به تازگی در حالی که کروز جهان بر من دستی از راحتی از من wingback من تقریبا پرتاب درست کردن آن! من تا به حال فقط به عنوان خوانده شده که Patek Philippe, the holy grail دیده بان جهان خواهد بود و فروش آنلاین. در طرح بزرگتر من می دانم که اینترنت نبوده است در اطراف بیش از حد طولانی است. اما برای یک صنعت (و مارک های خاصی) که به مدت طولانی احترام و جان سالم به در انقلاب فرانسه دو جنگ جهانی و رکود اقتصادی این واقعیت است که آرزو ترین تولید کننده در این زمینه خواهد بود متوسل به clime از بار و acquiescing به فروش آنلاین نشانه چقدر بد هستند. برای بسیاری از سازمان دیده بان جمع و حتی بسیار خوب businessfolk اگر آنها نبودند گرفتن Covid-19 تهدید جدی زودتر این آمده است به عنوان غیر قابل انکار reckoner.

خرید Patek است خارج از دست خرید است که شما را در حالی که pottering مورد بر روی تلفن خود را در وسط شب مانند می گویند برخی از زباله تناسب اندام کمربند یا ماساژ به خانه ها ست. آن را به مناسبت یکی که مشخص شده است توسط بسیاری از ستایش که فروشگاه قوم را بر دوش شما برای طعم خوب خود (و کیف پول چربی) و بارها همراه با یک بطری گوهر درخشان رفتن پاپ جایی در پس زمینه. به سادگی به یک پی پال معامله برای به دست آوردن چنین جشن گاه شمار شما می خواهم که به متعفن غنی و کاملا اسپارتان در همان زمان.

رشد جزر و مد

اما آنها تنها کسانی نیستند که. رولکس مردم در حال حاضر بحث ممکن است مشترک نزاع است. Hodinkee آنلاین پورتال و بازار برای ساعتهای لوکس است, استخدام افرادی که ممکن است مشاغل از دست رفته در فضای واقعی ارائه فضای آنلاین برای علامت های تجاری خود را برای فروش محصولات و همچنین قرار دادن آثار نویسندگان مختلف در کانون توجه همه در تلاش برای نگه داشتن چیزهای در حال حرکت در امتداد’. وجود دارد تخفیف اما نیز وجود دارد یک سهم از فروش نسبت به بودجه برای مبارزه با کروناویروس.

بسیاری از مارک های دیگر در حال حاضر در حال آماده سازی خود برای رسیدن به مصرف کنندگان خود را در بی سابقه در راه است. لوکس همیشه آن را دشوار است چرا که زمانی که بودجه دریافت محکم اولین چیزی که به صرف قدرت و لیست می خواهد می شود تنزل. من ممکن است تمایل خود را به یک زرق و برق دار دیده بان و یا یک قلم اما در حال حاضر من نیاز به اطمینان حاصل شود که من باید پزشکی بودجه اضطراری آماده برای روز های آینده. Indulgences بنابراین نیاز به نظارت.

زمان به ساخت علامت های تجاری

در ماه گذشته دو بزرگ بین المللی تماشای رویدادهای کردم کنسرو بازی های المپیک می ایستد به تعویق افتاد مد فصل باید از خط خارج شده است و حتی اپل و گوگل در حال بحث زمانی و چگونه به راه اندازی بعدی خود مدل. ویروس قطعا آمار ما که در آن لطمه می زند بدترین و به شیوه ای که هیچ کس پیش بینی کرد. از آنجا که هیچ کسب و کار و یا صنعت می تواند به blasé در مورد دولت از همه چیز این است که در آن نام تجاری ساختمان می آید. حتی اگر آن را ندارد حلقه ای از یک گابریل گارسیا مارکز رمان روح انسان سرکش را پیدا خواهد کرد راه هایی برای التماس کردن بازاریابی در زمان Covid-19 زیرا آنجا که این بیماری همه گیر بد است برای فروش و سود در دراز مدت آن است که زمان زیادی برای به دست آوردن برخی از نام تجاری cred از طریق اجتماعی بیدار نمیشود. به حاکم است برای ایجاد عدالت از طریق کمک به شریف علل — از مشروب مارک های تولید sanitisers (Diageo گوا دم و پل جان در حال انجام آن) برای پخت و پز وعده های غذایی برای رشته (ITC هتل ها و کافه لوتا به ذهن می آیند) از ساخت دوره های آنلاین رایگان و یا تنزیل آنها را به شدت (BarSmart, Fondation de Haute Horlogerie) به ایجاد کلاس های درس مجازی برای همه چیز از درس گیتار به تناسب اندام جلسات. حتی یک بخش مانند سفر است که پیدا کردن راه هایی برای اتصال. پرتغالی گردشگری هل دادن با #CantSkipHope کمپین (به جای #CantSkipPortugal) و مالدیو است #VisitMaldivesLater. الکل برندها وجود عدم در دسترس بودن محصول خود را که آیا قرار دادن یک دمپر در همه never-ending آخر هفته با استفاده از این زمان برای تولید کشش — مانند #AloneTogether پست ها در صفحات brews مانند Beeyoung و Kati Patang. Bira91 یک گام به پیش رفت و موفق به ارسال ‘اقامت-صفحه اصلی’ مانع درست قبل از این مستند به اجرا گذاشته شد.

در مسیر فرار

در ضمن اکثر فروشگاه های آنلاین — از کفش به کالاهای لوکس — ارائه تخفیف های بزرگ برای نگه داشتن خریداران صرف. این پیام های بازاریابی شده است که یکی ثابت قاطعانه رگبار گلوله. و دیگر وجود دارد بیشتر generic روند که قطعا برداشت توسط برندها به پول نقد در در از Dalgona قهوه به صفحه اصلی دستور العمل از سرآشپزها مشهور و یا کار به روال تناسب اندام (که در آن myntra نیست را به شما توصیه به خرید از یک تشک یوگا برای کاهش سر و صدا هدفون).

فضای آنلاین و تمام برنامه های خود را به حال هرگز بیشتر اسیر مخاطبان است. آنلاین درگیری ها خوب تنظیم خود را برای تبدیل شدن به شکاف از فرار به کسی فرصت برای تقریبا دور لحظه ای و منحرف کردن اذهان خود را از ملالت خود را فوری محدوده قادر به زندگی می کنند و آزادانه فکر می کنم حتی زمانی که دیوار در حال بسته شدن در. زوم ویدئو کنفرانس برنامه بیشتر دیده می شود محبوبیت در یک ماه بیش از Infinite و واتساپ را همراه!

البته قطعا باعث می شود تمام قسمت های ساده تر و این یک موقعیت امتیاز قادر به حتی تامل همه از جمله ‘چی’ به کمتر خوش شانس هستند که ریختند مانند گاو و کنار جاده با استخر تمیز کردن عوامل است. زندگی چیزی جز نمایشگاه.

برای مثال اخلاق ساعتهای اعلام کرده است یکی از وسوسه انگیز ترین فروش آنلاین با تخفیف به عنوان بالا به عنوان 50 درصد در برخی از بسیار نفیس و نادر ساعتهای. آنها موفق به رسیدن به من از طریق تماس های شخصی, پیام های ایمیل و حتی حاضر نمیشوند. آنها می دانند که هدف خود را مشتری و آنها را درک ضرورت لحظه است. و تا آنجا که من می دانم یک معامله افسانه زمانی که من دیدن یکی من نیز می دانم که من نباید (و نمی تواند) ریخت و پاش در این لحظه اما من با بهره گیری گرم و قدردانی است که حداقل من در یک موقعیت به شکنجه با چنین زودگذر جهانی اول مسائل به جای هر چیزی که از راه دور فوری و تهدید.

در این میان مارک های کوچک دیگری انجام دهید اما نشستن و صبر کنید این بیماری همه گیر از, کنجکاو در مورد که در آن ما درماندگی و انفعال هستند موثر ترین ابزار در مقابله با این تهدید حتی به عنوان آن را می فرستد اقتصاد و جامعه را به سقوط آزاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im