما هرگز با آب گرفتگی بسیاری از تماس ها می گوید:” Akhila. جزئیات بیشتر در مورد هر تماس گیرنده وارد شده است به صفحه گسترده گوگل است که می تواند توسط تمام تیم به طور همزمان و مقامات وزارت بهداشت و درمان در مناطق مختلف.

“کسانی که نه گزارش در فرودگاه پس از ورود خود را از یک COVID-کشور آسیب دیده در تماس با ما برای پیدا کردن جایی که آنها می خواهم که به گزارش. ما از عبور از روی شماره تلفن مراکز درمانی و بیمارستان ها در این منطقه مربوطه. پس از آن افرادی هستند که به دنبال مشاوره به آنها گیر در کرالا با توجه به محدودیت های مسافرتی به کشورهای که در آن کار می کنند. آنها نگران از دست دادن شغل” Akhila می افزاید.

بسیاری از مردم شماره گیری DISHA در صورتی که تب و سرفه و یا سرد در حالی که برخی از تماس ها برای پیدا کردن جایی که برای خرید ماسک و دست sanitisers. شک و تردید نیز مورد مطرح بین منطقه ای و بین دولت سفر. برخی از مردم می خواهند بدانند چرا آنها را به ماندن در خانه و حتی پس از به نمایش در فرودگاه با توجه به Priyanka K Pillai کارکنان در DISHA برای سه و نیم سال است. “ما باید به توضیح است که فرودگاه غربالگری نیست ادم و آنها ممکن است دچار علائم پس از چند روز” او می گوید.

کار پر زحمت

قانع کننده اشتباه ناراحت و وحشت زده و در برخی موارد اذیت مردم است کار آسانی نیست, می گویند کارکنان. “ما باید به استادانه درست شده در مورد نیاز به امن تر از متاسفم و آموزش آنها را چگونه به زير صفحه اصلی قرنطینه — آنها را به ماندن در یک اتاق به خوبی تهویه بدون تعامل با اعضای خانواده و این چیزها استفاده می کنند نباید مورد استفاده توسط هر کس دیگری آنها را به حفظ بهداشت فردی و…” توضیح می دهد که Preethi SK کارمند برای DISHA پس از راه اندازی آن.

او می افزاید: “به جز حمام معافیت های ما چسب به صندلی به طوری که ما می تواند در تمام تماس. ما به سختی زمان برای خوردن غذا ما را از صفحه اصلی. بنابراین ما نگه داشتن آب به طوری که ما نمی خسته پس از صحبت کردن به طور مداوم بر روی گوشی است.”

تماس گیرنده توصیه به بازگشت به DISHA اگر تعداد آنها توسعه هر گونه علائم COVID-19. به جای عجله به بیمارستان و کسانی که شماره گیری در ارائه شماره تماس سرپرست از جداسازی بخش در منطقه نگران به طوری که ترتیبات ساخته شده می تواند در مورد حمل و نقل خود را و چک آپ می گوید: Alexandre KC یکی دیگر از کارکنان عضو DISHA.

در بین این تیم برای مقابله با قهر تماس گیرنده به عنوان به خوبی. “کسی که در بازگشت از سوئیس به نام تا به پرسند که چرا او را به در خانه که تنها دو مورد گزارش شده در سوئیس. اما ما باید یک فایل بر توزیع جغرافیایی COVID-19 که می گوید سوئیس یکی از بد کشورها را تحت تاثیر قرار. من تا به حال برای رسیدگی به مشابه طغیان از افرادی که تا به حال در بازگشت از بلژیک و بحرین. و سپس افرادی که در تماس گرفتن با ما به بیرون ریختن خشم خود را در دولت ماشین آلات! می گوید:” Nishad.

غیر Malayalis نیز با ما تماس بگیرید به دنبال راهنمایی. “ما دریافت سوالات به زبان انگلیسی, Tamil و هندی. ما می توانید مدیریت به زبان انگلیسی و تامیل به یک اندازه اما Hindi دشوار است که مسئولیت رسیدگی به برای برخی از اعضای تیم است. با این حال ما سعی می کنیم برای کمک به در بهترین راه ممکن است ما می توانیم” Akhila نتیجه می گیرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>