مذاکرات بیش از یک ماموت بسته محرک به آدرس coronavirus بحران ریخته به دوشنبه به عنوان اعضای رهبری و مقامات دولت سعی در احیای امید مرکب معامله است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellSticking امتیاز نیروی محرک بسته مذاکرات به نشت یکشنبه به مذاکرات پیش نویس بسته محرک بدون مقابله با دموکرات شماره 2 جمهوریخواه: ‘سست به پایان می رسد” اما توافق در مورد ‘خطوط کلی’ از محرک بیشتر معامله (R-Ky.), رهبر اقلیت چارلز شومر (D-n. y.) و خزانه داری وزیر استیون Mnuchin چپ کنگره حدود نیمه شب هنوز هم قادر به پرچ یک توافق دو حزبی با وجود سه روز در اطراف بلوک مذاکرات است.

کاخ سفید مدیر امور قانونگذاری اریک Uelandخواسته شد که در آن تقسیم هستند گفت: هنوز هم وجود دارد یک “انگشت شماری از مسائل” باقی مانده است که به عنوان چسباندن نقطه به توافق برسند.

تبلیغات

“ما امیدوار هستیم برای حل و فصل سریع چون همانطور که می دانید رئیس جمهور می خواهد به ارائه کمک به اقتصاد آمریکا و پشتیبانی به مردم آمریکا” Ueland اضافه شده پرسید که آیا این مسائل می تواند حل و فصل در روز دوشنبه.

این مذاکرات که به نظر می رسد نزدیک به دو حزبی معامله در روز شنبه به سرعت از هم پاشید و در روز یکشنبه به عنوان دموکرات متهم خواهان راه رفتن دور از مذاکرات و تهیه پیش نویس عظیم لایحه بدون یک توافق دو حزبی.

امید سریع مقابله خصمانه بیشتر پس از یک جلسه بین Mnuchin, شومر, مک کانل مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتیکوین اوون McCarthyHillicon دره: سناتور مطبوعات آمازون بیش از ایمنی محل کار در میان شیوع | Lyft گسترش تحویل | حزب دموکرات به دنبال تامین امنیت انتخابات بودجه در بسته محرک صنعت گردشگری خواستار 0B در امداد رسانی در coronavirus بسته محرک سناتور کنگره را شامل انتخابات بودجه در coronavirus محرک بیشتر (R-کالیفرنیا.) موفق به شکستن بن بست. ساعت بعد دموکرات مسدود coronavirus بسته محرک در یک رویه مانع جرقه قابل مشاهده خشم از مک کانل.

“همه ناگهانی دموکراتیک رهبر و مجلس را نشان می دهد و ما را به یک مربع. ما جزئی در اینجا جزئی با احساسات مردم آمریکا جزئی با بازارهای جزئی با ما مراقبت از بهداشت و درمان” مک کانل گفت: پس از شکست رای دادن.

آنها تحت فشار شدید برای رسیدن به یک معامله پس از داو آتی کاهش یافت 5 درصد در روز یکشنبه پس از شانس یک معامله پژمرده. ایالات متحده در حال حاضر 33,276 موارد تایید شده از coronavirus با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در حال حاضر مذاکرات از سر گرفته خواهد شد در اطراف ساعت 9 صبح روز دوشنبه با توجه به Uelandبه عنوان مذاکره کنندگان سعی کنید به پرچ یک توافق است.

تبلیغات

“ساعت 9 صبح و با تصویب مهمات” او خواند به خبرنگاران به عنوان او راه می رفت دور از آنها در اشاره آشکار به یک سال 1942 آهنگ.

اما مذاکره کنندگان به نظر می رسد با احتیاط خوش بینانه است که آنها قادر خواهد بود برای دریافت یک معامله در روز دوشنبه.

Mnuchinترک کنگره برای شب به خبرنگاران گفت که او فکر کرد که مذاکرات “بسیار نزدیک است.”

“تیم در حال رفتن به محل کار از طریق شب. ما در حال رفتن به دوباره اصول در صبح,” او گفت:.

خواست اگر او نا امید شده توسط چگونه مذاکرات در حال بازی کردن او افزود: “ما در حال رفتن به کار بسیار سخت برای دریافت این انجام می شود فردا.”

شومر اشاره کرد که او تا به حال شده است در نشست با Ueland و Mnuchin در سراسر یکشنبه. Mnuchinاواخر یکشنبه شب به خبرنگاران گفت که آنها “این نزدیک” به یک توافق برگزاری یک شست و یک انگشت در حدود یک اینچ از هم جدا.

“ما در حال پیشرفت است. ما در حال گرفتن نزدیک و نزدیکتر و من بسیار امیدوار … که ما می توانیم یک لایحه در صبح” شومر گفت: خبرنگاران به عنوان او را ترک کنگره حدود 12:30 صبح روز دوشنبه.

“ما در حال پیشرفت در زمینه نگرانی” شومر گفت. “من خوشبین تر از من در این صبح است که ما چیزی را دریافت کنید انجام می شود.”

دموکرات ها مشخص شده اند یک لیست خشکشویی از اعتراض مقررات این استدلال که این لایحه گسترش پرداخت مرخصی استعلاجی و در واقع کلاه چقدر کارفرمایان مجبور به پرداخت و پیاده روی به عقب توافق سنسور. Ron Wyden (D-سنگ.) و چاک Grassley (R-Iowa) رسیده بود در حال گسترش بیمه بیکاری.

یک منبع آشنا با این مذاکرات بیل متن نیز گفت: جمهوری خواهان در حال “امتناع از اضافه کردن قوی کارگر حمایت” و شامل زبان نیاز شرکت ها حفظ کارکنان “تا حد ممکن است.”

دموکرات ها نگران زبان مبهم است به اندازه کافی است که شرکت می تواند فدرال کمک و هنوز هم آتش کارگران است. دموکرات ها همچنین می خواستم قوی محدودیت در شرکت های بزرگ که فدرال کمک کند اما این منبع گفت: اوباما لایحه شامل “بسیار ضعیف” سهام بیع متقابل محدودیت های است که می تواند با چشم پوشی Mnuchin.

ایران با لایحه با توجه به منبع نیز افزایش می دهد یک “شرکت صندوق نجات” به 500 میلیارد دلار است. رئیس کمیته بانکی سنای مایک Crapo (R-آیداهو) تا به حال تحت فشار قرار دادند به افزایش $208 میلیارد پیشنهاد اصلی در ایران طرح برای اطمینان مضطرب صنایع دسترسی به سرمایه است.

اگر آنها قادر به رسیدن به یک معامله در صبح مک کانل عهد کرده است به برگزاری یک رأی پس از سنا می آید در ظهر سعی کنید برای بار دوم به پیشبرد بسته محرک. دموکرات ها مسدود شده و این لایحه به لحاظ فنی یک پوسته که coronavirus قانون جابجا خواهد شد به این استدلال که آنها تا به حال ساخته شده است به اندازه کافی به پیشرفت.

“شاید وجود خواهد داشت برخی از با هم آمدن امشب من امیدوارم” مک کانل گفت: خبرنگاران به عنوان او به سمت چپ ساختمان حدود نیمه شب. “اگر ما در حال حاضر رای گیری در ظهر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im