Coronavirus مستند: خانه بمانند و هم بزنید ‘dalgona’ قهوه

با تشکر از رسانه های اجتماعی ما قادر به سرگرم کننده خودمان را حتی در طول یک بحران جهانی است. قبلا بیماری های همه گیر شد و تقریبا همیشه به طور کامل تیره و تار. اما به عنوان ما می بینیم هر روز عبور با COVID-19 شیوع حداقل یک بخش از جمعیت جهان در حال لذت بردن از خود را با Netflix احزاب Instagram کنسرت, توییتر جلسات تمرین و روحیه فعالیت است. و یکی از های اخیر fads شامل قهوه.

Google Trends نشان می دهد یک صعود در Dalgona قهوه محبوبیت بیش از ماه گذشته. بر خلاف غذاهای فانتزی است که احتمالا نیاز به مواد تشکیل دهنده است که شما شنیده ام و نه از قبل و از این رو دشوار است به dalgona قهوه آسان است برای آماده سازی. پودر قهوه و شکر و شیر (یا جایگزین های دیگر) و آب همه شما نیاز است.

 

اولین گام این است که برای مخلوط (ترجیحا با یک ماهوت پاک کن زدن) قهوه و شکر و آب گرم و دو قاشق غذا خوری هر یک تا زمانی که آن را تبدیل به یک خامه رب. دوم این است که به جای این ضخامت کف مخلوط در بالای داغ یا شیر سرد (حدود 500 میلی لیتر). که در آن است.

پس چرا این نسبتا ساده به قهوه تبدیل شدن به فوق العاده محبوب همه ناگهانی ؟ به عنوان با اکثر چیزهایی که به ویروسی وجود ندارد قطعی عقل است. اما آن را به دست آورد کشش هنگامی که یک کره ای YouTuber نوشته شده در ASMR-سبک تهیه قهوه در یوتیوب (که در مارس 31, نزدیک به چهار میلیون نمایش). سپس آن آغاز شده روند در Infinite بیش از حد.

Dalgona, اما, نمی, چیزی که در هند ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر