شیوع کروناویروس ممکن است هزینه اقتصاد هند $29.9 bn: ADB

با توجه به عدم قطعیت های ADB ذکر شده در بهترین حالت متوسط مورد بدتر مورد و فرضی بدترین سناریو برای ارزیابی تاثیر Covid-19 در کشورهای در حال توسعه در آسیا است. ADB را حالات شدند بر اساس این واقعیت است که شیوع هنوز متمرکز در چین, که حساب برای 97 درصد از مرگ و میر و 93 درصد از کل موارد.

“در حالی که شیوع بیماری در حال حاضر رخ داده در جمهوری کره و ایتالیا و ایران هیچ است در هر نقطه در نزدیکی مقیاس چین شیوع در این نقطه است. اما با امکان تشدید و مشابه شیوع بیماری اتفاق می افتد در بیشتر اقتصادهای در حال توسعه از جمله آسیا و ADB را به روز رسانی ارزیابی به عنوان وضعیت حکم با به روز رسانی بعدی آینده در مارس سال 2020 نسخه از توسعه چشم انداز” آن گفت: در یک توجه داشته باشید.

در بهترین سناریو اگر شیوع موجود است با ممنوعیت سفر و پیشگیرانه رفتار مصاحبه پس از دو ماه از اواخر ژانویه هنگامی که آن را تشدید تاثیر در هند محدود خواهد شد به کاهش در خرده فروشی $387 میلیون.

در حد متوسط سناریو با ممنوعیت سفر و پیشگیرانه رفتار مصاحبه پس از سه ماه در هند ضربه خواهد بود $640 میلیون.

در بدتر سناریو با احتیاطی رفتار و سیاست های محدود کننده در محل به مدت شش ماه مخارج مصرفی شخصی در هند کاهش خواهد یافت توسط $1.2 میلیارد دلار است.

فرضی بدترین سناریو این است که اگر قابل توجهی وجود دارد شیوع.

اما ADB هشدار داد که چشم انداز باید به عنوان پیش بینی. “آنها به معنای راهنمای سیاست گذاران در تعیین چگونگی هزینه شیوع می تواند به طوری که آنها می تواند به درستی ارزیابی منافع و هزینه های پیشگیری و واکنش سریع. آنها فرض کنیم که اگر شیوع رخ می دهد در یک اقتصاد است که اقتصاد را تجربه زیادی اما به طور موقت کاهش رشد مصرف 2pp (درصد) با توجه به رفتارهای پیشگیرانه و سیاست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>