دهلی نو: هند کسب و کار روز دوشنبه مطمئن نخست وزیر نارندرا از استفاده از امکانات تولید خود را به مقیاس تامین کالاهای اساسی و تجهیزات پزشکی در طی یک ویدئو کنفرانس. مودی خواست آنها را به استفاده از خود را مسئولیت اجتماعی شرکت ها (CSR) بودجه برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس و نه به کاهش نیروی کار است.

صنعت ابتکار عمل را پوشش می دهد عرضه دستگاه های پزشکی مانند هواکش sanitisers, داروهای ضروری پزشکی و خدمات دیگران در هیچ انتفاعی اساس کنفدراسیون صنایع هند (CII) گفت. صنعت بدن نیز متعهد به ساخت یک کادر از داوطلبان برای خدمات عمومی. این داوطلبان کمک خواهد کرد که کارگران و جامعه از تاثیر اختلال ناشی از این بیماری شیوع گفت: Vikram Kirloskar رئيس جمهور از کنفدراسیون صنعت هند.

یک بیانیه رسمی از نخست وزیر ترکیه گفت: پس از این کنفرانس که مودی تشکر رهبران کسب و کار برای صحبت کردن در یک صدا از نیازهای نابسامان بخش. نخست وزیر “آنها را ترغیب به اتخاذ یک رویکرد انسان دوستانه و نه به کاهش در نیروی کار به رغم تاثیر منفی بر کسب و کار” گفت: این بیانیه است. مودی همچنین گفت: کسب و کار است که آن را ضروری است که تولید اقلام ضروری نباید نهفته در این زمان و بازاریابی و احتکار جلوگیری کرد. مودی همچنین درخواست آنها را به استفاده از خود را CSR صندوق بشردوستانه علل مرتبط با این بیماری همه گیر.

Kirloskar گفت: صنعت اعلام کرد طرح در جلسه تعاملی با نخست وزیر مودی. “طرح های ما برای کمک به لحاظ اقتصادی محروم مردم و به ویژه تعهد ما به retrench هر کارگر از جمله یقه آبی و قرارداد کارگران طنین انداز خوبی با PM مودی که قدردانی صنعت تلاش” Kirloskar گفت.

Uday Kotak رئیس جمهور تعیین از CII گفت که یک Covid توانبخشی صندوق ارائه خواهد شد کمک به خرد و کوچک صنعت برای کسانی که نیاز به بازسازی کسب و کار خود را. Kotak نیز خواست بانک مرکزی هند نرخ بهره از 50 تا 100 واحد بلافاصله به کمک کوسن تاثیر مالی. مشروب تولید Diageo هند در بیانیه ای گفت که آن را حمایت از دولت و بخش مهمان نوازی با ساخت دست sanitisers از آن 15 واحد تولیدی در سراسر کشور و کمک مالی اضافی خنثی الکل به sanitiser صنعت.

Sangita ردی رئیس فدراسیون هندی, اتاق های بازرگانی و صنعت گفت: صنعت بدن در حال انجام بهترین خود را به صرفه جویی در زندگی و کار با NITI Aayog در پروژه های راه اندازی از تخت برای جداسازی و همچنین قرنطینه.

“به عنوان شرکت های بزرگ بدن ما متعهد به حفظ تمام کارکنان خود را برای اطمینان از خوب بودن و ارائه همه آنها را حمایت در این زمان نیاز است. ما همچنین پاسخگو بودن نسبت به کسب و کارهای کوچک و فروشندگان با پرداخت آنها را در زمان به عنوان آنجا که ممکن است,” او گفت:.

ردی نیز از دولت خواست برای کمک به بخش غیررسمی حسابداری برای سه چهارم از کارگران در کشور از طریق انتقال پول نقد برای کمک به آنها حفظ خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de