Coronavirus ترساندن: J&K, اعلام تعطیلی مدارس تا 31 مارس

دهلی نو:
در جامو و کشمیر قلمرو اتحادیه جمعه شد اولین منطقه در هند را به حالت تعلیق در کلاس های مدارس و دانشگاه ها تا 31 مارس برای جلوگیری از گسترش این رمان Coronavirus.

این حرکت در می آید روز پس از دهلی نو خواسته تمام مدارس ابتدایی را تعطیل کلاس ها تا پایان ماه مارس هر چند هیچ مشورتی و یا جهت از سرمایه های ملی دولت بسته به کالج ها و دانشگاه ها. J&K دولت گفت: هیئت مدیره امتحانات و امتحانات رقابتی ادامه خواهد داد به عنوان در هر برنامه.

“همه موسسات آموزشی از J&K (عمومی و خصوصی) از جمله #مدارس #دانشکده & #دانشگاه را به حالت تعلیق classwork تا 31 مارس سال 2020 است. هیئت مدیره و امتحانات رقابتی انجام خواهد شد به عنوان در هر برنامه. خواست عمومی برای جلوگیری از سفر غیر ضروری و استفاده از حمل و نقل عمومی” وزارت اطلاعات و روابط عمومی دانشگاه تهران گفت: شنبه ،

سازمان ملل متحد آموزش و پرورش بدن یونسکو در هفته گذشته ابراز نگرانی بیش از Covid-19 و تاثیر آن بر آموزش و پرورش است. “مقیاس جهانی و با سرعت فعلی آموزشی اختلال بی نظیر است و اگر طولانی مدت می تواند تهدیدی برای حق آموزش و پرورش,” Audrey Azoulay مدیر کل پاریس-بر اساس یونسکو گفته بود هفته گذشته است. آموزش و پرورش بیش از 360 میلیون دانش آموزان مدرسه رو نهفته با توجه به این ویروس و تلاش برای جلوگیری از گسترش هر یونسکو است.

تا کنون به عنوان J&K نگران است در حالی که یک فرد آزمایش شده مثبت برای Covid-19 گزارش از 35 موارد مشکوک در حال انتظار.

جمعه گذشته آموزش عالی تنظیم کننده خواسته بود 51,000 کالج ها و دانشگاه ها برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ در دانشگاه و انجام عظیم بهداشت ورزش برای محافظت در برابر Covid-19. اما وجود دارد هیچ بخشنامه و در عین حال از رگولاتور بسته به کالج و یا دانشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>