اورژانس مراحل برای جلوگیری از این ویروس از طریق اجتماعی فاصله شد تصمیم اتحادیه دولت در مشورت با دولت و در محل باقی بماند تا 31 مارس.

جدا از سرمایه های ملی, Maharashtra, Karnataka و Chandigarh تحمیل قسمت 144 قانون دادرسی کیفری منع جمع چهار یا بیشتر مردم حتی به کشورهای دیگر شروع به خاموش کرد. راه آهن لغو تمام قطار های مسافری و مقامات حاکی از دولت بود و وزن گزینه لغو پروازهای داخلی—پروازهای بین المللی در حال حاضر متوقف شده است تا 31 ماه مارس است.

تصمیمات آمد روز یکشنبه هنگامی که 14 ساعت در سراسر کشور خود قرنطینه طرح پس از درخواست تجدید نظر توسط نخست وزیر نارندرا مودی در روز پنج شنبه.

تصمیمات گرفته شده در جلسه برگزار شده توسط کابینه وزیر راجیو Gauba در صبح روز یکشنبه با رئیس دبیر از همه دولت ها و اصل وزیر به نخست وزیر.

در 5 بعد از ظهر طول ‘Janata حکومت نظامی’ مردم پا به بالکن و در خارج از خانه های خود کف زدن و کوبیدن عروق با تشکر از ارائه دهندگان خدمات ضروری به عنوان پیشنهاد شده توسط مودی.

دولت تصمیم به شناسایی اختصاصی بیمارستان ها برای Covid-19 بیماران در سراسر کشور گفت: Lav Agarwal مشترک وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

“ما را شناسایی کرده اند موسسه ملی سرطان در تمام هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) برای Covid-19 است که 800-bedded بیمارستان گفت:” Balram Bhargava, مدیر کل در شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR).

تحت مستند تمام فعالیت بجز خدمات ضروری مانند بیمارستان ها, مخابرات, پزشکی, مغازه ها و فروشگاه های مواد غذایی خواهد بود متوقف شد. اما موسسات و کارخانه های درگیر در تولید و توزیع کالاهای ضروری مانند دارو واکسن عفونی ماسک های پزشکی, دستگاه های خود را ancillaries و خدمات پشتیبانی و…. خواهد بود معاف از این محدودیت ها.

دولت گفت این اقدامات موقتی هستند اما بسیار حیاتی برای شکستن زنجیره انتقال رمان coronavirus.

در حال حاضر متحده و اتحادیه سرزمین شده اند که در زیر قرار داده شده نسبی یا کامل مستند شامل آندرا پرادش, Chandigarh, Chhattisgarh, دهلی نو, Gujarat, Haryana, هیماچال پرادش, Jammu and Kashmir, کارناتاکا, کرالا, Ladakh, ماهاراشترا, اوریسا تامیل نادو, Punjab, Rajasthan, Tamil Nadu, Telangana, Uttar Pradesh, Uttarakhand و, West Bengal.

اتحادیه گروه از پرسنل و آموزش صادر سفارشات درخواست روسای ادارات در دولت به تدوین فهرستی از 23 تا 31 مارس به فعال کردن فقط آن دسته از کارکنان ارائه خدمات ضروری به کار گیرند ،

در دهلی نو, Aam Aadmi Party (AAP) دولت تمدید مستند در دولت از 6 صبح روز دوشنبه تا 31 مارس.

در ماهاراشترا خدمات دولت ادامه خواهد داد اما آنها را به کار گیرند و در 5 درصد از کارکنان خود را قدرت است. در صورت نیاز تصمیم به گسترش بخش 144 گرفته خواهد شد و در 31 مارس یک بیانیه رسمی گفت.

کارناتاکا اعلام کرد یک مستند از نه منطقه از جمله بنگلور شامل همه گیر و اعمال بخش 144 سراسر کشور از 9 شب تا 12 روز یکشنبه. مدرسه و پیش دانشگاهی امتحانات شد و به تعویق افتاد.

Chandigarh دستور کامل مستند از 12am در 23 مارس با تمام موسسات و حمل و نقل عمومی دستور به بسته باقی می ماند. Nagaland تحمیل یک دولت گسترده ای مستند با وسایل نقلیه حمل بین دولت حمل و نقل مسافران به مجاز به دولت تا نیمه شب از 23 مارس.

این Telangana دولت اعلام کرد که کامل مستند تا 31 مارس. وزیر K. Chandrashekhar رائو (KCR) نیز گفت: سهمیه دارندگان کارت را دریافت 12 کیلوگرم برنج.

Shaswati داس در New Delhi, تانیا توماس و Kalpana Pathak در بمبئی شاران Poovanna در بنگلور و یونس Y Lasania در حیدرآباد کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im