دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی در روز شنبه یک تازه درخواست تجدید نظر به شهروندان برای جلوگیری از رفت و آمد و در نتیجه ازدحام ایستگاه های راه آهن و اتوبوس می ایستد به منظور برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus یا Covid-19.

وی همگان را به باقی می ماند در همان شهر جایی که آنها در آن ساکن میان چند نفر با عجله به ایستگاه های راه آهن و اتوبوس می ایستد و خود را برای رسیدن مربوطه زادگاه جلوتر از یک روز طولانی ‘Janta حکومت نظامی در این کشور است.

“من دعا می کنم که شهر شما لطفا اقامت وجود دارد برای چند روز. با این همه ما می تواند به توقف این بیماری از گسترش. ما در بازی با سلامت ما با ازدحام ایستگاه های راه آهن و اتوبوس می ایستد. لطفا نگران خود و خانواده خود را ترک نمی کند خانه خود را اگر آن را لازم نیست” مودی گفت: در یک صدای جیر جیر.

“ترس تاج, بسیاری از برادران و خواهران در حال بازگشت به روستاهای خود را. سفر در تراکم و افزایش خطر گسترش آن. هر کجا که شما می خواهید آن را نیز می تواند یک خطر برای مردم است. نیز افزایش خواهد یافت و مشکلات روستای خود را و خانواده,” او گفت:.

Coronavirus موارد باید افزایش یافته و به 283 در هند از جمله چهار که فوت کرده اند. روز پنج شنبه مودی به نام برای مردم حکومت نظامی در روز یکشنبه در یک مرحله شدید توسط دولت برای جلوگیری از افزایش Covid-19 موارد است. در یک آدرس به ملت او خواسته شهروندان به طور داوطلبانه ماندن در خانه از 7 صبح تا 9 شب.

قبلا در طول روز, راه آهن, وزارت گفت که آن را پیدا کرده است برخی از coronavirus آلوده مسافران در قطار است که ساخت قطار سفر مخاطره آمیز است.

“جلوگیری از سفر با قطار به عنوان شما ممکن است آلوده اگر خود شرکت مسافری coronavirus. به تعویق انداختن همه سفرهای خود را و نگه داشتن خود و عزیزان خود را امن” آن گفت: در یک صدای جیر جیر.

ملی حمل و نقل دارای تنظیم قطار خدمات در 22 مارس. همه مسافر قطار در مبدا بین نیمه شب از 22 فروردين تا 11 ساعت 22 مارس لغو خواهد شد حومه خدمات در بمبئی و دهلی نو کلکته چنای و Secunderbad کاهش خواهد یافت به حداقل سطح در روز یکشنبه. علاوه بر همه مسافت های طولانی و بین شهری قطار از جمله حق بیمه قطار نشات گرفته بین 4 هستم و 10 pm لغو خواهد شد.

به منظور اجتناب از مکان های شلوغ و عمل اجتماعی فاصله ملی حمل و نقل در روز شنبه آرام بازپرداخت قوانین برای مسافری رزرو سیستم (PRS) ضد تولید بلیط به عنوان یک مورد خاص.

“همه قوانین به صورت e-ticket باقی می ماند همان مسافر نیست و باید برای رسیدن به ایستگاه برای بازپرداخت بلیط. این آرامش است که برای 3 ماه سفر دوره من.e از 21 مارس تا 21 ژوئن 2020” وزارت گفت.

برای قطار لغو شده توسط راه آهن برای سفر دوره بین 21 مارس و 21 ژوئن 2020, بازپرداخت سراسر شمارنده را می توان در ارائه بلیط تا سه ماه از تاریخ سفر به جای موجود 72 ساعت به استثنای بعد از سفر.

“هنگامی که قطار لغو نمی شود اما مسافر نمی خواهند به انجام سفر: TDR ( بلیط سپرده دریافت) می تواند در عرض 3 ماه از تاریخ سفر در ایستگاه. (به جای extant حکومت از 3 روز). TDR را می توان فرستاده شده به CCO (رئیس ادعاهای افسر)/ CCM (مدیر بازرگانی) بازپرداخت/ادعا می کند برای گرفتن بازپرداخت با 60 روز پر از TDR موضوع به تایید از قطار نمودار. (به جای extant حکومت از 10 روز)” وزارت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net