Riyad Muhammedali, Binoy AK و Appu VK همکاران در پایگاه FX جلوه های بصری و انیمیشن شرکت در Xiamen شهر در استان فوجیان چین تا به حال برنامه های بزرگ برای این هفته-تعطیلات طولانی بود که برای شروع در 25 ژانویه اولین روز از سال نو چینی. اما در عوض زندگی تبدیل درهم و برهم به عنوان COVID-19 آورده و کشور را به یک وقفه. تمرکز خود را نقل مکان کرد به پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن خانواده خود را امن است. Riyad تصمیم به اقامت در چین در حالی که Binoy و Appu در زمان اولین پرواز برگشت به صفحه اصلی.

در حال حاضر چین به عنوان limps بازگشت به حالت عادی Binoy و Appu بازگشته اند و در حال پشت در محل کار. به اشتراک گذاری تجارب خود را از طریق تلفن با MetroPlusسه نفر می گویند که مردم همچنان به اقدامات احتیاطی مانند استفاده از ماسک های دست sanitisers و اجتناب از نزدیکی فیزیکی. همچنین درجه حرارت در ساختمان های اداری آپارتمان و یا مغازه ها. تقریبا همه شرکت ها بازگشایی شد. حمل و نقل عمومی به طور کامل عملیاتی از جمله مترو. و مغازه ها در حال انجام کسب و کار سریع.

Riyad Muhammedali

(بومی کوچی او تصمیم به ماندن پشت در چین با خانواده)

Riyad Muhammedali with wife Amina Fazreen, son Izaan and daughter Izra Maryam

Riyad Muhammedali با همسر, آمنه Fazreen پسر Izaan و دختر مریم Izra | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

هنگامی که دوستان و همکاران من تصمیم به ترک کشورهای متبوع خود منطق من این بود که خانه امن ترین مکان در آن لحظه. من نمی خواهم به خطر سلامت همسر و دو فرزند به خصوص ما هفت ماهه دختر با سفر.

حتی اگر Xiamen یک جزیره است که بیش از 1000 کیلومتر دور از ووهان به کانون شیوع موارد گزارش شده در اینجا به عنوان به خوبی. من نگران بودم نمایی افزایش در تعداد موارد مثبت و مرگ و میر در سراسر چین است. اما همه چیز در جای خود برای این مستند. ما در یک جامعه مسکن و یا جامعه به عنوان ما آن را. آن است که یک منطقه بزرگ با مجموع 10 دروازه با چهار ساختمان 32 طبقه در داخل هر دروازه. وجود دارد چهار آپارتمان در هر طبقه.

اولین چیزی که جامعه ما را به موضوع عبور برای هر فرد بالغ به جلوگیری از ورود هر گونه خارجی در نتیجه حصول اطمینان از محلی مستند. ما به طور منظم به روز رسانی و دستورالعمل ها در جامعه برنامه. کل منطقه مسکونی بود ضد عفونی; آنها قرار داده شده یک پوشش پلاستیکی در آسانسور دکمه و آن را بر اساس ساعات روز:. سلامت کارگران در زمان ما متوسط روزانه است. مواد غذایی تحویل داده شد از طریق نرم افزار سوپر مارکت نگه داشته و در جدا کردن سینی که برای هر خانواده با پرسنل امنیتی از ساختمان ها است. برای چهار هفته من پا به بیرون از آپارتمان من تنها به جمع آوری این کالا.

ما رفت و با قوانین بود و اعتماد به دولتی ماشین آلات پس از مشغول به کار در اینجا به سه سال گذشته است. دفتر ما باز سه هفته پیش. موارد مثبت هنوز در حال گزارش شده اما ووهان نشده تا به حال تنها یک مورد بیش از گذشته یک هفته. همسر من نشده پا را از آپارتمان ما هنوز به خاطر ترس است که هنوز هم وجود دارد.

کلاس های آنلاین را شروع کرده اند برای ما که در کلاس یک. اگر چه سینما و برخی از مراکز خرید نشده باز هنوز زندگی در مسیر بازگشت. بسیاری از رستوران ها بودند عملکرد در طول زمان این مستند و همچنین, اما مردم ترجیح به ماندن در خانه و منظور چیز آنلاین.

Binoy VK

(بومی از کالیکوت)

Binoy AK with wife Anu and daughter Eva

من کار کرده اند در Xiamen برای نزدیک به دو سال در حال حاضر وجود دارد که هشت نفر از ما از کرالا. در حالی که چهار نفر از ما بازگشته اند بقیه در هند به دلیل مستند. حتی اگر همه چیز تحت کنترل است در اینجا در حال حاضر من نگران همسرم و هشت ماه در کرالا به عنوان تعداد موارد مثبت در حال افزایش در دولت است.

زمانی که من به اینجا در مارس 13, من تا به حال برای 14 روز در قرنطینه به دلیل وجود دارد افزایش در تعداد موارد مثبت احتمالا چون مردم آغاز شده بود بازگشت به چین از کشورهای مربوطه. برای اولین بار از من خواسته شد که در زیر صفحه اصلی قرنطینه اما بعدها کارگردانی را به حرکت به یک هتل به پایان دوره قرنطینه. یک تاکسی بود مرتب توسط مردم در جامعه ما خود را به انتقال به هتل. من متوسط بود و نظارت روزانه و دو سواب آزمون نیز انجام می شود در طول این دوره است.

من چپ چین و پرواز به کرالا در تاریخ 26 ژانویه با همسرم آنو و ما هشت ماهه دختر اوا. اوا تا به حال یک جلسه از تب دو هفته قبل از سفر ما. ما باید به ترتیب برای یک مترجم در هر بیمارستان در چین از ما نمی دانیم زبان: من می دانستم که درمان مشکل خواهد بود اگر او مریض شد و دوباره در طول شیوع بیماری های ویروسی. اما سفر خود را به حال مشکلی که وجود دارد امکان آلوده شدن در حالی که در حمل و نقل. آن را غیر ممکن بود به دختر من پوشیدن ماسک, اگر چه من تا به حال مرتب برای یک مینی ماسک. با این وجود من تصمیم به گرفتن خطر و در زمان پرواز به هند است.

ما احساس کرالا امن بود زیرا هیچ COVID-19 موارد در دولت پس از آن. هنگامی که ما فرود آمد در کوچی ما رفت و از طریق یک بهداشت را بررسی کنید تا پس از آمدن ما از چین است. هنگامی که من به خانه من تا به حال هیچ ایده ای در مورد 28 روز خانه قرنطینه اما مقامات کرالا دولت در بخش بهداشت و درمان هدایت من. من به طور مداوم در تماس با دوستان چینی و تصمیم به بازگشت به چین یک بار وجود دارد یک کاهش در تعداد موارد در اینجا.

Appu VK

(از اتینگل در تریواندروم منطقه)

Appu VK

من در کرالا از 29 ژانویه تا مارس 11 با خانواده من. و آنها خوشحال بودند در مورد من تصمیم به بازگشت به چین است. من تا به حال سفر را از طریق مالزی و آن را در زمان بیش از سه ساعت به روشن مهاجرت در اینجا. در حال حاضر من به پایان رسید من 14 روز قرنطینه در چین نیز اولین بار در آپارتمان من و بعد از آن در یک هتل. آن را تضمین می کرد که من نمی گام از اتاق هتل. اگر من آن را نمی ممکن است به استفاده از کلید اتاق به در دوباره!

در حالی که من مشغول به کار از آپارتمان من دشوار بود از اتاق هتل به دلیل عدم اتصال به اینترنت. من کار نمی کند در حالی که در کرالا به دلیل شرکت ارائه کار از خانه امکانات تنها برای کسانی که باقی مانده در چین است.

در حال حاضر من می خواهم به چیزی است که من شده اند به دنبال به جلو به بسیاری از روز. تیم ما در حال کار بر روی یک پروژه جدید است. من به عنوان یک انیماتور در, سونی, آینده, انیمیشن, فیلم مایل اژدها. چیزهایی که به دنبال روشن است. آن را خوب است برای دیدن خانواده ها در پارک با بچه های خود را در طول تعطیلات آخر هفته, هر چند آنها با پوشیدن ماسک.

من می خواهم که در چین ماند اما برای از کوره در رفته تماس های از خانواده من است. من می ترسم چون من تا به حال به اندازه کافی مواد غذایی و دیگر کالاهای ضروری در خانه. من نیز تا به حال اعتماد به اقدامات انجام گرفته توسط دولت و نمی خواهم به قرارداد هر گونه عفونت در رفت و آمد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de