Coronavirus بستگان برخواهد داشت ممکن است تهدید به انسان: مطالعه

Coronavirus در گردش در سراسر جهان ممکن است از بستگان نزدیک که هنوز کشف نشده بوده اند یک نکته که زمان همه گیر نمی خواهد آخرین برای همیشه به انسان است.

تحقیقات جدید منتشر شده روز سه شنبه در مجله Nature میکروبیولوژی می یابد زمان فشار و شناخته شده در ادبیات علمی به عنوان SARS-CoV-2, diverged ژنتیکی از ویروس های شناخته شده است که گردش خفاش ها بین 40 تا 70 سال پیش است.

چون coronaviruses ترکیب و تکامل به گونه های جدید غالبا از آن همه است اما برخی دیگر از گونه های تکامل یافته در خفاش جمعیت در چین در طول آن سال دخالت. این بدان معناست که دیگر ویروس ها بیشتر مربوط به SARS-CoV-2 از آن زمان نزدیک ترین شناخته شده نسبت برخواهد داشت ممکن است بالقوه برای آینده شیوع است.

“از این جد در 1960s و 1970s وجود دارد احتمالا دیگر فرزندان وجود دارد احتمالا دیگر دودمان است که وجود داشته و گردش بی سر و صدا در خفاش ها برای گذشته 40 یا 50 یا 60 سال” گفت: Maciej Boni, یک زیست شناس در مرکز بیماری های عفونی و پویایی در پن استیت و همکاری نویسنده از مطالعه. “این به این معنا است که احتمالا وجود خواهد داشت یکی دیگر از coronavirus بیماری همه گیر. آیا این اتفاق می افتد در سال 2025 یا 2075 هیچ کس نمی داند.”

تحقیقات نشان داده است که در حالی که SARS-CoV-2 ویروس همچنین می تواند آلوده pangolins پستانداران بومی چین و آسیای جنوب شرقی و Subsaharan آفریقا این ویروس به احتمال زیاد تصویب و به انسان به طور مستقیم از یک خفاش.

“هیچ مدرکی وجود ندارد که pangolins تسهیل انطباق انسان” محققان نوشت.

به SARS-CoV-2 ویروس sarbecovirus یک subgenus از خانواده کروناویروس که همچنین شامل سارس, ویروس دیگری است که باعث بیماری تنفسی در انسان است. این ویروس است که از نزدیک مربوط به SARS-CoV-2 شناخته شده به عنوان RaTG13 بود شناسایی خفاش نعل اسب در استان یوننان چین در سال 2013 است.

تحقیقات نشان می دهد که این دو ویروس در حدود 96 درصد مشابه است. تکاملی زبان که 4 درصد فاصله ژنتیکی است شکاف وجود دارد کمتر است تفاوت بین انسان و اورانگوتان از بین این دو ویروس ها.

چه چیزی باعث SARS-CoV-2 ویروس — و هر آن و در عین حال-به-می شود-کشف بستگان — برای انسان خطرناک است که آن سنبله پروتئین ترکیبی به ACE 2-گیرنده وجود دارد که در سلول های مجاری تنفسی تحتانی. آن دسته از سلول های آلوده گسترش این ویروس و باعث COVID-19 بیماری است که تا کنون از کشته شدن بیش از 140 ، 000 نفر در ایالات متحده است.

بعید است که محققان تا کنون قطعی شناسایی شاخص مورد اولین فرد مبتلا به SARS-CoV-2 ویروس توسط یک خفاش احتمالا برخی از زمان در ماه نوامبر سال 2019. اما تحقیقات بیشتر به خفاش جمعیت در سراسر جهان است که به احتمال زیاد برای کشف برخی از بستگان نزدیک فعلی ویروس, Boni گفت.

“ما در حال رفتن هرگز برای پیدا کردن اولین مورد, اما به احتمال زیاد با نمونه برداری بهتر ما بت دودمان است که شاید در سال 2010 یا 2015 بودند در گردش خفاش اما بسیار شبیه به زمان سارس-2 ویروس,” او گفت:. “بیشتر نمونه ما بیشتر احتمال دارد آن است که ما پیدا کردن یک مطلب اخیر بت ویروس.”

محققان به نام برای بین المللی نظارت شبکه دو خفاش جمعیت در سراسر جهان و در انسان که ممکن است قرارداد ویروس های جدید. گذشته تحقیق شده است محدود به چند دانشمندان در حال مطالعه چند خفاش جمعیت نظارت Boni گفت: کافی است به طور کامل ضبط واقعی تعداد به طور بالقوه مضر و بیماری زا است که ممکن است بیش از نشت به انسان است.

“البته این یک کار به یاد ماندنی برای شروع نمونه برداری ده ها هزار نفر از خفاش ها و توصیف تمام ویروسها” Boni گفت. “هنگامی که شما در حال تلاش برای گرفتن چیزی است که در حال ظهور از یک حیوان جمعیت به جمعیت انسانی شما نیاز به نظارت بر هر دو طرف است.”

“آن را به سطح بین المللی هماهنگ شده است. آن را می توان تکه تکه, تلاش,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر