خودکشی خطوط تماس ویژه در سراسر کشور در حال گزارش جدید افزایش در تعداد تماس آنها فیلدینگ از آغاز شیوع کروناویروس جدید و اجتماعی فاصله مورد نیاز است که در حال نگه داشتن مردم از هم جدا.

تماس فقط یک قطعه از یک رشد بهداشت روانی بحران است که با ترس از جهانی همه گیر.

افراد جدا شده اند که با توجه به اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست به معنای آهسته ویروس را گسترش که منجر به در حال حاضر موجود روند افزایش تنهایی در جمعیت است که تا به حال منجر به خودی خود بیماری و مرگ زودرس در سراسر کشور است.

تبلیغات

در بوستون, یک کمک به خط اجرا شده توسط گروه غیر انتفاعی سامریان گفت: آن را دریافت حدود 350 تماس در روز در طول هفته گذشته یک صد تماس بیشتر از معمولی در یک روز داده می شود. یک سخنگوی در بحران ملی خط متن گفت بوستون گلوب آنها به کار گرفته 6,000 گفتگوهای هفته گذشته در مورد دو بار به عنوان بسیاری به عنوان معمول است.

در پورتلند رئیس پلیس جامی Resch گفت: در یک کنفرانس خبری که 911 گزارش تلفنی تهدید به خودکشی و یا تلاش به حال شروع به پریدن کرد 41 درصد بیش از مدت مشابه گذشته سال است. FirstLink یک داکوتای شمالی-غیر انتفاعی بر اساس اجرا می شود که یک ملی پیشگیری از خودکشی hotline گفت: حجم تماس باید مشخصی 300 درصد است. در آیداهو حجم تماس را دوچندان کرده است.

برخی از ایالت ها شامل سلامت روانی حمایت در پاسخ به شیوع کروناویروس. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (D) گفت: در این هفته بیش از 8,600 متخصصان بهداشت روانی داوطلب برای ارائه خدمات آنلاین رایگان به کسانی که در پریشانی. تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی (R) یک فرمان اجرایی را امضا خواهد کرد که ارائه تلفن های ارزیابی به کسانی که بیماری های روانی یا اختلالات عاطفی.

“وجود دارد یک بیماری همه گیر از تنهایی در ایالات متحده است. تنهایی مانند یک عامل خطر به سلامت خود گفت:” ریچارد شوارتز, یک روان درمانگر که سر ایلینوی بر اساس IFS موسسه. “این بدیهی است که اثر افزایش است که به خصوص برای افرادی که به تنهایی زندگی می کنند و بیشتر به خصوص برای افرادی که به تنهایی زندگی می کنند و در حال حاضر تنها و چه کسی ندارد و بسیاری از عزیزان باقی مانده است.”

محدودیت های فعلی در جنبش لازم به گرسنگی coronavirus از این فرصت برای گسترش به طور گسترده تر شده است حدود 1.5 میلیارد نفر در محل در سراسر جهان است.

تبلیغات

برخی از خانواده ها نمی تواند ارتباط برقرار کردن با بستگان خود که ممکن است به خصوص در معرض خطر ابتلا به این ویروس در ایالات متحده بیشتر آمریکایی ها به تنهایی زندگی می کنند در حال حاضر از همیشه قبل از. این مشکلات مالی ایجاد شده توسط یک قفل کردن اقتصاد تنها اضافه کردن به استرس; میلیون ها شغل از دست رفته در ماه گذشته به تنهایی به رستوران ها و خرده فروشان تعطیل.

“این کاملا طبیعی برای هر یک از ما را به احساس استرس و اضطراب و ترس و تنهایی در این زمان گفت:” هانس هانری Kluge سازمان بهداشت جهانی مدیر منطقه ای اروپا است.

“این مخل اثرات Covid-19 ارائه همه ما با فرصت: فرصت برای بررسی در هر یک از دیگر تماس بگیرید و تصویری-چت داشته باشیم و حساس به منحصر به فرد نیازهای روانی از کسانی که ما برای مراقبت از. ما اضطراب و ترس باید اذعان کرد و نمی توان نادیده گرفت اما بهتر درک و خطاب توسط افراد جوامع و دولت” Kluge گفت.

شوارتز گفت: انزوای اجتماعی ترکیب می تواند احساس افسردگی چرا که در خانه ماندن مردم از حواس او را پرت آنها ممکن است در غیر این صورت لذت ببرید. او گفت: این بسیار مهم است برای خانواده ها برای بررسی در بر عزیزان حتی اگر یک تماس تلفنی و یا چت تصویری تنها گزینه است.

“این زمان برای افرادی که ظرفیت و عزیزان در اطراف به انجام آنچه آنها می توانند برای رسیدن به کسانی که به تنهایی حتی اگر آن را مجازی. و این روزها بهتر است به مجازی” شوارتز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im