Coronavirus ممکن است نیروی هندی پتروشيمي بخش به منبع مواد خام از اروپا

بمبئی: هند شیمیایی و پتروشیمی بخش ممکن است به نگاهی به جایگزین جغرافیای به واردات مواد اولیه و واسطه ها اگر coronavirus (Covid-19) در ادامه به تاثیر تجارت در چین است.

به عنوان یک نتیجه, هزینه واردات و به این ترتیب تولید می تواند افزایش پیش رفتن.

هند بستگی به چین برای مواد شیمیایی در سراسر زنجیره ارزش با دومی به اشتراک گذاری در واردات به صورت دسته گسترده ای در محدوده بین 10 و 40 درصد به گفته مقامات در هند شیمیایی شدند.

“عرضه زنجیره ای در حال خشک شدن, بنابراین ما می تواند تاثیر در چند ماه آینده. طیف گسترده ای از مواد خام وارداتی از چین است و آن را نمی ممکن است به سرعت تغییر در اطراف برای منابع جایگزین. همچنین هزینه عاقلانه چین استفاده می شود رقابتی ترین. برخی از مردم در حال دیدن هزینه را افزایش می دهد که باید جذب و منتقل زنجیره ای” گفت: Sudhir Shenoy, کشور, رئيس جمهور & مدیر عامل – Dow Chemical بین المللی خصوصی با مسئولیت محدود هند است.

چین یک hub برای مواد جنبش خرید اینترنتی از محدودیت این است که اگر ظروف باقی می ماند گیر در کشور وجود دارد به اندازه کافی برای حرکت در بقیه جهان Shenoy گفت.

هند به اشتراک گذاری در جهانی شیمی تجارت ارزش 3 درصد است. مواد شیمیایی به صورت یک بخش قابل توجهی از تجارت به طور کلی جریان در هند و در رتبه چهارم واردات پس از معدنی و سوخت ها و روغن ها سنگ های قیمتی و فلزات و ماشین آلات برقی.

پتروشیمی بزرگترین دسته از هند شیمیایی واردات با ارزش در 54 درصد. واسطه ها تشکیل می دهند 60 درصد از پتروشیمی واردات است. واسطه ها مانند اکسید اتیلن پروپیلن اکسید پلییولها فنل اکریلیک اسید و استایرن اصلی خام برای مواد شیمیایی خاص که در نوبت هستند استفاده می شود برای تولید یک اکثریت قریب به اتفاق مصرف کنندگان و محصولات فن آوری.

“اگر شما را از طریق مواد رنگی و رنگرزی مواد اولیه اصلی است که از چین است. در حال حاضر موجودی فروخته شده است و ظرف یک ماه اگر ما نمی توانیم این مواد وجود خواهد داشت کمبود رنگ واکنشی است و هیچ قسمت دیگر که ما می توانیم منبع آن از” گفت: Jayantibhai پاتل رئیس قلیایی انجمن تولید کنندگان هند.

هند تا حد زیادی به خودکفایی در نفتا خوراک برای پتروشیمی بلوک های ساختمان و انبوه پلیمرها. این کشور مواجه شده است قابل توجه کمبود عرضه داخلی تقریبا در تمام پتروشیمی واسطه از 52٪. این امر منجر به پتروشیمی واسطه افزایش واردات در ترکیب نرخ رشد سالانه 5 درصد بین 2014 و 2018.

اما چند بازیکن هم از دیدن این کمبود عرضه را به عنوان یک فرصت برای افزایش تولید و افزایش قیمت. “من فکر می کنم در هند صنایع شیمیایی ممکن است به نفع این همچنین فرصتی است برای تولید بیشتر. کسب و کار ما دیده می شود افزایش تقاضا از کاربران و قیمت محصول نیز بهبود یافته است” گفت: Rajendra Gogri رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل Aarti با مسئولیت محدود صنایع شیمیایی تولید کننده و تامین کننده.

شرکت های داروسازی هند واردات تقریبا 70 درصد از مواد اولیه دارویی از چین است.

شرکت های درگیر در تولید لاستیک, مواد شیمیایی الکترود گرافیت کربن سیاه و سفید رنگ و رنگدانه ها ممکن است از وضعیت فعلی به عنوان آنها ممکن است دیدن یک چشم انداز مثبت در تقاضا به دلیل کاهش واردات از چین.

صنایع شیمیایی داخلی به رهبری هند شیمیایی شورا (ICC) را تعیین کرده است هدف از دو برابر شدن حجم معاملات دلار در حال حاضر از 150 میلیارد به 300 میلیارد دلار تا سال 2025 ارائه شده دولت گسترش حمایت خود را به پیشنهاد زیرساخت ها و تغییر سیاست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>