دهلی نو: جاده ها بودند غیر منتظره ای خالی است. به طوری که تنها رانندگی در شب شدت دستپاچه 34 ساله Sahil Khan. او آغاز شده بود در اواخر صبح روز شنبه از ماهاراشترا Satana شهر در Nashik منطقه. توسط 5 بعد از ظهر روز شنبه هنگامی که هزاران نفر در سراسر هند بیرون آمد و خود را به بالکن به تحسین خط مقدم سلامت-کارگران در میان بدتر Covid-19 شیوع خان در مورد رسیدن به گنا در Madhya Pradesh, پوشش 640km. رانندگی یک کامیون لود شده با 25 تن از پیاز تازه خان متوجه داستان بگویید نشانه هایی از یک کشور آماده برای یک مستند. پمپ بنزین بودند بسته های کنار جاده ای از eateries شد عملکرد مخفیانه و پلیس توقف وسایل نقلیه حتی خرمن کوبی رانندگان کامیون که به جرأت رفت و آمد در یک روز کل کشور قرار بود به ماندن در خانه.

“من مطمئن هستم که من می تواند اجازه ورود به دهلی امشب” خان گفت: بیش از تلفن در حالی که گرفتن یک استراحت. که کامیون می رسد مقصد خود را در زمان بیشتر از یک نگرانی نه برای خان اما Nashik مبتنی بر Manish Singh, دستیار مدیر با مادر لبنیات میوه و سبزی Pvt. با مسئولیت محدود تامین کنندگان پیشرو شدنی تولید در, national capital region (NCR) به فروش می رسد تحت Safal نام تجاری. در طول هفته گذشته سینگ مواجه شده است و سنگ زنی برای پاسخگویی به چالش های ناگهانی افزایش تقاضا از دهلی نو به عنوان دست پاچه مصرف کنندگان احتکار پیاز و سیب زمینی از ترس کمبود. وحشت خرید به معنای سینگ بود به تهیه اضافی پیاز از کشاورزان در Nashik ترتیب کامیون و گاه به گاه کارگران (برای بار تولید) بودند که در تامین کوتاه مدت بسیاری را در راه خود را به خانه متحده است.

“از به طور متوسط دو کامیون (هر حمل 25 تن پیاز) ما در حال حاضر ارسال بین سه تا چهار کامیون در هر روز است. در دسترس بودن از کامیون برای حمل و نقل تولید (حمل و نقل در حال حاضر شارژ اضافی 2 به ازای هر کیلوگرم به کشتی تولید) و تنظیم گاه به گاه کار است بزرگترین چالش” سینگ گفت: بیش از تلفن از Nashik, پیاز, توپی از, Maharashtra. روز شنبه 304 Safal فروشگاه مادر لبنی در شورای ملی مقاومت ثبت شده خرید و فروش 379 تن از تازه های تولید از حدود 160-170 تن در روز به طور متوسط. این بلند افزایش یافته و به حدود 70,000 از مشتریان به طور منظم 50,000 برای این فروشگاه.

دلیل ترکیبی از عوامل: در حالی که مصرف کنندگان در حال خرید بیشتر از سبزیجات مانند پیاز و سیب زمینی است که می تواند ذخیره شده در آشپزخانه برای یک هفته بزرگتر بلند را نیز رانده شده توسط Safal منصفانه مدل قیمت گذاری. “من ترجیح می دهم Safal فروشگاه به فشار چرخ و دیگر خرده فروشان از آنجا که آنها نمی overcharge حتی در طول یک کمبود” گفت: Nivedita Roychowdhary ساکن Vasant Kunj در جنوب دهلی نو است.

اما چگونه یک سطح شیب دار تا منابع در کوتاه مدت متوجه?

“یک اتصال مستقیم و طولانی مدت ارتباط با کشاورزان و خود ما انجمن رشد است به ما می دهد اهرم گفت:” Pradita Sahoo سر کسب و کار در Safal. Sahoo توضیح می دهد وجود دارد داخلی و انعطاف پذیری در سیستم است که عوامل مؤثر در تقاضا روند سه تا چهار روز در پیش است. این همچنین اجازه می دهد بر روی تقاضا برای برداشت محصولات کشاورزی مانند سیب زمینی از آگره در اوتار پرادش و مناقصه نارگیل از میسور در کارناتاکا. اما افزایش تقاضا همیشه تضمین سود. این شدنی کسب و کار مخاطره آمیز است برای Safal. برای مثال در طول ‘Janata حکومت نظامی’ روز یکشنبه Safal هنوز عرضه آن در فروشگاه ها با 200 تن از محصولات تازه است. اگر unsold در آن زمان برخی از آن را نیز از فروشگاه های خرده فروشی. در حالی که وخیم تر شدن گسترش عفونت ویروس باید احساس خطر مشتریان برای Safal این به معنی در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی. در آن Mangolpuri گیاه در, north-west Delhi, که در آن 1500 نفر کار به مرتب کردن بر اساس درجه و بسته بندی محصولات تازه ورود از 15 متحده این شرکت تا به حال برای اطمینان از تولید است آلوده.

“ما شروع به آماده شدن 10 روز بازگشت” گفت: Safal گیاه سر Vinod Kumar. از روزانه تورفتگی و یا سفارشات برای پیاز و سیب زمینی کومار بود تا علاوه بر ترتیب برای ماسک و دستکش و عفونی نه فقط برای کارگران کارخانه بلکه برای تمام فروشگاه های خرده فروشی. روز دوشنبه به دهلی رفت و در زیر یک مستند با بستن تمام حمل و نقل عمومی آن چالش های اضافی برای کومار به اطمینان حاصل شود که کار را متوقف کند. “ما مرتب وسایل نقلیه برای چیدن گاه به گاه کارگران که اقامت در نزدیکی” کومار گفت.در ضمن Manish سینگ به حال یک شب طولانی به مطمئن شوید که تمام نه کامیون از ماهاراشترا می رسد از 1200 متر دور در دهلی Mangolpuri.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im