Giulia گریمالدی — تورین ایتالیا; محتوای دیجیتال ویرایشگر

من قفل شده را در آپارتمان من پس از چهار شنبه, مارس 11. من زندگی می کنند به تنهایی با لپ تاپ من چند کاکتوس و گربه پر شده. من در طبقه چهارم از یک استفاده می شود-به-می شود-پر جنب و جوش محله در شهر تورین در شمال ایتالیا.

در اولین یکشنبه من از خواب بیدار در طلوع و مخفیانه برای اجرای سریع. من نفرت در حال اجرا است. اما اصرار حرکت و تماشای شهر هنوز نیمه خواب بود به طوری که من واقعا فکر می کنم در مورد آن. من حدس می زنم من فقط می خواستم به احمق خودم را به باور همه چیز عادی بود. به خوبی آن نیست. اما بیرون رفتن است نه پاسخ. این کریستال در حال حاضر روشن است که ما باید در خانه بماند. مهم نیست که اگر من سالم و جوان: من باید برای انجام بخشی از من و قرار نیست دیگران در معرض خطر سازش تضعیف سیستم بهداشت و درمان.

Giulia Grimaldi

از بازجویی واقعیت به دنبال یک تئوری توطئه است و یک گام سریع هنگامی که شما تمام روز را صرف نشستن به تنهایی با افکار خود را. من تصمیم به محدود کردن من خواندن اخبار به چند انتخاب منابع و به صحبت در مورد آن را تنها با چند آگاهانه مردم است. من نفس خودم را از نظرات و اجتناب از گپی بیش ویروس: که لازم است برای ثبات روانی.

دستور من این است که یک ساعت از اعتماد روزنامه خواندن در صبح یک به روز رسانی اخبار در حدود 6 ساعت و گاهی اوقات شراب و گفتگو با دوستان در برنامه زوم. و من تقریبا فراموش کرده, آن مهم است به سکوت بسیاری از واتساپ به جلو.

هنگامی که من خانه امن (از میکروب ها و اطلاعات غلط) من کار بر روی روال مانند قبل از هرگز. من در نهایت زود بیدار شدن و خوردن یک صبحانه سالم و ورزش روزمره است. از همه مهمتر بهانه “من وقت ندارم” منقضی شده است. من هم به خواندن تمام کسانی که کتاب خریداری شده و هرگز باز, سازمان دیده بان تمام فیلم ها در لیست من نوشتن تمام کتاب های من شده اند در سر من. اگر من آن را انجام نمی در حال حاضر احساس می کنم هرگز.

چند روز می تواند سخت تر از دیگران است و آن را فقط خوب برای مراقبت از خودمان را در راه های مختلف. من مادر بزرگ من هر روز هستم و در حال حاضر تعجب که چرا من قبل از آن نیست. او در مستند بیش از حد ترسیده و خسته من از او راهنمای من بیش از تلفن در حالی که پخت و پز یادگیری و یادآوری به خودم که چرا من نیاز به ماندن در خانه. چون من می خواهم این چیزی که رو به پایان است به طوری که او می تواند به من طبخ غذا مناسب. و من می توانم او را در آغوش بگیرید.

آن است که آسان نیست زمان عدم قطعیت ممکن است شما را بیشتر از حد معمول در شب, اما از آن است که مفید به ملاقات خود را به صورت واقعی به شما را در درک تنها هستند اما نه به تنهایی. و مطمئن شوید که زمانی که همه چیز را بیش از ما خواهد شد مراقبت از که با آگاهی بیشتر است.

Instagram: @meddrop

********************

Anjali N — Paris, France; آشپز خانه

کمی بیش از یک ماه پیش ما نشسته در یک پرواز برای شروع زندگی از ابتدا در شهر عشق در پاریس. من یک وکیل که به قانون به دنبال شور و شوق من است که مواد غذایی و شوهر Sriram Govind در حال حاضر با این نسخهها کار با سازمان همکاری اقتصادی و توسعه مستقر در این شهرستان خیره کننده.

ما صرفا شروع به آشنا شدن با تازه ما-ضرب پاریس زندگی می کند که COVID-19 ساخته شده و ظاهر آن است. و در حال حاضر ما در میان مستند و اجباری قرنطینه. ما در روز 14 بعد از تکمیل انزوای اجتماعی در 700 متر مربع آپارتمان و از آن شده است گردیده است. ما مجاز به گام برای دارو و یا مواد غذایی. اما تنها یک نفر از هر خانه مجاز به گام در یک زمان و که بیش از حد مسلح با یک فرم که باید پر شود با استدلال مناسب.

Anjali Venugopal (left)

پلیس و نظامی مستقر شده اند به حکومت flouters به کار است. Sriram شده است کار از خانه است که به نظر می رسد به نگه داشتن او را مشغول و در منطقی ارواح خوب است.

من خود اشتغالی آشپز خصوصی است که در مراحل نوپای راه اندازی فروشگاه در پاریس. به عنوان کسی که پیشرفت در فشار در حال اجرا یک کسب و کار کوچک, من در حال حاضر متوجه چه مقدار زمان یک روز نگه می دارد به ویژه هنگامی که من نمی توانم طبخ تا آنجا که من می خواهم مبادا ما باید اجرا از ما سهام محدود از مواد غذایی است.

به طور معمول من را استادانه درست شده و وعده های غذایی دلچسب بر اساس آشپزی سبک از سراسر شبه قاره هند. من استفاده می شود به نگاه به جلو به پخت و پز چیزی جدید در هر روز به دلیل پخت و پز در خانه من بود زمین تمرین برای کار من. اما در حال حاضر ناهار شامل بیش از برنج و دال و ساده thoran (یک کرالا ظرف) و گاهی اوقات کاری مرغ. وعده های غذایی دیگر زمان مصرف و پخت و پز در حال حاضر تبدیل به یک کار سخت و طاقت فرسا و این چیزی نبود که من با آن آشنا هستم.

اما هر بار که من خودم بی قراری من خودم یادآوری کنم از همه این موارد زمانی که من آرزو به زمان بیشتری است. من شده اند در تلاش برای ایجاد بسیاری از این روز با چیزهایی که من را شادی — تلاش کردن دستور العمل های بدون فشار پخت و پز برای مخاطبان کار کردن صحبت کردن به مردم که صدای من شنیده ام در یک مدت زمان طولانی (با تشکر از همه چیزهای جدید در فن آوری).

جدید روال مانند اواخر بعد از ظهر چای خرما در بالکن و فیلم شب با شراب حال به آرامی در حال شکل گرفتن. با وجود گریم فضای اطراف من حاضر به فراموش کرد که احتمالا این زمان ما همه در حال رفتن به با برکت به تمرکز بر روی چیزهایی که زندگی ارزش زندگی است.

Instagram: @mydigitalverandah

(همانطور که به Harikumar JS)

***************************

Fran Gillespie — Fortingall اسکاتلند; شهروند ارشد

شوهر من دوید و من بازنشسته هستند و زندگی می کنند در Fortingall یک روستای کوچک در ارتفاعات اسکاتلند. با منظره کلبه کاهگلی و یک درخت کهن مشهور به قدیمی ترین در اروپا این تساوی با هزاران بازدید کننده در سال است.

در حال حاضر به نظر می رسد عجیب و غریب و غیرواقعی برای دیدن محل های خلوت و هر کس به نگه داشتن خانه خود را. ما زندگی خود را تغییر نمی داد ما فقط شروع باغبانی پس از یک مدت طولانی و سرد و مرطوب زمستان و من پرداختن به بهار و تمیز کردن شغل من می خواهم انجام می شود به هر حال در این زمان.

اما ما بسیار آگاهانه از اثر این فاجعه در برخی از همسایگان ما. این هتل که توسط مرکزی به روستا بسته دو هفته پیش یکی از همسایه تا به حال شکوفایی کسب و کار کیترینگ دیگر اجرا می شود یک باغ مراقبت و نگرانی. در حال حاضر که مستند اعلام شده است برای آنها و خانواده های آنها وجود دارد را تیره و تار چند ماه جلوتر.

Fran and David Gillespie with their grandson Murdo.

چند هفته پیش زمانی که دولت توصیه جمعیت بریتانیا به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است به نگه داشتن حداقل دو متر فاصله زمانی که صحبت کردن به کسی و به نگاه پس از “افراد مسن و آسیب پذیر’, واکنش فوری من بود به تماس با برخی از همسایگان من که ضعیف و در هشتاد و پیشنهاد برای انجام خرید و یا جمع آوری نسخه.

پس از آن ما شد و ناگهان هولناک توسط ارائه می دهد از مردم را به انجام همین کار را برای ما و من متوجه شدم با تعجب که ما در اواخر دهه هفتاد ما آمده به ‘افراد مسن و آسیب پذیر’ دسته خودمان! این اولین بار است که من تا به حال ساخته شده است به احساس ،

یک بحران مانند این به ارمغان می آورد بهترین در تقریبا هر کس و بدترین فقط در چند. صاحب هتل ارائه شده به انجام خرید برای هر کسی که نیاز به کمک, آیا به عنوان دختری که ارائه می شود بعد از ما. همراه با دیگران در روستای ما راه اندازی یک گروه واتساپ بنابراین هر کسی که نیاز به هر گونه کمک می هشدار جامعه است.

یک نانوایی محلی که به طور معمول فقط منابع رسانه های خرده فروشی اعلام کرد که آنها را به آینده دور تمام روستا در این منطقه با یک ون دو بار در هفته به ارائه نان و ملزومات و جمع آوری هر چیز دیگری مورد نیاز و ارائه آن رایگان است.

چگونه است که زندگی ما را تغییر داده است ؟ بازدیدکننده داشته است توسط نوه های ما در طول تعطیلات عید پاک هستند البته لغو همانطور که تعطیلات ما در ترکیه در ماه مه. ما را از دست ندهید فعالیت های اجتماعی — در صورت هفتگی کلیسا, خدمات, جامعه, گروه کر, عمل, ناهار, باشگاه جلسات کمیته برای جوامع مختلف نشست دوستان برای قهوه و گپ زدن. در حال حاضر ما تلفن یکدیگر غالبا به را تشکیل می دهند برای گردهمایی های اجتماعی.

در مقایسه با بسیاری از ما بسیار خوش شانس با هیچ شغلی به نگرانی در مورد و روستایی زیبا که در آن به پیاده روی های انفرادی.

