دهلی نو: Ashok Kumar, 42 ساله نجار زندگی در Rohini منطقه از سرمایه های ملی و باقی مانده در کار است که او می شود یا از طریق یک پیمانکار محلی و یا از طریق خود مخابرات. به طور متوسط کومار با این نسخهها کار برای 20 روز در ماه درآمد در اطراف 500 در روز است.

با هند در آینده به یک وقفه و شهروندان آن cooped در داخل خانه برای جلوگیری از گسترش Covid-19 موارد غیر رسمی یا فرفره اقتصاد است و زمین را متوقف کند. از کسانی که مشغول به کار در رستوران به کسانی که در ساخت یک زندگی با اتو کشی لباس در محله روزانه, شرط در حال پیدا کردن آن را دشوار است به پایان می رسد دیدار.

“شروع به کار کند کردن و 10 ماه پیش و بیش عملا کل در هفته گذشته نه من و نه پدرم کردم هر کار. هیچ کس اجازه دادن به خارجی ها برای ورود به خانه های خود را برای ترس از ابتلا به ویروس. ما نگران عدم کار. این بیماری جدید را دریافت کنید ما بعدا” گفت: Kumar که خانواده دارای پنج نفر از جمله دو کودک. همسر خود استفاده می کنند تا شغل های عجیب و غریب از دوخت و ساخت اسباب بازی, اما او نیز یافت نشد کار برای حدود یک هفته در حال حاضر.

بیش از 90 درصد از این کشور نیروی کار تخمین زده می شود در بخش غیررسمی. بررسی های اقتصادی 2017-2018 گفته بود که 87 درصد از شرکت ها در این کشور به نمایندگی از 21 درصد از کل گردش مالی صرفا رسمی و خارج هر دو مالیات و امنیت اجتماعی شبکه.

“جدید بیماری” کومار اشاره به Covid-19 همه گیر که باعث شده است که هفت مرگ در هند و آلوده بیش از 386 نفر تا کنون. نگرانی های خود را تا حد زیادی انعکاسی از هند بزرگ رسمی نیروی کار است.

“به عنوان جریان درآمد از شرکت دریافت نهفته اشتغال به ویژه روزانه شرط و کارگران موقت خواهد بود در خط آتش است. شواهد نشان می دهد آمار به خدمات مانند رستوران ها و حمل و نقل (از جمله هوا و زمین) سرگرمی/film صنعت تور و سفر, خرده فروشی و رویدادهای ورزشی است که می تواند اگر تشدید بحران بدتر منجر به طولانی مدت مستندات” گفت: یک Crisil گزارش.

بحران منجر به خروج دسته جمعی از مهاجر کار به روستاها. بسیاری از کومار آشنایان را بازگشت به خانه های خود در اوتار پرادش و بیهار. این وضعیت ممکن است بدتر با توجه به بسته شدن از قطار خدمات و کشورهای قفل کردن. تقاضا منقبض شده بر منبع درآمد روزانه-شرط مانند کومار.

شده است وجود دارد رشد تقاضا برای کمک های مالی به کارگران از بخش غیررسمی, پس از نخست وزیر نارندرا مودی اعلام هفته گذشته از تشکیل یک Covid-19 اقتصادی پاسخ نیروی کار تحت وزیر دارایی Nirmala Sitharaman. “معیشت کارگران خانگی, خیابان, فروشندگان خودکار و یا کالسکه رانندگان, ساخت و ساز, ابزار و کارگران در معرض خطر است. ما نیاز به برنامه ریزی بهتر به جای نیازهای کسانی که نمی توانند از خود دفاع کنند در یک وضعیت کاهش می یابد و یا هیچ تقاضا در برخی موارد” گفت: Sangeeta سینگ برنامه سر در دهلی نو مبتنی بر انجمن ملی فروشندگان خیابانی در هند (NASVI) که با این نسخهها کار برای حمایت از معیشت حقوق.

تقاضا برای پرداخت منظم به شهروندان به عنوان بخشی از جهانی درآمد اولیه نیز به دست آوردن کشش.

“حتی در میان بخش غیررسمی نابسامان کارگران آسیب پذیر هستند. دولت اتحادیه می تواند در داشتن یک صندوق اضطراری برای ارائه کمک برای حداقل دو ماه. ایالات متحده بیش از حد نیاز به حمایت مالی برای مقابله با این بیماری همه گیر” گفت: Arbind سینگ رئیس همه هند نابسامان کارگران کنگره بخشی از حزب کنگره و همچنین هماهنگ کننده ملی در NASVI.

“داخلی کمک آشپز و خدمتکاران گفت: آنها گفته شده آمده برای دو هفته یا بیشتر. هیچ اولیه پرداخت حقوق و دستمزد برای مقابله با بحران, بدون وضوح بر اینکه آنها را به صورت پرداخت کاهش و یا از دست دادن شغل” گفت: ماکسیما Ekka است که در ارتباط با کارگران خانگی فروم.

برخی از ایالت ها در حال حرکت به ارائه کمک به بخش غیررسمی اما بسیاری است از چپ به دلخواه. اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath روز شنبه اعلام کرد که دولت ارائه خواهد شد ماهانه کمک مالی از 1,000 روزانه دستمزد نیروی کار است که ممکن است سود حدود دو میلیون ثبت نام با دولت کار گروه.

این بیماری همه گیر در می آید در یک زمان از یک رکود اقتصادی در هند است. استاندارد و پور است و قطع آن در سال 2020 رشد طرح از 5.7 درصد به 5.2% آن را به عنوان ترس در منطقه آسیا و اقیانوس آرام ممکن است در داخل رکود اقتصادی به عنوان کشورهای پیاده سازی سخت مستندات. وزن با کاهش در بخش تولید کارخانه خروجی قرارداد در ماه دسامبر در حالی که خرده فروشی تورم شتاب برای ششمین ماه ژانویه بالا بردن شک و تردید در مورد بهبود نوپای اقتصاد است.

اما کارخانه خروجی غیر منتظره گسترش در ماه ژانویه در حالی که خرده فروشی تورم کاسته در ماه فوریه است. ملی دفتر آمار (سازمان خدمات ملی) گفت: شاخص تولیدات صنعتی 2% افزایش یافت در ماه ژانویه در مقایسه با 0.1 درصد رشد به یک ماه پیش در حالی که خرده فروشی تورم کاسته به 6.58% در ماه فوریه از 7.59% در ماه قبل است. سازمان خدمات ملی برآورد رشد اقتصادی به آمار 11 سال کم از 5% در 2019-20 در پشت تنبل مصرف و تقاضای سرمایه گذاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im