Coronavirus: کارگران مهاجر در Telangana به ₹500 نقدی و 12 کیلوگرم برنج هر

حیدرآباد: در عمده برای کمک به کارگران مهاجر در Telangana میان coronavirus (Covid-19) همه گیر وزیر K. Chandrashekhar رائو (KCR) روز یکشنبه اعلام کرد که هر یک از آنها را دریافت کنید Rs.500 نقد و 12 کیلوگرم برنج در بسته امداد.

اعلام شده بود در یک روز زمانی که سه نفر تست مثبت برای این ویروس در نظر گرفتن تعداد کل کسانی که آلوده به 70. اما در یک پوشش نقره ای,11 (که آلوده شدند) آنها را آزمایش منفی نیز هست و به زودی منتشر خواهد شد, KCR اضافه شده است.

“هیچ فرد باید گرسنگی در Telangana. لطفا نگران نباشید در مورد مواد غذایی خود را و ماندن و یا تجهیزات پزشکی. شما به اینجا آمده اند برای خدمت به ما و دولت ما شرکای توسعه. زندگی مسالمت آمیز در اینجا و نگران نباشید در مورد رفتن. مهم نیست که چقدر ما به صرف ما آن را انجام خواهد داد” KCR گفت: در حالی که جلسه توجیهی با رسانه ها در مورد تحولات مربوط به COVID-19 روز یکشنبه در اردوگاه خود در حیدرآباد.

رئیس جمهوری همچنین اظهار داشت تات در مجموع 25,937 مردم در دولت (ورود بین المللی) در حال حاضر تحت نظارت دولت است و آنها را خارج از مشاهده شروع مارس 30 در دسته های مختلف. KCR همچنین افزود که دولت خواهد خرید هر دانه از کشاورزان در روزهای آینده و از آنها خواست تا به نگرانی یا اضطراب در مورد تولید کنند. “همه چیز خواهد شد به فروش می رسد در روستای خود را به عنوان دولت-اجرای بازارهای بسته شده,” او اضافه شده است.

در حالی که حیدرآباد است شاهد هر گونه هرج و مرج مانند یک در دهلی آناند Vihar, اتوبوس, ترمینال (در جایی که هزاران نفر جمع شده بودند در یک پیشنهاد به بازگشت به خانه به سمت چپ با هیچ انتخاب دیگری با توجه به فقدان کار) این وضعیت تیره و تار برای کارگران از خارج از دولت که درآمد و یا دستمزد روزانه یا ماهانه درآمد که به سختی اجازه می دهد تا آنها را به صرفه جویی تا برای چنین شرایطی است.

سای تجا آن را حرفه ای و حیدرآباد بر اساس فعال گفت که وجود دارد در مورد 5,200 کارگران مهاجر در سراسر شهر و اطراف آن در سراسر حیدرآباد Rachakonda و Cyberabad (که در آن شهر فناوری منطقه سقوط در زیر) پلیس commssionerates. “دیروز من در خدمت مواد غذایی به افرادی که گرسنه بودند از دو روز پس از آن GHMC مقامات به نام سازنده. این Cyberabad و Rachankonda پلیس شده اند به ما کمک میکند تا با تدارکات.

در زیر بسته امداد برای کارگران مهاجر هر فرد داده خواهد شد Rs.500 تا یک خانواده چهار را دریافت Rs.2,000. در Telangana, اولین مرگ ناشی از COVID-19 گزارش شد چند روز پیش جایی که 74 ساله است که از ذات الریه درگذشت و در یک بیمارستان خصوصی تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

در ضمن در همسایه ایالت آندرا پرادش دو مورد جدید از COVID-19 گزارش شد در روز یکشنبه در نظر گرفتن مجموع شمارش به 21. قبل از آن شش نفر تست مثبت در 28 مارس. دولت نیز کاهش می یابد ‘آرامش’ ساعت برای عموم به بیرون رفتن و خرید ملزومات با دو ساعت و یا از ساعت 6 صبح تا 11 صبح در برابر زمان قبل از 6 صبح تا 1 بعد از ظهر

با توجه به رسانه بولتن از AP دولت دو نفر که تست مثبت روز یکشنبه تا به حال در تماس با فرد دیگری (بیمار شماره 7 که بازگشت به AP از انگلستان) بود که با این ویروس آلوده شده و که نتیجه آزمون (مثبت) آمد در 17 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>