(همانطور که به Nahla Nainar)

*****************************

النا Coello-Muscone — والنسیا اسپانیا; سابق صنعت سفر اجرایی

من استعفا داد و کار من در شهر نیویورک و آمد به اسپانیا برای حضور در خانواده مهم است. من کار نمی کند در حال حاضر و من به تنهایی زندگی می کنند با سگ من تئو در والنسیا سوم-مهم ترین شهر بزرگ اسپانیا پس از مادرید و بارسلونا). در اینجا (بر خلاف ما) کار از خانه است که نوع غیر معمول به جز در شرکت های بزرگ چند ملیتی.

کشور تعطیل در مارس 13 و بسته شد تا مارس 10. همه کسب و کار بسته به جز بازار و سوپر مارکت ها و داروخانه ها.

قبل از COVID-19 بحران زندگی من کاملا فعال است. من استفاده می شود به خصوصی کلاس های زبان انگلیسی برای کودکان بین سن 10 تا 14 سال راه رفتن در ساحل دریا و سفر های زیادی در اسپانیا و همچنین در خارج از کشور.

Elena Coello-Muscone

بعد از وضعیت اضطراری معرفی شد تنها چیزی که من مجاز به انجام این است که بیرون رفتن برای 15 دقیقه از طریق بلوک به راه رفتن تئو و هیچ چیز دیگری.

اولین چیزی که من انجام وقتی که من تا به تئو برای 15 دقیقه (ما پیاده روی سه بار در روز). سپس من انجام برخی از ورزش و یوگا. بقیه صبح صرف در خانه داری.

بعد از ناهار من چرت زدن حدود یک ساعت (پس از siestas نوع اجباری در اینجا در اسپانیا). سپس من انجام برخی از خواندن و صحبت کردن در تلفن با خانواده و دوستان از خارج از کشور که علاقه مند به توسعه حوادث در اینجا. بعد از شام من تماشای فیلم و یا سریال در هر دو Netflix و Amazon Prime. تلویزیون محلی غیر ممکن است به سازمان دیده بان به عنوان کانال های همیشه صحبت کردن در مورد COVID-19.

کارکنان فرستاده شده اند خانه را به جمع آوری “بیکاری” است که پرداخت می شود کاملا توسط دولت است. من صحبت با من سابق شرکت کارگران در نیویورک, سفر, صنعت و آنها همه کار از خانه. آنها به من بگویید که تنها خواستار دریافت می کنند به انصراف از رزرو سفر برای کل سال.

(همانطور که به Nahla Nainar)

******************************

Geetha RK — بارسلونا اسپانیا; کارآفرین

من سازمان دیده بان بانوی تمیز کردن رستوران درب ورودی با یک حس ناآرامی. او دستکش می پوشد و مالش sanitiser مایع به بخش هایی از درب. هنگامی که شوهر من درخواست پیشخدمت ما خدمت به پیتزا برش به برش او مودبانه رد می کند. دست زدن به مواد غذایی مجاز نیست یک بار مواد غذایی برگ ، قوانین جدید.

که آخرین بار من dined در یک رستوران. روز بعد نخست وزیر اسپانیا اعلام کرد دو هفته قرنطینه که در آن زندگی اجتماعی و اقتصادی به عنوان من می دانم که آن به پایان رسید.

Geetha RK

من در حال حاضر در دومین هفته از قرنطینه. چقدر زندگی من تغییر کرده است ؟ خوب برای یک, من شستن دستها غالبا. لیدی مکبث را آموخته اند یک ترفند یا دو مورد آن را از متعدد واتساپ ویدئوها.

وجود دارد کمتر شستشو و آهن است. زمان غذا are a family affair با کل خانواده نشسته با هم. کارهای تبدیل به شغل. وجود دارد اجرا می شود و در سوپر مارکت ها در ابتدا, اما جنون فروکش کرده است و وجود دارد هیچ کمبود کالاهای ضروری. سوپر مارکت صف و زمان تحویل طولانی تر هر چند. ماسک و دستکش و دست sanitisers تبدیل شده اند کمیاب و با ارزش ایجاد یک کلاس جدید از “دارا” و “کرد”.

خیابان تبدیل به من و عابران من بازیکنان — صاحبان سگ به غیر صاحبان مثل من comeuppance, راه رفتن حیوانات خانگی خود را چندین بار در روز; مرد striding به صورت هدفمند و شادی به سوپر مارکت با خرید پرسه زن; تحویل پسر رفتن در مورد تحویل مواد غذایی; پرندگان آمد و رفت در خالی carriageways; یک رنگین کمان نقاشی گیر در یک پنجره; 8 ساعت مراسم کف زدن دست بازی یکنوع بازی شبیه لوتو و “من جاسوسی” با همسایگان در سراسر خیابان; بالکن کنسرت, آواز, رقص, موسیقی. زندگی را به شادی تبدیل شده اند ساده تر است.

اسپانیا اینترنت ترافیک داده است که در حال حاضر بالاترین پنجم در جهان است. این است که یک زمان از اینترنت و رسانه های اجتماعی خود را ریخته اند شاخ شیطان. از stigmatised برای نگه داشتن مردم قطع از جهان خارج به نگه داشتن همه ما متصل می شوند در این dystopian بار این باعث می شود من تعجب می کنم آنچه را که زندگی تحت قرنطینه بود بدون memes, ویدئوها و فایل های gif که من را به خنده منعکس مطلع هشدار داده می شود?

