بنگلور: این کارناتاکا در بخش بهداشت و درمان در روز یکشنبه گفت که شش نفر تست مثبت برای رمان coronavirus (Covid-19) از مجموع تعداد موارد در دولت به 26.

“تا تاریخ 26 Covid-19 موارد مثبت تایید شده است در کشور که شامل یک مرگ” دولت و وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

شش مورد جدید شامل مردم از مناطق مانند Dharwad, چیککبللپور و بنگلور که تا به حال در سفر به هند از جاهایی مثل دبی و آلمان و لندن و دیگر کشورهای اروپایی است.

به سرعت در حال افزایش تعداد موجب ترس است که این ویروس می تواند در حال حاضر شده است گسترش به سایر نقاط کشور است. جزئیات بیشتر از موارد مثبت آمد به سختی یک ساعت پس از کارناتاکا تصمیم به قفل کردن نه منطقه از جمله بنگلور, برای جلوگیری از گسترش ویروس.

این مرکز در روز یکشنبه گفت که دولت باید مستند حدود 75 ولسوالی که گزارش مثبت Covid-19 موارد است.

Basavaraj Bommai دولت خانه وزیر گفت که تمام حمل و نقل عمومی باید بماند لغو شده در روز دوشنبه بیش از حد و که همه تهویه مطبوع خدمات اتوبوس خواهد ماند به حالت تعلیق تا 31 مارس سال 2020, او گفت:. بخش 144 تحمیل شده در سراسر کشور از ساعت 9 تا 12 ظهر به اطمینان حاصل شود مردم نمی عجله از خانه های خود را پس از 14 ساعت Janta مقررات منع رفت و آمد به پایان می رسد.

همه فعالیت های تجاری به جز پزشکی فروشگاه های مواد غذایی و کشاورزی و خدمات در بنگلور شهری, بنگلور, روستایی, Mangaluru, Mysuru, Kalaburagi, Dharwad, Kodagu و Belagavi مناطق به حالت تعلیق درآمد تا 31 ماه مارس دولت گفت.

حتی موسسات صنعتی در بالای ولسوالی که استخدام تعداد زیادی از کارگران دستور داده شده است که برای استقرار آنها در نیمی از این تعداد در روز متناوب است.

دولت قفل شده است و مرزهای آن و نیز به حالت تعلیق در داخل شهر حمل و نقل عمومی.

10 استاندارد امتحانات (SSLC) که قرار بود برای شروع از 27 ماه مارس به تعویق افتاده است. آخرین باقی مانده سال دوم پیش دانشگاهی و کنکور (12th استاندارد), برنامه ریزی شده در دوشنبه نیز پیشرفته بوده است.

کارناتاکا وزیر B. S. Yediyurappa روز یکشنبه اعلام کرد که دولت تا به حال تصمیم به تعطیل کردن مرزهای دولتی به عنوان یک اقدام احتیاطی به نبرد گسترش رمان کروناویروس که باعث COVID-19.

Yediyurappa همچنین گفت که جیره برای دو ماه آینده نیز داده می شود در پیشبرد به عنوان بخشی از اقدامات انجام شده توسط دولت است. یک اتاق جنگ باز می شود در Balboorie دولت مهمان خانه تحت رهبری وزیر. دولت نیز تصمیم به بستن مرزهای خود با شش کشورهای دیگر.

از او پرسید: مردم از شهرستانها به بازگشت به روستاهای خود را به عنوان آنها را در معرض خطر حامل ویروس و گسترش آن وجود دارد .

Yediyurappa گفت که کارناتاکا امیدوار است برای دریافت بیشتر آزمایشگاه برای انجام آزمایش و هدف آن رسیدن به یک نسبت از تست حداقل 200 نفر در هر میلیون است. همانطور که در روز شنبه تنها در سال 1387 افراد در کارناتاکا تا به حال تست شده برای ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de