یک ایرانی ماهان ایر پرواز حمل 277 سرخپوستان در ایران از عمده hotspot برای Covid-19 گیر فرود در دهلی نو در روز چهارشنبه دو دولت هند مقامات گفت.

تمام 277 که تا به حال آزمایش منفی برای SARS-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19, گرفته شده است به جوداپور که در آن آنها را قرنطینه به مدت 14 روز در ارتش سلامتی تسهیلات تاسیس در جوداپور نظامی ایستگاه سخنگوی ارتش گفت.

چهار شنبه پرواز یکی از دو رود در هند این هفته که دهلی نو قصد دارد به تخلیه 500-600 از مردم آن عمدتا دانش آموزان و زائران از ایران در حال حاضر شرکت هواپیمائی ماهان و ایران ایر عمل پرواز خدمات بین هند و ایران است. این پرواز بود قطع به بررسی گسترش جهانی بیماری همه گیر. هند تحمیل یک تحریم بین المللی حامل تا 31 مارس.

وزیر امور خارجه S. Jaishankar گفته بود مجلس در اوایل این ماه که وجود دارد 6,000 سرخپوستان در ایران. از این, 255 تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 وزیر دولت در امور خارجه V. Muraleedharan گفت: مجلس در بیانیه ای جداگانه. کسانی که مثبت برای Covid-19 منتقل شده به یک مرکز سلامتی توسط سفارت هند در قم, جنوب تهران, جایی که آنها بودند که با حضور به توسط دانشجو داوطلبان و پزشکان ایرانی با توجه به پست توییتر توسط سفارت هند در تهران.

در سراسر جهان Covid-19 ادعا کرده است تقریبا 19,000 زندگی و آلوده بیش از 420,000 مردم است. در ایران تلفات شد ومیگوید نسبت به 2000 علامت گذاری روز چهارشنبه با توجه به live tracker بیماری های ایجاد شده توسط ما بر اساس دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im