(همانطور که به Priyadershini S)

******************************

Nikhil Prabhakar — دوبلین, ایرلند; نرم افزار مهندس

من شده اند در طول روز در چندین روز است که سخت به دلیل آب و هوا در جمهوری ایرلند شده است فقط کاملا زیبا. من روال نگه می دارد من اشغال شده در طول تنهایی. من از خواب بیدار من دوش من تخت من من خواندن این خبر و من نشستن به کار می کنند.

به تازگی متوجه شدم خودم نگه داشتن گوش کردن به ایمیل شکاف در درب جلو — حتی اگر تنها پست من است برای مستاجر قبلی. بنابراین هیجان من برای روز است به تکاپو بازگشت آدرس روی پاکت نامه به دیدن من سلف نمی توان پرداخت این ماه است.

Nikhil Prabhakar

من قرنطینه است واقعا که جدا اگر من صادق بودن. من در ویدئو تماس های روزمره و, با خانواده, با همکاران و دوستان است. و در بیش از یک مناسبت من تا به حال به قطع مکالمات واتساپ یا شکستن و دور از Facebook بنابراین من می تواند کار تمرکز می کنند.

من به تماشای طنزهای عجیب و غریب در حالی که من در پخت و پز و یا خوردن اما من واقعا نمی شراب خواری-تماشای هر چیزی که من انتظار می رود به.

اخیرا نقل مکان کرد و به ایرلند, من تهیه دوبلینیها و اولیس جیمز جویس — کتاب من تا به حال سعی کردم به عنوان خوانده شده زمانی که من در کالج بود اما هرگز قادر به گرفتن گذشته صفحه اول. آنها همچنان به عنوان الهام بخش برای انجام تقریبا هر چیزی دیگری.

بهداشت و خدمات اجرایی در ایرلند باعث تمایز بین خود و قرنطینه و خود انزوا. از شما خواسته برای خود جدا اگر شما تمام علائم عفونت. شما سعی می کنید به دور ماندن حتی از دید خانواده و به طور کلی رفتار به عنوان اگر آن است که در قرن 14 و شما باید طاعون.

خود قرنطینه است که کمی کمتر محدود و اعمال می شود زمانی که شما بدون علامت هستند اما شما را مجبور به بازدید از یک کشور و یا در اطراف یک فرد که علامتی. شما هنوز هم می توانید بیرون بروید اما شما فرض کنید که شما در حال آلوده و شما محدود کردن حرکات خود را به طوری به عنوان نه آلوده به هر کس دیگری.

من به گوشه ای فروشگاه (Mellons اجرا شده توسط یک دوست داشتنی محروم از خواب زن و شوهر با سه تا از بچه ها) برای شیر و تخم مرغ و یا برای گرفتن یکی از تازه صبحانه نان. من هم بیرون رفتن برای یک پیاده روی اما من سعی می کنم از زمانی که وجود دارد هیچ کس در مورد. خوشبختانه ایرلندی است و باید اجتماعی فاصله به طور جدی پس از آن سخت است. شما هرگز نزدیک تر از شش فوت از فرد دیگری — پس از آن باعث می شود برای برخی بسیار خنده دار-به دنبال صف های طولانی برای دریافت به فروشگاه های مواد غذایی.

من دلم تعاملات روزانه در محل کار و از دست من بیرون رفتن برای یک نوشیدنی با دوستان است اما در کل آن نشده است بیش از حد بد است.

Instagram: @wyndescorpion

*******************************

ساندرا Nijhof — لاهه, هلند; بازاریابی و ارتباطات مدیر

ناگهان ما متوجه چه چالش این است که به در خانه با توجه به عدم اطمینان از چند هفته از آن می گذرد به دلیل Coronavirus! با پنج عضو — شوهر من سه نوجوانان (15 و 18 و 20) و من, ما متفاوت هستند و لزوما افرادی که می خواهید به انجام همه چیز را با هم به عنوان یک گروه.

من با موسسه بین المللی مطالعات اجتماعی. برای اولین بار وجود دارد این است که کار رسمی انجام می شود به صورت روزانه: مطمئن شوید که ما حق دارند فایل های در دست آزمایش ابزار جدید برای جلسات آنلاین (که معرفی شدند در یک لحظه), اسکایپ, تماس آن سرخوردگی و بیشتر. کاملا یک دستور کار در حالی که همچنین نگه داشتن چشم در اخبار: چگونه است که این وضعیت در کشور ما چگونه است حال توسعه در جای دیگر? و چگونه ما پدر و مادر ؟ در حال حاضر ما مجاز به دیدن آنها (آنها در سالمندان آسیب پذیر دسته) پس فرستادیم آنها را ارائه. چنین کمک های که حداقل پست با این نسخهها کار به عنوان اگر هیچ چیز تغییر کرده است.

Sandra Nijhof

برای بچه ها هیجان اولیه از غیر منتظره تعطیلات اضافی ناپدید شد بسیار به زودی به عنوان مدارس دوباره آغاز شده و ظرف چند روز با کلاس های آنلاین و مشق شب. اما نیز وجود دارد بسیاری از نا امنی و عدم اطمینان بیش از پايان علمی درسی برنامه های جدید برای امتحانات. یکی از بچه های من است که قادر به مقابله با آن در یک راه آسان. بنابراین شکایت به خاطر آینده: من گلو درد دارم سردرد است virus بنابراین من به طور مداوم به نگه داشتن او را در خلق و خوی خوب و با انگیزه است که آسان نیست که خیلی در مورد این بیماری است که هنوز چندان مشخص نیست.

