Coronavirus بسته محرک اقتصادی شامل گسترش بیمه بیکاری

آینده ماموت بسته محرک اقتصادی شامل گسترش بیمه بیکاری بالا سناتور جمهوری خواه گفت: در روز شنبه.

تصمیم به شامل ارائه عمده امتیازی به دموکرات ها که تا به حال مشاهده تقویت این برنامه به عنوان یک اولویت در روز مذاکره.

“دموکرات ها در حال گرفتن برخی از چیزهایی که از آنها خواسته برای من. آنها صحبت کردیم در تمام طول مورد پرداختن به نیازهای کارگران – این می کند که کسب و کارهای کوچک این است که. آنها در حال گرفتن آنچه آنها می خواستند در بیمه بیکاری. این آدرس که” جمهوری خواه مجلس سنا شلاق جان Thune (R-S. D.) به خبرنگاران گفت: پس از یک بسته-درب ناهار.

مذاکره کنندگان هنوز در حال قفل شده است و در جلسات به عنوان آنها سعی کنید به پرچ یک توافق “در اصل” در ماموت هزینه های بسته بندی است که انتظار می رود در بالای $1 تریلیون.

هر دو سنسور. چاک Grassley (R-Iowa) و Ron Wyden (D-سنگ.), بالای اعضای کمیته مالی را متوقف کرده اند کوتاه گفت: آنها یک معامله در بیمه بیکاری ارائه استدلال که این قفل با دیگر مفاد این لایحه است.

“ما در حال ساخت پیشرفت واقعی. شما می دانید که بخشی از این شرکت است که چالش و یا پیچیده مذاکرات است. ما روشن ساخته است چه اولویت های ما هستند به خصوص مطمئن شوید که کارگران بیکار شده کل” Wyden گفت. “ما رسیده ایم به نقطه ای که در آن این مسائل … فقط وابسته است.”

 

سناتور. رابرت منندز (D-N. J.) هنگامی که در مورد خواسته Thune به نظر کنایه آمیز: “اگر ما آنچه که ما می خواهم که یک چیز خوب است.”

دموکراتیک دستیار وقتی پرسیده شد که اگر وجود دارد یک معامله گفت: هیچ چیز نهایی نشده است.

دموکرات ها و برخی از جمهوری خواهان معتقدند که گسترش بیمه بیکاری گام ضروری نگرانی که تعداد مدعیان بیکاری به سنبله به عنوان کسب و کار محدود کردن فعالیت های خود و یا در دسترس نباشد.

جمهوری خواهان و کاخ سفید نشانه در روز پنج شنبه که آنها باز به گسترش بیمه بیکاری به عنوان بخشی از بسته محرک اقتصادی به عنوان طولانی به عنوان آن را در رابطه به یک بار چک تخفیف مورد علاقه توسط دولت.

توافق مورد بحث در شب جمعه را در ارائه یک دور از $1,000 چک به بزرگساالن واجد شرایط در هزینه حدود 250 میلیارد دلار و مطابقت آن با همین هزینه گسترش مزایای بیکاری با توجه به دو منبع آشنا با این مذاکرات.

لری Kudlowمدیر شورای اقتصاد ملی کاهش یافته است در روز شنبه می گویند که برچسب قیمت در ارتباط با مزایای بیکاری اما او اشاره کرد که برآورد کلی قیمت $1.3 تریلیون شامل انتظار است که گسترش بیمه بیکاری شامل شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر