شیوع کروناویروس: هند به ارسال تجهیزات پزشکی به چین

دهلی نو:
در پی شیوع رمان Coronavirus (COVID-19) در چین و هند خواهد شد ارسال یک محموله از تجهیزات پزشکی وجود دارد Vikram Misri سفیر هند به چین گفت: در توییتر در روز یکشنبه.

سفیر در یک ویدیو ارسال شده در توییتر رسمی رسیدگی به سفارت هند در چین با ابراز همبستگی با مردم و دولت در مبارزه با این بیماری همه گیر.

“به عنوان یک گام بتن برای مقابله با شیوع هند به زودی ارسال یک محموله از تجهیزات پزشکی برای کمک به و کمک به چین در مقابله با این شیوع او گفت:” در این فیلم اضافه کرد: “این یک بتن اندازه گیری خواهد شد که به طور کامل نشان دادن حسن نیت همبستگی و دوستی مردم و دولت هند با مردم چین است.”

سفیر همچنین اضافه کرد که “هند انجام خواهد داد همه چیز را در آن به معنی برای حمایت از مردم چین در این ساعت از بحران است.”

“مردم شهر ووهان و استان هوبئی بدترین تحت تاثیر این بیماری همه گیر. آنها بسیار جایگاه ویژه ای در قلب مردم هند. با شجاعت و پشتکار و اقدامات موثر ما قادر خواهد بود برای غلبه بر بحران” سفیر توییتی.

Misri ابراز امیدواری کرد که این بیماری همه گیر خواهد شد به طور موثر کنترل می شود در آینده بسیار نزدیک ستایش “عزم مردم و دولت در برخورد با این بیماری همه گیر” بودن “آشکار” به جهان است.

نقطه از تلاش های دولت هند برای مهار این بیماری از گسترش در هند گفت: “در حال حاضر هند نیز در مواجهه با خطر عفونت از رمان coronavirus بیماری همه گیر. کشور ما در حال کار سخت برای حفاظت از سلامت و رفاه مردم ما است.”

وزارت امور خارجی در هند نیز با تایید این خبر دوباره تویت Misri توييتها در توییتر خود مسئولیت رسیدگی به.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>