که همه با هم در همه زمان در حالی که شما باید به در با چیز عادی می تواند سخت باشد. آشپزخانه هرگز استفاده می شود تا به شدت آن را به عنوان این روز است. تنها اگر همه پاک خود را در ظروف سرباز یا مسافر است که زندگی را بسیار آسان تر است. همه ما باید برخی از راه های خودمان را به دور یک بیت از دیگران است.

وجود دارد این است که زمان را به یک حمام طولانی و خواندن روزنامه است. من خودم یک برنامه خوب برای برخی از تناسب اندام و یوگا به انجام صبح زود هنگامی که به خانه مرتب و آرام. کودکان آورده چشمگیر هالتر با برخی از وزن به ما کمی در باغ به ادامه قدرت خود را آموزش.

(همانطور که به سوما باسو)

********************************

Zorana Franciskovic — سوبتیتسا صربستان; صنعت پوشاک اجرایی

صربستان بوده است و در وضعیت اضطراری پس از آخرین یکشنبه. افراد بالای 65 سال مجاز نیست به بیرون رفتن در همه. مدارس بسته شده و بچه ها از مدرسه (و تا آنجا که من می دانم دبیرستان بیش از حد) باید برنامه های آموزشی در تلویزیون و آنلاین پشتیبانی از معلمان خود را.

Zorana Franciscovic

در ابتدا من واقعا ترسیده بودم. من نمی دانم چه به انتظار. تولید در شرکت که باعث می شود لباس زنان را متوقف کرده است. ما در دولت شده اند در آینده از آنجا که ما نیاز به پایان کار از هفته گذشته و همچنین برای ارائه اطلاعات به کارکنان.

من استفاده می شود به رفتن به ورزشگاه و چهار بار در هفته اما با قوانین جدید من هستم من رژیم تناسب اندام در خانه با کمک شاون تی فیلم تمرین.

همچنین با تشکر از خدا برای تکنولوژی مدرن از آنجا که من می توانید اقامت در تماس با خانواده من با آنها هستم و واقعا از اورژانس اعلام شد.

ما به اندازه کافی چیزهایی که در فروشگاه ها در اطراف شهر وجود دارد بدون نیاز به ذخیره کردن منابع. آن را بسیار دشوار است به همه جا چیزهایی است که باید انجام شود تا 5 بعد از ظهر و به ماندن در خانه برای بیش از نیم روز, اما من امیدوارم که مردم می دانند که اگر ما توجه به اقدامات داده شده توسط دولت این را تصویب هر چه زودتر.

*********************************

نیکول آنتوانت Lewis — سن دیگو, ایالات متحده آمریکا; معلم و کارآفرین

من به تازگی تصادفا یک نقل قول مندی Hale — “هنگامی که شما به خودتان پیدا کنید cocooned شده شده در انزوا و نمی تواند پیدا کردن راه خود را از تاریکی به یاد داشته باشید که این شبیه به جایی که کرم به رشد بال خود را.” وقتی که من احساس کم من به نوبه خود به چرخه کاترپیلار و پروانه برای راهنمایی.

کالیفرنیا شده است تحت مستند پس از 20 مارس. من استفاده می شود به کار در 30 ساعت در هفته در رسانه های دیجیتال دانشکده هنرهای تجسمی و همچنین آموزش یوگا برای کودکان و نوجوانان در نزدیکی ابتدایی دو ساعت در هفته است.

Nicole Antoinette Lewis

اما برای هفته گذشته من شده اند خانه. I miss my little یوگی اما من می خواهم آنها را به امن. حتی اگر من در خانه از خواب بیدار شدم و قرار دادن در چیزی زیبا. من می خواهم به نگاه خوب برای خودم و همیشه پیدا کردن راه هایی برای پیاده سازی مراقبت از خود را به برنامه روزانه من است.

من با استفاده از این “ماندن در” زمان “برو داخل”. خلاق بودن من است, هنجار, من به طور مداوم dabbling در هنر اما در حال حاضر من گر چه هنر شمع. من نیز شروع به کار بر روی شعر من دوباره. من به آروماتراپی و شور و شوق برای گیاهان و ادویه جات ترشی جات گل های زیبا و روغن های ضروری است.

محیط زیست است که همه چیز را به من. من عاشق تنظیم خلق و خوی با شمع, آرام, موسیقی, نقاشی های زیبا و غذا پخت و پز در اجاق گاز است.

در حالی که من زندگی می کنند در سن دیگو بقیه خانواده من در مریلند و پنسیلوانیا و نیوجرسی و همه آنها تحت مستند. من صحبت می کنند به مادرم سه تا چهار بار در روز. من همیشه یک germaphobe اما من در حال حاضر وسواسی با مواد ضد عفونی کننده همه چیز را بعد از هر استفاده. آن همه به نظر می رسد تا حقیقی.

