شیوع کروناویروس شمار بیشتر نگرانی برای انرژی خورشیدی بخش: Icra

آژانس رتبه بندی Icra روز دوشنبه گفت: شیوع بیماری مرگبار کرونا ويروسی به شمار نگرانی برای داخلی های خورشیدی توسعه دهندگان و تولید کنندگان تجهیزات اصلی (oem ها) به دلیل اختلال در عرضه زنجیره ای برای مولفه های کلیدی استفاده می شود برای تولید ماژول های خورشیدی.

خورشیدی در بخش انرژی است که در حال حاضر رو به چند headwinds به دلیل تاخیر طولانی توسط دولت توزیع آب و برق در ساخت و پرداخت Icra گفت.

“این COVID-19 (coronavirus بیماری) شیوع در چین را مطرح کرد یکی از نگرانی بیشتر برای هر دو داخلی خورشیدی توسعه دهندگان/IPPs و همچنین به عنوان ماژول oem ها به علت فقر و اختلال در زنجیره تامین برای مولفه های کلیدی استفاده می شود برای تولید ماژول های خورشیدی,” Icra در بیانیه ای.

این توسعه به طور بالقوه می تواند بازی spoilsport در کوتاه مدت Icra گفت:, و اضافه کرد که این بخش در حال حاضر رو به چند headwinds با توجه به مسائلی مانند تاخیر در پرداخت توسط دولت توزیع آب و برق, اعدام در تاخیر پروژه های پیشنهاد بیش از دو سال گذشته با توجه به چالش های موجود در زمین و تامین امنیت انتقال اتصال و تامین مالی به موقع.

Sabyasachi Majumdar, گروه سر و معاون ارشد شرکت – رتبه بندی ICRA گفت: “با توجه به واردات وابستگی چین به منابع PV (فتوولتائیک) ماژول اعدام جدول زمانی به صورت مداوم ابزار مقیاس/سقف بالا و پروژه های خورشیدی هستند به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار با تاخیر در تحویل ماژول های PV.”

این است که با توجه به ادامه اختلال در زنجیره تامین برای منابع modules/سلول ها و عدم اطمینان بیش از این جدول زمانی به صورت عادی در عملیات تولید در چین برای انرژی خورشیدی oem ها او اضافه شده است.

به صورت داخلی تولید کنندگان ماژول/oem ها گفت: حجم فروش به احتمال زیاد نهفته در سه ماهه گذشته از FY2020 و در کوتاه مدت با توجه به این عدم قطعیت است.

خورشیدی PV ماژول سطح قیمت سنبله ممکن است در کوتاه مدت از سطح فعلی در محدوده بین 20-21 سنت/وات قرار دادن یک فشار رو به بالا بر رود پیشنهاد تعرفه Majumdar گفت.

“به عنوان یک نتیجه, د-خطر استراتژی بنابراین به عنوان برای شناسایی و اطمینان جایگزین زنجیره تامین غیر از چین در دراز مدت خواهد بود بحرانی داخلی IPPs/oem ها,” او اضافه شده است.

وجود دارد در حال حاضر یک رکود در مناقصه از باد و انرژی خورشیدی PV پروژه با 25 درصد به 8.6 GW در سال 2019 از 11.5 GW در سال 2018 است.

این چالش مداوم ممکن است بیشتر تحت تاثیر قرار مناقصه فرآیند و پروژه جوایز در زمان تقویم سال با توجه به این واقعیت است که حل مسائل در تعرفه مذاکره دوباره به عنوان به خوبی به عنوان شبکه curtailments توسط دولت آب و برق در آندرا پرادش است که هنوز هم در انتظار Icra گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>