Coronavirus: ویژه پروازهای زمین در دهلی نو پس از تخلیه از ژاپن و چین و

دهلی نو:
دو هند ویژه پرواز با بیش از 200 نفر — عمدتا هندی و برخی از اتباع خارجی یکی از کشتی قرنطینه در ژاپن و دیگر از coronavirus-آمار ووهان وارد دهلی نو روز پنجشنبه وزارت خارجه هند گفت.

هوا هند ویژه پرواز از توکیو وارد دهلی نو با 119 اتباع هند و پنج اتباع خارجی در هیئت مدیره, هندی, خارجی, وزارت, گفت:. همه مسافران تخلیه شدند و کسانی که در هیئت مدیره کشتی کروز الماس شاهزاده لنگر انداخت در سواحل یوکوهاما در ژاپن, در بیانیه وزارت امور خارجه گفت:.

“هوایی هند پرواز کرده است فقط فرود در دهلی نو از توکیو حمل 119 سرخپوستان و 5 اتباع از سریلانکا و نپال و آفریقای جنوبی&پرو بودند که قرنطینه پردازنده #DiamondPrincess با توجه به #COVID19. قدردانی تسهیل مقامات ژاپنی.

با تشکر از شما @airindiain یک بار دیگر” وزیر امور خارجه S Jaishankar گفت: در توییتر ارسال.

با توجه به بیانیه وزارت امور خارجه “در خط با هند محله اول سیاست و اقیانوس هند و آرام چشم انداز ویژه پرواز نیز تخلیه 5 اتباع خارجی—2, سریلانکا, 1 نپال, 1 آفریقای جنوبی و 1 پرو.”

“تمام آسمان را متحمل خواهد شد 14 روز قرنطینه در قرنطینه تسهیلات توسط ارتش هند در Manesar, Haryana,” به آن اضافه شده است.

این کشتی قرار بود تحت قرنطینه توسط ژاپن در فوریه 5 برای 14 روز تا 19 بهمن ماه به عنوان یکی از مسافران که تا به حال متحرك از کشتی تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. قرنطینه دوره تمدید شد توسط دولت ژاپن به عنوان خدمه بودند انجام وظایف خود را به طور منظم در طول اولیه قرنطینه دوره از 14 روز.

سه هندی خدمه از الماس شاهزاده نمی گرداند ویژه پرواز آنها به عنوان “منتقل آرزوی خود برای ادامه اقامت خود را در هیئت مدیره کشتی کروز برای تکمیل دوره تمدید قرنطینه قرار داده و در محل توسط دولت ژاپن” بیانیه ای گفت:.

“از مجموع 138 اتباع هند در اصل در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم 16 خدمه باید آزمایش مثبت برای Coronavirus-2019 (COVID-19) و در حال دریافت مراقبت های پزشکی لازم است و درمان خشکی امکانات پزشکی در ژاپن است. سفارت هند در توکیو تاسیس شده است در تماس با این افراد است و به طور مداوم زیر را در بهبود خود” به آن اضافه شده است.

دومین پرواز — یک نیروی هوایی هند C 17 Globemaster — که تا به حال گرفته شده از دهلی نو روز چهارشنبه با 15 تن لوازم پزشکی به ووهان در بازگشت خود را به ارمغان آورد 76 اتباع هند از جمله سه هندی مقامات سفارت بودند که بر روی زمین در ووهان به هماهنگی تخلیه وزارت امور خارجی گفت: در بیانیه ای جداگانه.

پرواز نیز تخلیه 36 اتباع خارجی از جمله برخی از کشورهای همسایه که به دنبال کمک در سفر به هند همراهی با نخست وزیر نارندرا محله اول سیاست های آن گفت.

اتباع خارجی تشکیل شده 23 اتباع از بنگلادش 6 از چین 2 هر یک از میانمار و مالدیو و هر یک از آفریقای جنوبی, آمریکا و ماداگاسکار دوم بیانیه اضافه شده است.

در مجموع سه پرواز را تخلیه 723 اتباع هند و 43 اتباع خارجی از ووهان, چین با سه پرواز پس از شیوع COVID-19 گزارش شد در پایان ماه دسامبر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>