Instagram: @nicolesocialbutterfly

(همانطور که به Priyadarshini Paitandy)

************************************

ونسا d’amico — سان فرانسیسکو, ایالات متحده آمریکا; باره استاد, CRM, مدیر بازاریابی

من برای اولین بار شنیده COVID-19 در اخبار در اطراف پایان ماه ژانویه است. من می ترسم اما همچنین احساس مانند آن را دور و آیا واقعا من تحت تاثیر قرار. من متوجه شدم وضعیت واقعا بد بود حدود دو هفته پیش زمانی که من کار خود را تعطیل دفاتر و سپس هر چیز دیگری به دنبال کت و شلوار مانند مهره های بازی دومینو.

سان فرانسیسکو با صدور یک “پناهگاه در محل” فرمان در دوشنبه مارس 15, اما من بوده ام “پناه” از روز جمعه و قبل از آن زمانی که من نیاز به کار از خانه.

Vanessa D’Amico

من می دانم که برخی از دوستان از دوستانی که قرارداد Coronavirus و من مطمئن هستم که آن را تنها یک موضوع از زمان هنگامی که مردم شروع به نشان دادن علائم است. در حالی که این فوق العاده می تواند اضطراب زا, من سعی کردم برای حفظ مشغول به ذهن من خاموش دولت ویروس.

من بسیار خوش شانس من برای کار از خانه و که باعث می شود روز عبور نسبتا به سرعت. شرکت من به شدت تحت تاثیر این ویروس پس ما شده است همه دست به دست در عرشه کار در اواخر شب و تعطیلات آخر هفته. من همچنین سعی کنید از خواب بیدار حدود ساعت 7 صبح تمرین دوش و صبحانه. در حالی که من خوردن من چک کردن ایمیل های من. اگر من یک فرصت برای کار کردن در صبح و من سعی کنید برای اجرا در طول ناهار به گرفتن برخی از هوای تازه. آن را سخت به ‘خاموش’ در هنگام کار از خانه تا من معمولا تا 6.30 یا 7 بعد از ظهر.

من سعی می کنم به هر روز را به عنوان طبیعی که ممکن است —به جز من پوشیدن لباس های راحت. من معمولا در راه رفتن به کار, بنابراین به چیزهای کمی عادی تر من گاهی اوقات و به راه رفتن در اطراف بلوک در صبح است. دوست پسر من و من در حال برنامه ریزی در داشتن “شب تاریخ” که در آن ما لباس و سفارش در. من نیز سعی در همگام سازی من ‘مجازی’ کلاس های تناسب اندام با من در بدنسازی, آموزش برنامه.

Instagram: @vanessaadmico

(همانطور که به Divya کالا بهونی)

************************************

نیکولاس Grandi — بوئنوس آیرس, آرژانتین; فیلمساز و هنرمند و مربی

من در زندگی خیلی سبز محله است. حتی قبل از این مستند آن همواره بسیار آرام است. این خانواده در خانه من زندگی و کار در فضا در طبقه اول.

پاییز است در حال حاضر در اینجا آن را باد می وزد و هنوز کمی گرم است. صدا تبدیل به بزرگترین شخصیت. دو لیندن درختان هنوز هم مثل نگهبان کف زدن برگ. قطار که چند بلوک دور اجرا می شود یک بار در در حالی که. یک یا دو بار در روز و برخی از قطعه ای از یک مکالمه شنیده می شود.

مردم مجاز به رفتن به داروخانه و یا برای به دست آوردن غذا. بقیه در توقف. من کاملا یک زاهد گوشه نشین بنابراین من احساس می کنم هر گونه اضطراب, اما من می دانم که آن را نیز با توجه به امتیازات. سکوت من کمک به تمرکز بر روی نوشتن من (پایان نامه). نه نیاز به پاسخگویی به تعهدات به شکل کاملا احساس از روز. من با پوشیدن من lungi در طول روز است.

Nicolas Grandi

به نحوی با پنجمین روز از مقررات منع رفت و آمد بسیاری از ما احساس نیاز به در تماس گرفتن. WhatsApp, Facebook, تلفن تماس. بیش از 30 در یک روز. ‘چه طور است؟?’ “چگونه شما در برخورد با آن ؟ “چه شما انجام شده است؟’ من حتی تا به حال یک گفتگو با یک دوست از یک دوست از یک دوست از بنگلور که در بلژیک ، آنها در حال سفر در یک camper از طریق آمریکای لاتین است.

این مستند آنها را در پاتاگونیا خوشبختانه در یک منطقه فوق العاده کامل از دریاچه ها به اندازه کافی با مقررات. اما آنها احساس نیاز به صحبت با کسی در زبان انگلیسی به اسپانیایی خود بدون استفاده فقط در مورد آنها نیاز به دور به هر دلیلی. خارجی ها بسیار بی اعتماد متاسفانه. اما پس از آن هر کس می شود یک منبع از بی اعتمادی است.

سوالات که در اکثر مکالمات چه خواهد شد پس از این ؟ 50/50 امکانات یک تغییر عمیق در زندگی ما سیستم: رفاه و یا خدمتکار داستان. بنابراین نامشخص است. اما تا آنجا که از آن می رود این توقف است و من در حال حاضر تمرکز بر روی نوشتن من مراقبت از خود و کسانی که با من ارتباط برقرار کردن با تجدید نظر در اولویت است. زندگی اول و پس از آن ما پیدا کردن راه هایی برای مقابله با فاجعه اقتصادی یک بار دیگر.

(همانطور که به Aparna Narrain)

*********************************************

Yokina وو — گوانگژو چین; محقر

من برای اولین بار شنیده ام در مورد COVID-19 در شب کریسمس. برای بعد از 20 روز ما فکر آن را به عنوان یک شکل از ذات الریه. من زندگی می کنند در گوانگژو است که حدود 1000 کیلومتر از ووهان. از آنجا که من نمی دانم کسی از وجود من فکر کردم ما هیچ ارتباط با آن است.

در اطراف ژانویه 20, شوهرم همکار در حال برنامه ریزی برای رفتن به هوبئی چین تعطیلات سال جدید و آن را عجیب و غریب است که بلیط به راحتی در دسترس است. او فکر می کردند که بلیط های جعلی و خواسته شوهرم به بررسی بیش از حد. بلیط واقعا در دسترس است. اما فقط به عنوان او به رزرو آنها پدر و مادر خود را به نام درخواست او را به عنوان وضعیت در ووهان (در هوبئی استان) خطرناک بود و در آنجا بود برای رفتن به یک مستند. که هنگامی که ما مضطرب است.

Yokina Wu

هنگامی که ما شنیده پزشکی تیم خواهد آمد به ما و استان ما کمتر مضطرب و رفت و به نزدیکی چشمه های آب گرم در ژانویه 23, و همچنین به عنوان خرید برای تعطیلات.

همه چیز عادی به نظر می رسید تا همکار من شهر شانتو رفت و تحت مستند. ما شنیده همسایه ما استان Dongguan و خودمان هم ممکن است به دنبال کت و شلوار بنابراین ما بازگشته است. گوانگژو هرگز قفل شده اما تعطیل مغازه های بزرگ و رستوران ها, مرطوب بازارها و مکان های سرگرمی. خدمات پست الکترونیکی تاخیر شد. اما سوپر مارکت ها و مغازه ها باز بودند. و ما می تواند استفاده از نرم افزار به سفارش غذا و نوشیدنی است.

بسیاری از خدمات به طور معمول توقف در طول تعطیلات بنابراین ما تا به حال به هر حال نگردند تا برای دو هفته. من و خانواده ام نمی تواند از بیرون به صورت هشت روز. اتوبوس و زیرزمینی هنوز عامل ،

تعطیلات به پایان رسید و در فوریه 8, اما مردم اجازه نداشتند به بازگشت به کار و تمام مدارس و مهد کودک ها تعطیل شدند. من احساس تمام جهان کاهش بود. من زندگی می کنند در قدیمی ترین منطقه کسب و کار از گوانگژو و من را دیده اند هرگز از جاده به طوری که خالی است.

برنامه های ما تغییر کرده است. برخورد ما با آن مانند یک تمدید تعطیلات و من تا به حال زمان بیشتری است. خانواده من نمی خواهد getup قبل از 10 صبح تا شوهرم از خوردن صبحانه خود را به تنهایی. من با دختر من در باغ.

من و همسرم به تماشای NBA با هم. ما شبکه تلویزیونی ساخته شده یک سری از آهنگ ها و داستان برای کودکان و نوجوانان در مورد ویروس و چگونه برای محافظت از خودتان و دختر من لذت تماشای آنها را هر روز.

من ساخته شده, ژاپنی, شراب آلو در خانه ساخته شده و یک توپ برای بچه من با بسته بندی کردن حباب به طوری که او می تواند به بازی در تمام طول روز و مزاحم همسایه ها. آموزش در خانه با من دختر شد روزمره ما وظیفه — مدرسه آنلاین شلوغ و کثیف است. او همچنین تا به حال کلاس های موسیقی آنلاین.

که مردم را تشویق به ماندن در خانه وجود دارد تخفیف در سفارشات برای تحویل. دولت ما فراهم کرده است هر شهروند یک کد QR که حاوی رکورد از مکان های سفر به بیش از 40 روز و اطلاعات سلامت. ما فقط آن را نشان می دهد و می توانید سفر در سراسر چین به جز هوبئی.

(همانطور که به Priyadarshini Paitandy)

***************************************

Abdul Qadir+ — دوحه, قطر; ارشد استراتژی کسب و کار مدیر با شرکت مخابرات

هر چند قطر تا به حال هیچ تایید عفونت در آغاز ماه مارس سناریوی تغییر به عنوان مردم زندگی در خارج از کشور نقل مکان کرد و به دوحه برای پیوستن خانواده خود را.

این شرکت که در آن من هستم شاغل صادر کرده است ‘کار از خانه’ (WFH) اجازه برای بسیاری از کارکنان خود را به افزایش اجتماعی فاصله. من ارتباط برقرار کردن با همکاران و وظایف انجام می شود. WFH اجازه می دهد تا شما را به استراحت کد لباس خود را, اما البته وقتی که می آید به رسمی ویدئو کنفرانس, من مطمئن شوید که من به درستی.

من متوجه شدم که در حالی که کار با تلویزیون خوب بود در ابتدا, آن می تواند یک انحراف پس از مدتی. بنابراین من نگه داشتن آن خاموش این روز است.

با هیچ ناهار جشن تولد, توزیع شکلات و شیرینی در میان همکاران WFH تبدیل به یک گزینه سالم به من که من می تواند مناسب در پیاده روی و ورزش می شکند به برنامه روزانه من است. شما همچنین می توانید یک چرت کوتاه در طول بعد از ظهر.

