Coronavirus: داستان یک کرالا vlogger که مستند اقامت خود در انزوا بخش

“من آزمایشگاه نتیجه رسیده است. آن منفی است. پزشک نیز تایید کرده است من تخلیه. به من گفت: شما تمام می شود بی باک. این coronavirus را تحت تاثیر قرار نمی به ما می گوید:” شاد فولادوند باید بهتر شناخته شده به عنوان “ایرانی مسافر’ در مالایایی در یکی از آخرین ویدئوها نشان می دهد که او هنوز هم ورزشی است.

مشتاق vlogger از Iritty Kannur که فیلم مستند او سه روز در یک جداسازی بخش در یک بیمارستان دولتی رفته اند ویروسی است و خوشحال به خانه. The globe-trotter شده بود در “انفرادی جهان, تور دوچرخه” هنگامی که او مجبور به قطع سفر خود را در آذربایجان فقط به عنوان او برای ورود به گرجستان با توجه به جهانی شیوع کروناویروس. فیلم, ارسال شده در یوتیوب کانال ‘ایرانی مسافر” که بیش از 6,62,000 مشترکین اقدام به مجسمه نیم تنه برخی از قرنطینه اسطوره ها و پرتاب نور در آنچه زندگی است مانند در انزوا بخش است.

“من به ایران در ژانویه 28 و شد در این کشور تا فوریه 16 یک دوره زمانی که گزارش ها در مورد گسترش ویروس بودند زیاد وجود دارد. در طول سفر من من تا به حال شده است با پوشیدن کلاه و دستکش و ژاکت. اما من تا به حال سفر به مکان های مختلف در ایران که در آن آن بعدا معلوم شد بسیاری از موارد از coronavirus گزارش شد می گوید:” فولادوند.

Shakir Subhan

در فوریه 16, او عبور از مرز آذربایجان در زمانی که اخبار مربوط به گسترش این ویروس در ایران آغاز شده در آینده. “هر چند مرز با ایران بسته شد توسط بسیاری از کشورهای مجاور آذربایجان نگه داشته بود یکی باز. به تدریج موارد گزارش شده در آذربایجان بیش از حد. بعد از چند روز وقتی که من در مورد به وارد گرجستان متوقف کردند من,” او می گوید. فولادوند سپس دست خود را از موتور سیکلت های TVS Apache RTR 200 به بخش آداب و رسوم و سرگردان در باکو, جایی که او به زودی billeted در آپارتمان از یک چاق, دوست, دوست.

“به مدت چهار روز من cooped در یک اتاق. پس از آن چیزی ترسناک اتفاق افتاده است. من پایین آمد با سرما و به زودی تصمیم گرفت به خانه می آیند که من متوجه شدم شاید هیچ راه دیگری وجود ندارد. من موفق به خرید ماسک و sanitisers که در آن در حال حاضر در تامین کوتاه مدت در باکو. وجود حداقل پنج مورد تأييد COVID-19 موارد در باکو پس از آن” او recollects.

در مارس 5, او در زمان پرواز به Kannur با یک توقفگاه بین راه در دبی. “وجود من سعی کردم به خودم جدا به عنوان آنجا که ممکن است و نشست های مختلف در یک ترمینال. من می دانستم که شاید پیروان من vlog را به راحتی تشخیص من آمده و رو به جلو برای گرفتن عکس های سلفی و لرزش دست. همچنین بسیاری از مردم رفت و آمد در راهرو که معمولا از Kannur. من نمی خواهم متوجه شود,” او می گوید.

فولادوند کلیک یک عکس از مسافران نشسته در نزدیکی او برای شناسایی در مورد یک احتمال است. به عنوان پرواز لمس کردن در شهر خانه خود را به او اطلاع مقامات فرودگاه از سفر خود سابقه بود و به زودی به بیمارستان منتقل جداسازی بخش در یک آمبولانس. “همه کارکنان فرودگاه بود با پوشیدن ماسک و همه شمارنده ها و راهرو ها پاک شد برای حمل و نقل; من احساس مانند یک VIP,” او می گوید: با خندیدن.

A grab from Shakir Subhan’s vlog at isolation ward in a Kannur hospital

شتاب از مکارم Subhan وی لاگ در انزوا بخش در Kannur بیمارستان | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

فولادوند در حال حاضر دفع بسیاری از مقالات او حامل در باکو به جز خود گوشی و لپ تاپ و دوربین های دیجیتال. او همچنین به اطلاع خانواده اش نمی آمد به فرودگاه و مطلع و آنها را از برنامه های خود را از گرفتن بستری خود به انزوا بخش است.

“در طول پذیرش من ادامه vlogging. این بخش بسیار بهتر از آنچه که من پیش بینی کرده بود بر خلاف dystopian جهان بسیاری از تصور آن می شود. آن بود بهداشتی و یک فاصله امن نگه داشته بود بین تخت. اما تعامل با بیماران دیگر همه تحت نظارت بود نه مجاز. من خون و مایعات بدن نمونههای گرفته شده برای آزمایش” او توضیح می دهد. پس از اخبار مثبت است که نتایج تست منفی بودند او مرخص شد روز یکشنبه (8 مارس).

فولادوند که در عادت تصویری-مستند زندگی روزانه خود را می گوید او می خواست به دیگران نشان می دهد چه یک جداسازی بخش خواهد بود و در آن زمان چنین یک بیماری همه گیر. “من فکر می کنم این یک راز محل برای بسیاری از. حقیقت این است که وجود دارد بدون نیاز به نگران می گوید:” 30 ساله. او را حفظ اهمیت ماندن مثبت در حالی که در همان زمان در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم. در واقع فولادوند را محتاطانه تفکر و داوطلبانه در بیمارستان بستری بعد آمد در ستایش از دولت و وزیر بهداشت KK Shylaja.

فولادوند که قبلا به دست آورده توجه با صحبتهای خود پان هند دردسر-پیاده سفر و سفر در کشورهای دیگر می گوید او قصد دارد تا رزومه خود را جهانی اودیسه از باکو در یک زمان مناسب بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>