من معمولا یک روز آن را در 5.30 pm, اما من می توانم نگه داشتن رفتن دیگر اگر در خانه. در محل کار شما در حفظ و به فکر ترافیک snarls و از این رو جاده در اوایل.

هر چند کار از خانه افزایش یافته است, بهره وری, I miss گرما از تعامل با همکاران به اشتراک گذاری جوک ها و chitchat در دفتر. من امیدوارم که همه چیز به عقب بر گردیم به حالت عادی به زودی نه فقط برای من بلکه برای همه در سراسر جهان است.

(+تغییر نام در صورت درخواست)

*************************************

Vidya Kannan — سنگاپور; بانکدار

من آگاه هستم جدیت COVID 19 اما من قرار نیست وجود من در نگه دارید و با توجه به آن است. سنگاپور رفت و هرگز در یک مستند و دولت در زمان تماس با ردیابی های گسترده و تهدید خانواده ها از تمام افراد آلوده.

از فوریه 8, من شده اند کار از خانه. مراکز میله و سینما سالن باز بود و ما فقط به روز رسانی در مورد بسته شدن این مکان از 25 مارس. حمل و نقل کاملا کاربردی است اما مردم انتخاب کرده اند به تن کردن غیر ضروری جنبش است.

Vidya Kannan with her daughter

من پنج ساله پدر می رود به مدرسه روزمره و تنها فوق برنامه کلاس های انجام شده توسط معلمان پاره وقت لغو شده اند. پدر من در قانون تمدید ویزای روند در زمان بیش از 90 دقیقه بدون هیچ زحمتی رایگان شیوه در طول این زمان.

در راه من مانند سرعت که در آن زندگی من حرکت می کند در حال حاضر. من عجله به کجا سفر در زمان را نجات داد و من آن را صرف برای خانواده, با خانواده است. ما را وادار به خوردن غذا با خانواده است. من صرف زمان بیشتری را با بچه های خلاق مسائل مانند ماسک و هنر کار می کنند. همسر و دختر من را ساخته اند و مارها و نردبان از ابتدا و آنها به بازی این بازی هیئت مدیره روزمره است. او همچنین با یک گروه از کودکان زمانی که ممکن است.

من از دست رفته من هفتگی کلاس های موسیقی و من هم برای 30 دقیقه مراقبه هدایت این روز است. به طور مشابه, من آنلاین یوگا پنج روز در هفته با یک معلم مستقر در چنای است. من دوست دارم که چگونه من می توانم ورزش تفکر و کار و صرف وقت با خانواده و همه چیز را بیشتر از من استفاده می شود به.

Instagram: @vidyanarasimhan

(همانطور که به Chitradeepa Anantharam)

***********************************

Gayatri Nair — چنای هند; عکاس

در ابتدا باید بگویم این بحران ساخته شده است که من آگاه از نحوه ممتاز هستم. حتی صحبت کردن در مورد مبارزات ما در طول این مراحل مختلف از قطعیت quarantining و مستند بیهوده و بیمعنی به نظر می رسد تا زمانی که چنین اکثریت بزرگی از جمعیت در معرض خطر بودن به طور جدی تحت تاثیر قرار بود آن سلامت جسمی و روانی خود حقوق و دستمزد کسب و کار خود خانواده خود را و بیشتر.

Gayatri Nair

من کار در یک سازمان غیر انتفاعی هنر پایه و شروع کار ما از یک هفته پیش. در واقع بهره وری خوب بوده تا کنون. ما به فکر راه های جدید کار می کند. ما در حال حاضر مشغول به کار در ابر تا به اشتراک گذاری محتوا شده است آسان است. از آنجا که بسیاری از کار ما این است که جامعه متمرکز ما در حال تلاش به معاون کشیش بخش دیجیتال محتوای آموزشی و سازماندهی مجازی حوادث.

اما آن را غیر ساعت کاری که به نظر می رسد چالش برانگیز است. ما زنده با چهار سگ در یک خانه رو به ساحل, بنابراین من واقعا نمی توانم بگویم من “در خانه گیر کرده”. وجود دارد مقدار زیادی از فضای در فضای باز.

اما هنوز هم مانند هر کس من احساس اضطراب و به دنبال راه هایی برای نگه داشتن ذهن را اشغال کردند. من پخت و پز بیشتر انجام بیشتر کارهای خانه. من استفاده می شود به مانند پخت و پز همه چیز از آشپزی فانتزی, پس از آن من از دست شیار. اما در حال حاضر من در نهایت لذت بردن از پخت و پز چیزهای ساده. Dal, ساده, تابستان, سبزیجات, سوپ, هم بزنید سرخ سرخ شده با برنج; no-brainer نوع از آشپزی که به من اجازه بازی با آنچه در شربت خانه من. من به نام دوستان و خانواده من صحبت نکرده در ماه ( یک عادت من امیدوارم که خواهد ماند). هر روز صبح من تمرین رفقا و من ویدئو کنفرانس در زوم به تمرین با هم. من دوباره شروع یادگیری زبان آلمانی از طریق برنامه Duolingo. من حتی شروع به یادگیری به حولا هوپ تماشای یوتیوب آموزش. من تعداد 10 تا کنون.

Instagram: @livefromindia

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im